Aktualności

"W dobrym stylu": życie w zgodzie z naturą
W dobrym stylu 

Mamy już dość życia w ciągłym pośpiechu, smogu i hałasie. Chcemy zdrowiej się odżywiać i kupować wartościowe produkty... chcemy po prostu wrócić do źródeł. Małgorzata Rozenek – Majdan wykona kilka kroków, które przybliżą ją do życia w zgodzie z naturą.

Krok pierwszy – szukamy prawdziwych, naturalnych produktów, wolnych od GMO, ulepszaczy, konserwantów i sztucznych barwników. Ale jak się nie pogubić w gąszczu żywności organik, bio i eko... Jedyną osobą, która wie, co je, i co kupuje, jest z pewnością Katarzyna Bosacka, dziennikarka i autorka programów o tematyce związanej ze zdrową żywnością. Jest pogromczynią faktów i mitów dotyczących tego, co jemy i co kupujemy, więc zakupy na bazarku z Kasią będą na pewno udane, smaczne i zdrowe!

Krok drugi – zacznijmy otaczać się prawdziwymi, a nie syntetycznymi zapachami. Małgosia do zrobienia naturalnego odświeżacza do mieszkania zaprosiła więc prawdziwą artystkę, specjalistkę od tworzenia kompozycji zapachowych, Katarzynę Kochańską.

Krok trzeci – zwracamy się ku dobroczynnym roślinom, które produkują dla nas nawet tlen, kiedy my śpimy, a my o nich zapominamy w codziennym życiu. Maja Bosacka zabierze Małgosię do raju dla każdego miłośnika roślin, w którym każda roślina jest dla nas wielki dobrodziejstwem – nie dość, że pięknie wyglądają i pachną, to jeszcze nawilżają powietrze!

Krok czwarty – nie kierujmy się ku aptece po kolejne tabletki na na ból głowy, tylko ku medycynie dalekowschodniej, która od tysięcy lat leczy niejednokrotnie skuteczniej niż garście leków. Może więc warto przemóc swój opór przed igłami i spróbować akupunktury?

Krok piąty, symboliczny, to zmiana myślenia i nastawienia. Chwila refleksji i zrozumiemy, że nie musimy żyć na wsi, aby żyć w zgodzie z naturą!

PREMIERA piątego odcinka "W dobrym stylu" w sobotę 1 kwietnia o godz. 17:30.

Powtórki odcinka:

sobota, 1 kwietnia, 00:15

poniedziałek, 3 kwietnia, 22:55

środa, 5 kwietnia, 14:35

czwartek, 6 kwietnia, 7:50

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Sekrety lekarzy": Ciąg dalszy historii Kamila i walka o uśmiech 13-latka
Następny artykuł:

"Sekrety lekarzy": Ciąg dalszy historii Kamila i walka o uśmiech 13-latka

tvnpix