Aktualności

W "Pocałunku w ciemno" mocno zaiskrzy!
Pocałunek w ciemno 

Lisann ma 22 lata, mieszka w Berlinie, studiuje architekturę i po rozpadzie 6-letniego związku, ponad rok temu, została singielką. Ma silną osobowość i lubi decydować nie tylko o sobie, ale też o innych! Lubi typowych mężczyzn o wyrazistych twarzach, dobrze zbudowanych. Nie znosi, jak mówi, „metroseksualnych chłoptasiów”. W naszym programie będą ją wspierać dwie przyjaciółki.
Wśród dwunastu mężczyzn, których pocałuje będą m.in. 25-letni Max, instruktor fitnessu, 22-letni technik ortopeda i tegoroczny maturzysta Mark, 26-letni Hugo, dbający o siebie miłośnik sportu oraz… para bliźniaków: 23-letni przystojniacy Tyron i Justin. Lisann wybierze pięciu mężczyzn, z którymi będzie się mogła pocałować ponownie, bez przepaski na oczach, a także porozmawiać. Zdradzimy, że jeden z nich odmówi drugiego pocałunku. Czy bardzo zezłości to naszą bohaterkę? Czy Lisann pozwoli dać sobie kosza?
Wśród piątki mężczyzn trzeba będzie wybrać dwóch finalistów, by spędzić z nimi romantyczne randki w niewielkich, leśnych chatkach, w dalekiej Laponii. Czy obie randki będą równie udane? Co się stanie, kiedy mocny charakter Lisann trafi na równie mocny i krnąbrny charakter jednego z mężczyzn? Jednego bądźcie pewni – będzie mocno iskrzyć!
PREMIERA trzeciego odcinka "Pocałunku w ciemno" w sobotę 17 września o 23:15.
Powtórka odcinka:
czwartek, 22 września, 00:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Detektywi od zdrad" śledzą niewiernych partnerów
Następny artykuł:

"Detektywi od zdrad" śledzą niewiernych partnerów

tvnpix