Aktualności

W poszukiwaniu "Idealnej niani"
Idealna niania 

Basia i Robert są wykładowcami w Wyższej Szkole Pożarniczej, a poza tym wychowują dwóch synów - 15-letniego Sebastiana oraz 5-letniego Frania. Sebastian jest nastolatkiem, przeżywa burzę hormonalną i bywa trudny do okiełznania. Z uwagi na to, że między chłopcami jest 10 lat różnicy, żyją w dwóch różnych światach, chociaż jest coś, co ich łączy – są pasjonatami gier komputerowych.

Franek jest spokojnym, grzecznym dzieckiem, ale nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jeśli coś nie idzie po jego myśli, zamienia się w małego terrorystę. Potrafi się szybko obrazić, na szczęście równie szybko mu to przechodzi. Chłopiec jest bardzo związany z rodzicami, ponieważ spędzają wspólnie bardzo dużo czasu.

Basia i Robert przyznają otwarcie, że chłopiec jest rozpieszczony. Bardzo częstym gościem w domu Basi i Roberta jest 8-letnia Lena – kuzynka chłopców. W związku z częstymi wyjazdami służbowymi rodziców dziewczynki, zdarza się, że Lena zostaje na dłuższy okres czasu, dlatego niania będzie musiała się zająć nie tylko młodszym Frankiem, ale również Leną.

Basia i Robert szukali już kiedyś opiekunki, ale te poszukiwania spełzły na niczym. Według nich, idealna niania powinna mieć doświadczenie i pomysły na aktywne spędzanie czasu, powinna wyprzedać dzieci „ o krok", ale jednocześnie nie być nadopiekuńcza. Szukają osoby cierpliwej, która nie będzie krzyczała a wychowywała dzieci poprzez zabawę. Życzyliby sobie, żeby niania potrafiła stworzyć atmosferę wspólnego zaufania. To bardzo wygórowane życzenia...

Czy Basi i Robertowi uda się znaleźć idealną opiekunkę? Oglądajcie kolejny odcinek „Idealnej niani"!

EMISJA czwartego odcinka "Idealnej niani" we wtorek 24 grudnia o godz. 21:40.

Powtórki odcinka:

środa, 25 grudnia, 13:35

czwartek, 26 grudnia, 17:05

piątek, 27 grudnia, 13:15

niedziela, 29 grudnia, 10:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pani Gadżet" kopalnią pomysłów!
Następny artykuł:

"Pani Gadżet" kopalnią pomysłów!

tvnpix