Aktualności

Powrót do listy

"W roli głównej": Joanna Keszka - specjalistka od kobiecej seksualności!

Wiadomości |
"W roli głównej": Joanna Keszka - specjalistka od kobiecej seksualności!
"W roli głównej": Joanna Keszka 

Premiera 1 odcinka: 5 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK 22:25

Na początek jesiennego sezonu, trochę inne wydanie programu „W roli głównej”. Wierząc w moc kobiecej intuicji i siłę kobiecego serca, Magda postanowiła zapraszać do rozmowy również panie, które  nie chodzą jeszcze po czerwonych dywanach i nie goszczą na pierwszych stronach gazet, ale za to robią coś ważnego. Na pierwszy ogień-  feministka, specjalistka od kobiecej seksualności - Joanna Keszka.


Od dawna namawia Polki do pozwalania sobie na więcej - w seksie i w życiu. Napisała jedną z najodważniejszych polskich książek o seksie i otworzyła butik z erotycznymi gadżetami. Choć, jak przyznaje się Magdzie: „sprzedawanie wibratorów w Polsce jest niszową działalnością”. Organizuje akcje społeczne, prowadzi warsztaty i spotkania dla kobiet, gdzie słowo seks odmienia przez wszystkie przypadki.


Nieustająco namawia kobiety, by nie bały się mówić o własnych potrzebach. Uważa , że seks jest papierkiem lakmusowym naszych związków „Głowę możesz oszukać, ale cipki nie oszukasz”- mówi w rozmowie z Magdą. Jaki seks sama lubi?  Jak o tych sprawach rozmawia z 11-letnią córką? Czy spotyka się z brakiem akceptacji i jak na nią reagują mężczyźni”? – dowiecie się z pierwszego odcinka „W roli głównej”.

"W roli głównej""W roli głównej"

W roli głównej
W roli głównej

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zwariowany matematyk ma "Apetyt na miłość"!
Następny artykuł:

Zwariowany matematyk ma "Apetyt na miłość"!

tvnpix