Aktualności

"W roli głównej": Kasia Sokołowska
"W roli głównej": Kasia Sokołowska 

Zanim zaczęła swoją przygodę z branżą modową, przez wiele lat koncertowała z muzyką dawną. Studiowała aktorstwo i reżyserię, lecz fascynacja modą sprawiła, że poświęciła się jej w stu procentach. Szybko zaczęła współpracować z czołowymi polskimi projektantami. Gdy dołączyła do grupy jurorów "Top Model", przyszła popularność i uznanie.

Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że Kasia Sokołowska jest najlepszym reżyserem pokazów mody w Polsce. Jest perfekcjonistką i pracoholiczką, ale nie umie żyć inaczej, bo, jak przekonuje Magdę w rozmowie, dyscyplina i stres towarzyszy jej od dziecka. Jak wyglądało życie pracującej ośmiolatki? Dlaczego zrezygnowała z kariery w zespole muzycznym? Chce grać pierwsze skrzypce czy zadowoli się trzecimi? Co się stało, gdy w pewnym okresie jej życie wypełniała tylko praca? Jakie były tego koszty? Czy coś się zmieniło?

W tej rozmowie Magda dociska, bo Kasia niechętnie opowiada o sprawach osobistych. Przy jednym z bardziej intymnych pytań, nie wytrzymuje i oświadcza do kamery wskazując na Magdę: „Nie dam się tej pani! Demon, nie kobieta!" Jak się to skończyło? Obejrzyjcie „W roli głównej" z Kasią Sokołowską.

EMISJA ósmego odcinka "W roli głównej" w poniedziałek 11 grudnia o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

środa, 13 grudnia, 14:30

sobota, 16 grudnia, 15:45

niedziela, 17 grudnia, 8:25 i 00:25

Za wypożyczenie mebli do nagrań dziękujemy sklepowi innemeble.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Idealna niania" dla trójki nastolatków
Następny artykuł:

"Idealna niania" dla trójki nastolatków

tvnpix