Aktualności

Powrót do listy

"Warsztat urody": 30-latka z problemem, który ma też Małgosia Rozenek-Majdan

Wiadomości |
"Warsztat urody": 30-latka z problemem, który ma też Małgosia Rozenek-Majdan
Zwiastun programu "Warsztat urody" 

Ela, trzydziestoletnia fitness mama, postanowiła sprawić sobie urodzinowy prezent i zgłosiła się do "Warsztatu urody"... ale powodem jest także fakt, iż nie chce już więcej usłyszeć, że wygląda na starszą, niż wskazuje na to je dowód osobisty. Małgosia Rozenek – Majdan świetnie ją rozumie, bo sama od kilku lat prostuje dane na temat swojego wieku, postanowiła więc pomóc Eli odzyskać jej metrykalny wiek!

Prowadząca, wraz z lekarzem z kliniki medycyny estetycznej, makijażystką, stylistą i manikiurzystką, zabrała się za cofanie czasu – Elę czekają zabiegi medycyny estetycznej, przegląd szafy i kosmetyczki oraz rewitalizacja paznokci. Ekspertki tchną nowe życie nie tylko w Elę, ale także w jej przepastną szafę, w której skrywają się niedocenione skarby. Kosmetyczka jednak nie wygląda już tak okazale, a jej zawartość raczej martwi – przypadkowe kosmetyki, nieodpowiednie dla Eli, jak na przykład zbyt ciężki podkład, dodają jej lat. Porady Małgosi i Agnieszki Chełmońskiej, makijażystki, w kwestii makijażu, okażą się proste, ale i odkrywcze.

Zabiegi, szkolenia i porady nie poszły w las – Ela na finale jest odmieniona, pełna kobiecości i świeżości. Ale o wieku nie świadczy tylko PESEL, ale przede wszystkim energia, optymizm i radość – i to na szczęście Ela w sobie ma! Małgosia wraz ze swoim zespołem ekspertek odjęła jej tylko kilka lat.... a jak wiemy, od przybytku głowa nie boli!

PREMIERA drugiego odcinka "Warsztatu urody" w sobotę 7 kwietnia o godz. 17:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 8 kwietnia, 14:50

poniedziałek, 9 kwietnia, 23:40

środa, 11 kwietnia, 14:15

czwartek, 12 kwietnia, 7:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Afera fryzjera": konfrontacja właścicielki i pracownicy
Następny artykuł:

"Afera fryzjera": konfrontacja właścicielki i pracownicy

tvnpix