Aktualności

"Warsztat urody": Agnieszka, która ma ochotę na coś nowego
Warsztat urody | Agnieszka 

Nie zawsze chęć zmiany wyglądu jest odzwierciedleniem wewnętrznych czy zewnętrznych problemów, czasem po prostu mamy ochotę na coś nowego. I z takim nastawieniem do „Warsztatu urody" zgłosiła się 39 – letnia Agnieszka – po prostu chciała poczuć się jeszcze lepiej przed zbliżającą się czterdziestką!

Przed Małgosią Rozenek – Majdan oraz sztabem jej ekspertek będzie więc do wykonania bardzo wdzięczne zadanie – sprawić radość szczęśliwej, uśmiechniętej dziewczynie! Pomoże w tym na pewno wizyta u dr Ani Płatkowskiej – Szczerek, która popracuje nad zniwelowaniem kilku drobnych blizn na twarzy Agnieszki oraz nad pojawiającymi się zmarszczkami wokół oczu. Z kolei ujarzmieniem burzy loków zajmie się stylistka włosów, Agnieszka Płusa. Do tego piękny make - up wykonany przez Agnieszkę Chełmońską i przepiękna stylizacja, nad którą pracowała Kasia Baran... i metamorfoza gotowa!

Agnieszka jest przykładem kobiety, która chciała coś zrobić i zmienić się tylko dla siebie. Jest szczęśliwą żoną i mamą, a metamorfozą w „Warsztacie urody" tyko przypieczętowała swoją radość, uśmiech, zadowolenie i urodę. Prowadząca wraz ze swoimi ekspertkami miały naprawdę łatwą pracę do wykonania, bo ze szczęśliwymi osobami po prostu przyjemnie się pracuje!

A widok łez ze szczęścia? Bezcenne!

PREMIERA 6. odcinka "Warsztatu urody" w sobotę 5 maja o godz. 17:30.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 7 maja, 23:40

środa, 9 maja, 14:10

czwartek, 10 maja, 7:05

niedziela, 13 maja, 14:50

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dramat uczestniczki "W czym do ślubu?". "Muszę być okropnie dzielna"
Następny artykuł:

Dramat uczestniczki "W czym do ślubu?". "Muszę być okropnie dzielna"

tvnpix