Aktualności

Powrót do listy

"Warsztat urody": ładna, zgrabna i zakompleksiona młoda mama

Wiadomości |
"Warsztat urody": ładna, zgrabna i zakompleksiona młoda mama
Warsztat urody | Maja 

Piękna, młoda, atrakcyjna... po co więc Maja, kolejna uczestniczka programu „Warsztat urody", zgłosiła się po pomoc do Małgosi Rozenek – Majdan i jej ekspertek? Wydawałoby się, że oprócz szpecącego twarz pieprzyka, wszystko pozostałe jest w jak najlepszym porządku, ale czasem problemy i kompleksy są zlokalizowane głębiej pod skórą niż znamię na jej powierzchni.

Głównym zadaniem ekspertek i Małgosi, poza zbadaniem i usunięciem pieprzyka na twarzy czy pielęgnacją przesuszonych blond włosów, będzie zmotywowanie Majki do ćwiczeń, i aby potrafiła znaleźć czas nie tylko dla rodziny, ale także dla siebie. Paulina Bernatek, trenerka personalna, pokaże Majce, że można być aktywnym nawet podczas najprostszych i najczęściej wykonywanych zajęć, jakim jest na przykład spacer z dzieckiem w parku.

Praca nad wiarą w siebie Majki, będzie kolejnym wyzwaniem, przed jakim staną nie tylko panie z „Warsztatu urody", ale i sama Majka, bo czasem nawet bardzo atrakcyjne kobiety i dziewczyny nie lubią w sobie nic i ukrywają swoją kobiecość. I trzeba nad tą zmianą wspólnie popracować.

Cudowna metamorfoza Mai jest dowodem na to, że nie trzeba rezygnować z dziewczęcości i wdzięku, aby być dorosłą kobietą i matką. Poprzez, wydawałoby się, powierzchowną zmianę i kilka rozmów z doświadczonymi kobietami, można odnaleźć w sobie siłę do zmian, doświadczyć nowych rzeczy i popatrzeć na siebie z dystansu. I przekonać się do plastykowych kolczyków!

PREMIERA siódmego odcinka "Warsztatu urody" w sobotę 12 maja o godz. 17:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 13 maja, 14:50

poniedziałek, 14 maja, 13:40

środa, 16 maja, 14:10

czwartek, 17 maja, 7:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ożeń się ze mną teraz": czy ta historia skończy się happy endem?
Następny artykuł:

"Ożeń się ze mną teraz": czy ta historia skończy się happy endem?

tvnpix