Aktualności

"Wściekłe dzieci": Josh
Wściekłe dzieci 

W Wielkiej Brytanii, co roku, około 6 tysięcy dzieci jest relegowanych ze szkół z powodu złego zachowania. High Close School przygarnia największych łobuzów. Poznajcie jednego z nich: to 14-letni Josh.

Kiedy miał 3 lata, odebrano go mamie narkomance. Zanim skończył 6 lat, przenoszono go ponad 20 razy do różnych rodzin zastępczych.

Obecni opiekunowie z High Close uważają to za skandal. Są przekonani, że tułaczka i brak stabilizacji we wczesnym dzieciństwie nie pozostają bez konsekwencji. Chłopak udaje twardziela, a tak naprawdę jest małym, smutnym i niepewnym siebie dzieckiem. Kompletnie nie ma zaufania do dorosłych, rani ich by samemu nie zostać zranionym.

6-letni Josh trafił do Sue i mieszka u niej od 8 lat. To ogromny sukces. Sue ma ogromne pokłady spokoju i miłości i wielką cierpliwość dla Josha. Boi się jednak o przyszłość chłopca; Josh ma prawie 15 lat, jest coraz silniejszy i coraz bardziej agresywny, nie kontroluje swoich emocji, a jego relacje z ludźmi są bardzo trudne.

Josh ma w High Close rewelacyjnych nauczycieli. To od nich po raz pierwszy w życiu usłyszał: lubimy cię, zależy nam na tobie, będziemy o ciebie walczyć! Czy to wystarczy, aby chłopak ukończył szkołę?

Jak ułożą się skomplikowane relacje Josha z Sue? Czy chłopak poradzi sobie ze swoimi emocjami? O tym przekonacie się oglądając nasz wzruszający dokument. Zapraszamy!

PREMIERA pierwszej części "Wściekłych dzieci" w piątek 10 stycznia o godz. 20:40.

Powtórki odcinka:

niedziela, 12 stycznia, 22:55

czwartek, 16 stycznia, 22:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Oni zdecydowali: "Zmieniam płeć"
Następny artykuł:

Oni zdecydowali: "Zmieniam płeć"

tvnpix