Aktualności

Z kim Weronika poczuje chemię po "Pocałunku w ciemno"?
Pocałunek w ciemno 

Weronika ma 29 lat, urodziła się we Włoszech i stamtąd bierze się jej południowy temperament. Poza tym, jak to Włoszka, jest uczuciowa i uwielbia spędzać czas z rodziną. Dziewczyna pracuje jako handlowiec w branży modowej i w ostatnich latach żyła "na walizkach": kilka miesięcy w Bangkoku, kilka w Wietnamie. Od roku Weronika nie miała faceta, mówi, że nie poznała żadnego, który wpadłby jej w oko. Dziś pozna ich - poprzez pocałunek z zasłoniętymi oczami - aż dwunastu!

Nie wszystkie pocałunki okażą się przyjemne, niektórych mężczyzn Weronika odrzuci, bo instynkt podpowie "to nie ten". Wśród tych, z którymi "poczuje chemię" będzie musiała wybrać pięciu.

Czy wśród piątki szczęśliwców znajdzie się Jacob, którego do eksperymentu zaprosiły przyjaciółki Weroniki? Zdradzimy, że będzie wśród nich "piękny Leon" 24-letni student i trener osobisty, o ciele młodego boga. Jest totalnie w guście Weroniki! Ale czy Leon przejdzie do następnego etapu i pojedzie na Sycylię na 24-godzinną randkę z naszą bohaterką? Zobaczcie sami! Zapraszamy!

PREMIERA drugiego odcinka "Pocałunku w ciemno" w sobotę 10 grudnia o godz. 21:30.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dwóch chłopaków na "Rozbieranej randce"
Następny artykuł:

Dwóch chłopaków na "Rozbieranej randce"

tvnpix