Aktualności

Z nami "Zdrowie bez tajemnic"
Zdrowie bez tajemnic 

Każdy z nas przynajmniej raz w swoim życiu stoczył walkę z łupieżem. Czym jest ten znienawidzony biały pył sypiący się z naszej głowy? Wywołują go mikroskopijne grzyby, a jedną z przyczyn, o czym wie niewielu, może być stres. Dociekliwa Isla Traquair postanowiła przyjrzeć się popularnym środkom zwalczającym łupież. Czy faktycznie są one w stanie pomóc w usunięciu tego niechcianego problemu? Jednym z ważnych kryteriów ich działania jest skład. Na co należy zwrócić uwagę, aby na zawsze pożegnać się z łupieżem?

Minimalizacja stresu idzie w parze z wypoczynkiem. Jak zapewnić sobie spokojny sen? Czy przespaną noc zagwarantują nam tabletki, a może raczej odpowiednio dobrany materac, który utrzyma stałą, przyjazną dla naszego ciała temperaturę? Dla Isli nie ma pytań bez odpowiedzi. Reporterka specjalnie dla Was przetestuje kilka rodzajów materacy. Zobaczcie, do jakich doszła wniosków.

A jak spokojny sen, to i zdrowie. Jednym z gwarantów dobrego samopoczucia jest dbałość o higienę jamy ustnej. Grupa ochotników pod dowodzeniem Isli przeprowadzi na naszych oczach test na najlepszą nić dentystyczną! Zapraszamy na najnowszy odcinek „Zdrowia bez tajemnic”.

PREMIERA 3. odcinka "Zdrowia bez tajemnic" w środę 18 września o godz. 20:55.

piątek, 20 września, 15:20

niedziela, 22 września, 7:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Życie bez wstydu": nadmierne owłosienie i brak włosów
Następny artykuł:

"Życie bez wstydu": nadmierne owłosienie i brak włosów

tvnpix