Aktualności

Zasadnicza "Idealna niania" dla żywiołowej Oli
Idealna niania 

Małgosia, Marcin i 6-letnia Ola tworzą fajną, zgraną rodzinę. Dziewczynka chodzi już do drugiej klasy, jest nieco rozbrykana, ale rodzice uważają, że to jest przywilej wieku. Ola jest bardzo aktywna: jeździ na rowerze, konno, pływa, jest dzieckiem bardzo wesołym i otwartym, lubi ludzi i jest bardzo kontaktowa.

Małgosia i Marcin są bardzo cierpliwymi rodzicami, ale starają są być konsekwentni. W związku z tym, że Ola jest dzieckiem bardzo dynamicznym, dyscyplina jest bardzo ważna w  jej wychowaniu. Marcin i Małgosia stosują zarówno nagrody jak i kary. Kary polegają na tym, że rodzice ograniczają różne aktywności dziecka. Uprzedzają ją jednak o tym, jakie mogą być konsekwencje jej zachowania. Zależy im, żeby Ola zaczęła podejmować świadome decyzje, dlatego dużo z nią rozmawiają.

Małgosia i Marcin szukają niani, która sobie poradzi z żywiołową Olą oraz zastąpi rodziców podczas ich nieobecności. Do tej pory dziewczynka nie zostawała pod opieką obcych osób. Zajmowały się nią babcie. Rodzice jednak zgodnie stwierdzili, że należy im się odpoczynek, dlatego szukają niani. Małgosia i Marcin uważają, że praca niani to misja, ponieważ taka osoba musi przejąć funkcje rodziców. Według rodziców idealna niania powinna być konsekwentna oraz powinna stosować takie same zasady wychowawcze co rodzice. Niania nie musi być osobą w konkretnym wieku. Dla  Marcina i Małgosi liczy się doświadczenie potencjalnej niani i to, czy ma powołanie do pracy z dziećmi czy nie.

Czy żywiołowa Ola znajdzie wspólny język z którąś z zaproszonych na casting niań? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając kolejny odcinek "Idealnej niani".

PREMIERA 10. odcinka "Idealnej niani" we wtorek 4 lutego o 22:15.

Powtórki odcinka:

piątek, 7 lutego, 17:50

niedziela, 9 lutego, 9:45

poniedziałek, 10 lutego, 10:50

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Bosacka za oceanem dalej wie, co je
Następny artykuł:

Bosacka za oceanem dalej wie, co je

tvnpix