Aktualności

powrót do listy

Zgłoś się do programu Izy Janachowskiej "I nie opuszczę Cię aż do ślubu"

Castingi | Wiadomości |
Zgłoś się do programu Izy Janachowskiej "I nie opuszczę Cię aż do ślubu"
Izabela Janachowska | W czym do ślubu? I nie opuszczę Cię aż do ślubu 

„Już mi niosą suknię z welonem..." aż tu nagle okazuje się, że pan młody ma źle dopasowany garnitur, świadkowa się spóźnia, rodzina kłóci się o usadzenie gości, a fryzjerka czesząca pół rodziny nie dojechała. Miał to być najpiękniejszy dzień w życiu, a szykuje się niezła katastrofa.

Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, koniecznie zgłoś się do kolejnej edycji programu „I nie opuszczę cię, aż do ślubu", a Iza Janachowska pomoże Ci rozwiązać każdy problem!

Postaraj się jak najdokładniej wypełnić poniższy formularz!

Regulamin castingu

Regulamin castingu

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TVN Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Wiertniczej 166, 02-952 Warszawa.

2) Wszelką korespondencję dotyczącą przetwarzania danych osobowych należy kierować na adres: TVN S. A., ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa z dopiskiem „Administrator Danych Osobowych – INOCADS” lub mailowo na adres abi@tvn.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia Castingu do audycji „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana  zgody na przetwarzanie danych osobowych

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie B3Films Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Wilanowskiej 287/9, 02-730 Warszawa.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 19.04 2018 roku do 31.08 2018 roku.

7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zgłoszenia udziału w Castingu. Może Pan/Pani podać dane dobrowolnie, lecz konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wzięcia udziału w Castingu.

Komentarze (14)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Witam czy jeszcze można wysyłać zgłoszenia?

  • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
      0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
      • zgłoś naruszenie
      ~Gość

      Witam. Córka bierze ślub 11 sierpnia 2018 r. Czy mogę zgłosić jeszcze parę do programu? Został niecały miesiąc. Pozdrawiam Magda

      • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
          0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
          • zgłoś naruszenie
          ~Gość

          witam czy Pary Młode biorące ślub w 2019 roku mogą brać udział w castingu.?

          • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
              0
            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                0
              • zgłoś naruszenie
              ~Gość
              • Gość902:
              • witam czy Pary Młode biorące ślub w 2019 roku mogą brać udział w castingu.?
              • rozwiń

              Przyłączam się do pytania ☺

              • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                  0
                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                    0
                  • zgłoś naruszenie
                  ~Gość

                  Jakie koszty ponosi Para młoda w związku z udziałem w programie?

                  • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                      0
                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                        0
                      • zgłoś naruszenie
                      ~Gość

                      Para młoda nie ponosi kosztu z tytułu udziału w programie

                      • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                          0
                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                            0
                          • zgłoś naruszenie
                          ~Gość

                          Witam, czy pary spoza Warszawy też mogą brać udział w programie?

                          • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                              0
                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                0
                              • zgłoś naruszenie
                              ~Gość

                              A czy oglądałaś/eś kiedykolwiek jakiś odcinek tego programu?
                              Bo coś mi się wydaje, że nie...

                              • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                  0
                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                    0
                                  • zgłoś naruszenie
                                  ~Gość

                                  Na pewno mogą! :) Powodzenia!

                                  • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                      0
                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                        0
                                      • zgłoś naruszenie
                                      ~Gość

                                      Witam! :) Czy filmik, o którym jest mowa w regulaminie załącza się już w pierwszym etapie zgłoszenia, czy dopiero w kolejnym? W powyższym formularzu są opcje dodawania zdjęć, ale nie znalazłam żadnego punktu dotyczącego filmiku :) Pozdrawiam! Hania

                                      • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                          0
                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                            0
                                          • zgłoś naruszenie
                                          ~Gość

                                          Skoro nie znalazłaś punktu dot. filmiku to chyba oczywiste, że to nie ten etap :)

                                          • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                              0
                                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                0
                                              • zgłoś naruszenie
                                              ~Gość

                                              Dziękuje za odpowiedź serdeczny Internauto, ale to nie jest takie oczywiste jeśli czyta się dokładnie regulamin, w którym cyt.:
                                              "Udział w Castingu polega na wypełnieniu przez zgłaszającą się parę formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie tvnstyle.pl, w którym:
                                              d) para załącza film zgłoszeniowy o czasie trwania... rozwiń

                                              • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                  0
                                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                    0
                                                  • zgłoś naruszenie
                                                  ~Gość

                                                  Witam, czy w castingu mogą wziąć udział pary, które planują ślub jeszcze w tym roku? Nie znalazłam takiej informacji w regulaminie.

                                                  • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                      0
                                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                        0
                                                      • zgłoś naruszenie
                                                      Redakcja TVN Style
                                                      Redakcja TVN Style

                                                      Tak, mogą :)

                                                      • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                          0
                                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                            0
                                                          • zgłoś naruszenie
                                                          Pomoc | Zasady forum
                                                          Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
                                                          "Gwiazdy prywatnie" PRZEDPREMIEROWO: Majka Jeżowska buty trzyma... w kuchni?!
                                                          Następny artykuł:

                                                          "Gwiazdy prywatnie" PRZEDPREMIEROWO: Majka Jeżowska buty trzyma... w kuchni?!

                                                          tvnpix