Aktualności

Powrót do listy

Złota Palma dla Jamesa Bonda? Tylko w programie "Ach, ten ślub!"

Porady ślubne | Wiadomości |
Złota Palma dla Jamesa Bonda? Tylko w programie "Ach, ten ślub!"
Złota Palma dla Jamesa Bonda? Tylko w programie „Ach, ten ślub!” 
Żaden z filmów o przygodach Jamesa Bonda nie otrzymał Złotej Palmy za najlepszy film podczas festiwalu w Cannes. Za to bohaterowie 5. odcinka 2. Sezonu programu „Ach, ten ślub!” i owszem. Praktycznie własnoręcznie stworzyła ją dla nich Agnieszka Winnicka. Efekt? Wow.

Złota Palma to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Przyznawana prawie co roku, od 1939 roku uznawana jest za filmowy odpowiednik literackiej Nagrody Nobla. Jak dotąd nigdy nie otrzymał jej żaden film opowiadający o przygodach Jamesa Bonda. Dlaczego jednak złota palma nie miałaby się pojawić na weselu dla Jamesa Bonda?

Na taki pomysł wpadła Agnieszka Winnicka dekorując ogromną salę weselną w „Miętowych wzgórzach”. Wraz z Magdaleną Socha – Włodarską w 5. odcinku 2. sezonu programu „Ach, ten ślub!” pomagała w organizacji przyjęcia nauczycielce wychowania fizycznego Natalii oraz jej narzeczonemu fizjoterapeucie Mariuszowi. Para zamarzyła sobie imprezę w stylu Agenta 007. Nie chcąc sztampowego wesela, nasze prowadzące postanowiły stworzyć wesele dla „nowoczesnego Jamesa Bonda”. W tę rolę oczywiście wcielił się Mariusz, którego odpowiednio wystylizowała projektantka Magdalena Socha – Włodarska. Agnieszka Winnicka wzięła się natomiast za przygotowania Sali, której jedną z głównych ozdób miały być właśnie złote palmy.

W tym celu w krótkim czasie zorganizowała sobie aż sto liści palmowych wcześniej pomalowanych już na złoto. Koszt jednego takiego liścia to 30-40 złotych, ale potrafią one zrobić prawdziwy efekt „wow”. Przynajmniej gdy są odpowiednio wkomponowane przez Agnieszkę Winnicką! Dekoratorka stworzyła na bazie metalowego stojaka prawdziwe cuda. W połączeniu z odpowiednim oświetleniem oraz kwiatami zachwyciły one w finale parę młodą.

5. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze w:

wtorek 5 maja, 14:15

środa 6 maja, 20:40

piątek 8 maja, 16:55

sobota 9 maja, 15:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ten ślub!": wesele dla nowoczesnego Jamesa Bonda. Misja zakończona sukcesem!
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": wesele dla nowoczesnego Jamesa Bonda. Misja zakończona sukcesem!

tvnpix