Aktualności

Casting do programu TVN Style - "Kto tu mieszka?"
Kto tu mieszka 
Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Wystartował casting do drugiej edycji programu TVN Style "Kto tu mieszka?". Wypełnij zgłoszenie już teraz!

Masz mieszkanie/ dom, które jest niezwykłym, niebanalnie urządzonym wnętrzem? Zgłoś się do nowego programu TVN Style! Zobacz jak mieszkają inni, zgadnij do kogo należą oglądane przez Ciebie mieszkania i wygraj 5000 zł!

Zgłoszenie wyślij na adres: casting.pl@fremantle.com. Napisz nam kilka słów o sobie (imię, nazwisko, numer telefonu, miejscowość, napisz jakie masz zainteresowania) oraz załącz kilka zdjęć swojego mieszkania/domu.

Casting trwa do 30 września 2019.

Regulamin

Administratorem danych osobowych uczestników programu „Kto tu mieszka” jest producent programu – FremantleMedia Polska sp. z o.o. ul. Wołodyjowskiego 46A, 02-724 Warszawa. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych na potrzeby produkcji programu znajdują się w § 6 Regulaminu.

 

W każdym odcinku programu "Kto tu mieszka?" uczestnicy odwiedzą cztery domy należące do kogoś z ich grupy. Wiedząc jedynie jaki zawód wykonuje każdy z nich, będą musieli odgadnąć, które wnętrze należy do poszczególnych bohaterów. Używając intuicji i uważnie śledząc reakcje pozostałych, muszą przeprowadzić dochodzenie. Rozwiązanie zagadki czeka na widzów dopiero w finale programu. Pokaż swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepsze fragmenty 3. sezonu "Tu jest pięknie" Doroty Szelągowskiej
Następny artykuł:

Najlepsze fragmenty 3. sezonu "Tu jest pięknie" Doroty Szelągowskiej

tvnpix