Aktualności

Powrót do listy

"Związki z modą": mama ubierze córkę na randkę, partner - na wystawną kolację u ambasadora

Wiadomości |
"Związki z modą": mama ubierze córkę na randkę, partner - na wystawną kolację u ambasadora
Związki z modą: Magda z mamą. S03E04 
I Magda i Gosia lubią kicz, ale w nieco innym wydaniu. Ta pierwsza uwielbia mocne kolory i cekiny, druga - wyzywające kreacje. W 4. odcinku "Związków z modą" Kasia Baran spróbuje im pokazać inne stylizacje.

Kasia Baran podejmie próbę przełamania modowych przyzwyczajeń Gosi i Magdy. Sprostać wyzwaniu pomogą partner Gosi – Fausto oraz mama Magdy – Danuta.

Pierwszy duet to mama i córka. Magdalena jest tłumaczem, lingwistą komputerowym, robi głównie tłumaczenia modowe, często pracuje zdalnie, dlatego nie musi dbać codziennie o strój. Mama - Danuta jest przede wszystkim najlepszą przyjaciółką Magdy. Starają się sobie pomagać, wspierać i doradzać. Nie mają przed sobą tajemnic i najważniejsze decyzje podejmują wspólnie. Czy Magda również w kwestii mody posłucha mamy? Magda ma oryginalny styl, lubi wyróżniające się, nietypowe stroje z pazurem. Królują panterka, kolory różowy i złoty, cekiny, itd. Chciałyby, aby stylistka pomogła jej dobrać stroje, które będą pasować do figury i charakteru Magdy, która aktualnie jest singielką. Być może popracowanie nad stylem pomoże jej to zmienić.

Drugi duet to Fausto i Gosia. Fausto mieszka od dziewięciu lat w Polsce, jest Włochem. Od roku jest w związku z Gosią. Fausto był fryzjerem Gosi i tak wszystko się zaczęł. Fausto, który twierdzi, że ma świetny modowy gust jak na Włocha przystało, chciałby w programie pokazać to, ubierając Gosię. Gosia na co dzień preferuje tzw. sportową elegancję w dosyć wyzywającym wydaniu i chciałaby zobaczyć sie w innej niż dotychczas odsłonie. Twierdzi, że często ubiera się nieadekwatnie do okazji jak np. „miniówka na pogrzeb". Idealną okazją do tego żeby zastanowić się nad wyborem kreacji jest niezwykle formalna wizyta u ambasadora Włoch.

Fausto i Danusia mają trudne zadanie. Jako że Fausto jest rozpoznawalnym Włochem w Polsce chce zabrać Gosię na event kulturalny organizowany przez Ambasadę, na którym będzie gościnnie Ambasador. Danusia chciałaby, żeby Magda ułożyła sobie życie prywatne i pomoże córce wybrać kreacje na randkę. Z odsieczą przyjdzie Kasia Baran. Czy uda jej się przekonać do swoich propozycji obie Panie?

PREMIERA 4. odcinka "Związków z modą" w niedzielę 27 września o godz. 12:30.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 28 września, 12:50

czwartek, 1 października, 16:55

piątek, 2 października, 20:25

sobota, 3 października, 18:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Cała prawda": czy grozi nam superbakteria?
Następny artykuł:

"Cała prawda": czy grozi nam superbakteria?

tvnpix