Aktualności

Powrót do listy

"Związki z modą": program wzmocnił pewność siebie Marty i jej przyjaźń z Czarkiem

Wiadomości |
"Związki z modą": program wzmocnił pewność siebie Marty i jej przyjaźń z Czarkiem
"Związki z modą": ubrał przyjaciółkę jak swoją mamę? 
Po wizycie w programie Związki z modą z pewnością przyjaźń Marty i Czarka będzie silniejsza. Mężczyzna sprawdził cierpliwość swojej współpracowniczki, a przy okazji przekonał się, że nie do końca zna się na kobiecych ciuchach. Z pozytywów: silniejsza będzie również pewność siebie Marty, bowiem w stylizacji Kasi Baran wyglądała perfekcyjnie!

Marta i Czarek, jak opowiedzieli nam w 6. odcinku 3. sezonu programu "Związki z modą", to była przyjaźń od pierwszego wejrzenia. Oboje pracują jako kierowcy autobusów miejskich i właśnie w pracy się poznali. Od tej pory są nierozłączni. Uwielbiają spędzać ze sobą czas, rozmawiają na każdy temat i zawsze wzajemnie wspierają. Nawet w poszukiwaniach drugiej połowy. Czarek uważa, że nowe stylizacje zwiększyłyby pewność siebie Marty, a bardziej kobiece stroje zainteresowały potencjalnych kandydatów. Dlatego zabrał ją do programu "Związki z modą".

I tym razem miłości od pierwszego wejrzenia nie było, bowiem Marta nie zakochała się w stylizacji, którą wybrał dla niej Czarek. A przecież nawet nie widziała kilku poprzednich, które przygotował dla niej mężczyzna. W jednej wyglądała na wiele lat starszą, druga z kolei zbyt wiele odsłaniała. Czy przykuła by wzrok kawalerów? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że po wizycie w naszej garderobie przyjaźń Marty i Czarka stała się jeszcze silniejsza!

Po raz kolejny przekonałyśmy się też, że Kasia Baran naprawdę zna się na swoim fachu. Po tym, jak stylistka wraz ze swoim zespołem wkroczyła do gry, efekty były niesamowite. W finale Marta wyglądała fenomenalnie i bardzo kobieco. W niczym nie przypominała kierowcy autobusu, która w pracy musi pojawiać się w uniformie.

6. odcinek 3. sezonu programu "Związki z modą" zobaczycie jeszcze w:

poniedziałek, 12 października, 12:55

czwartek, 15 października, 16:55

piątek, 16 października, 20:25

sobota, 17 października, 18:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Związki z modą": córki nie przekonał, ale żonę do sukienek już tak!
Następny artykuł:

"Związki z modą": córki nie przekonał, ale żonę do sukienek już tak!

tvnpix