Aktualności

Powrót do listy

"Życie bez wstydu": blizna przypomina o śmierci, brzuch o otyłości

Wiadomości |
"Życie bez wstydu": blizna przypomina o śmierci, brzuch o otyłości
"Życie bez wstydu": blizna, która przypomina chłopcu o śmierci 

Już po raz szósty(!) będziemy mogli śledzić pracę wybitnych specjalistów, którzy pod czujnym okiem doktora Ambroziaka zawalczą o zdrowie swoich pacjentów i ich „Życie bez wstydu"!

Szybka utrata 30 kg to szok dla każdego organizmu. Jednak jeszcze większe przerażenie po intensywnej walce z wielką wagą wzbudził w Andżelice widok jej wiszącej nieestetycznej „oponki", którą kobieta swobodnie może wachlować podczas największych upałów. Przepuszczanie w kolejce oraz niezręczne uwagi dotyczące jej „trzeciej ciąży" stały się przykrą codziennością i niechcianym wspomnieniem błogiego obżarstwa, o którym młoda mama chciałaby już dawno zapomnieć. Czy lekarze zajmą się hodowanym przez lata brzuszkiem 27-latki i dziewczyna będzie mogła spełnić swoje marzenie o klejnociku w pępku?

Nadziei na odmianę losu poszuka niezwykle dzielny 11-latek, który 8 lat temu wraz z mamą ucierpiał w pożarze mieszkania. Niekończące się wizyty u specjalistów, ból i przykre przezwiska stały się nieodłącznym elementem dzieciństwa Kuby, którego marzeniem jest normalny wygląd. Czy kosmiczny laser i zręczne ruchy doktora naprawią bliznę młodego piłkarza i sprawią, że na twarzy jego mamy pojawi się w końcu uśmiech? Jedno jest pewne. Determinacja i siła walki chłopca o szczęście swojej rodziny, doprowadzi do łez niejednego!

W pierwszym odcinku szóstej serii „Życia bez wstydu" przekonacie się również na czym polega praca zespołowa i na jakie wyrzeczenia muszą przygotować się lekarze, aby zdobyć wiedzę niezbędną do wykonywania z pozoru nieskomplikowanych zabiegów :)

PREMIERA pierwszego odcinka szóstego sezonu "Życia bez wstydu" w piątek 7 września o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

niedziela, 9 września, 21:15

wtorek, 11 września, 13:30

czwartek, 13 września, 16:10

piątek, 14 września, 8:15

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pani Gadżet" z patentami do biura i do kuchni
Następny artykuł:

"Pani Gadżet" z patentami do biura i do kuchni

tvnpix