Aktualności

powrót do listy

"Życie bez wstydu": lekarze popracują nad pośladkami i biustem

Wiadomości |
"Życie bez wstydu": lekarze popracują nad pośladkami i biustem
Życie bez wstydu 

Trudno się nie zgodzić, że określenie „fale Dunaju" dla pośladków nie zwiastuje krągłych i ponętnych kształtów. Natalia mimo nieustannej pracy nad nimi i nieskończonej liczby zrobionych przysiadów, nie jest w stanie sprawić, aby mięśnie choć drgnęły. Dołeczki, które posiada, bynajmniej nie znajdują się na policzkach. Z każdą kolejną, krępującą intymną sytuacją jej pewność siebie maleje. 29-latka ma dość błędnie uznawanych boczków za jej pośladki. Czy lekarze odnajdą sposób na rozprawienie się z tym nietypowym problemem?

Dla Eli relacje z partnerem są ważnym aspektem w jej życiu. Pożądanie i bliskość, które jeszcze parę lat temu między nimi iskrzyły, zaczęły gasnąć. Wszystko przez diametralną zmianę wyglądu piersi, które po wykarmieniu dzieci straciły swój atrakcyjny wygląd. Z pewnej siebie, kokieteryjnej kobiety stała się wycofaną, unikającą zbliżeń cichą myszką. Wspomnienia dawnych uniesień i bezsilność w przełamaniu krępujących barier skłoniły ją do szukania pomocy. Czy innowacyjna metoda operacji sprawi, że jej dawne, szczęśliwe życie powróci?

W szóstym odcinku „Życia bez wstydu", za pośrednictwem innowacyjnego gadżetu, dr Ambroziak przeniesie się w świat klinicznej wirtualnej rzeczywistości. Tym samym pokaże, że symulacje poważnych chorób dermatologicznych i ich leczenie w cyberprzestrzeni stanowi nieuchronną przyszłość współczesnej, bezpiecznej medycyny.

PREMIERA szóstego odcinka "Życia bez wstydu" w piątek 12 października o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

niedziela, 14 października, 21:15

wtorek, 16 października, 13:35

czwartek, 18 października, 16:05

piątek, 19 października, 8:15

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Błyskotki i domowe naprawy w "Pani Gadżet"
Następny artykuł:

Błyskotki i domowe naprawy w "Pani Gadżet"

tvnpix