Program TVN Style

drukuj
wstecz
 • Wiem, co jem i wiem, co kupuję 4 N

  Każdy z nas chce być piękny. Kiedyś pomagały nam kremy, dziś także jedzenie. Aloes, kolagen i koenzym Q10 uśmiechają się do nas z półek sklepowych. Czy woda z kolagenem naprawdę wypchnie zmarszczki i usunie wory pod oczami? Czy płatki śniadaniowe z wapniem wzmocnią zęby i kości? A herbatka upiększająca rzeczywiście pomoże na urodę? A może jednak lepiej postawić na witaminy w naturze? Jak na urodę zadziała awokado, łosoś i szpinak? Dziś o tym, jak pięknie jeść, by piękną być. A w „Wiem, co kupuję” temat bliski ciału, czyli T-shirt. Niektóre po praniu zupełnie tracą kształt i kolor – jak odróżnić te złej i dobrej jakości? Kasia Bosacka podpowie, jak powinny wyglądać szwy w porządnym T-shircie i jaki powinien być jego skład. Czy warto przepłacać za markowe T-shirty? Czy to nie jakościowa cienizna za grube pieniądze? Który rodzaj nadruku najdłużej się utrzyma? W jakiej koszulce uzyskamy najlepsze sportowe wyniki? Zobaczcie koniecznie!
 • Wiem, co jem 5 N

  Krajanka, łazanka, wstążka, falbanka. Nitka, świderek, kokardka, siekanka. Kluchy, makaron, po prostu pasta i basta! W czwartym odcinku „Wiem, co jem” Katarzyna Bosacka będzie Wam nawijać makaron na uszy. Polacy jedzą już 5 kg makaronu na osobę rocznie. Jednak kontrolerzy Inspekcji Handlowej zakwestionowali ostatnio co trzecią sprawdzaną paczkę makaronu. Sprawdzili, że makaron czterojajeczny zawierał zaledwie 1,5 jajka. Co w makaronie o nazwie „domowy” czy „staropolski” robiła orientalna przyprawa kurkuma? Ile naturalnych składników znajdziemy w gotowych sosach do makaronu? I w ogóle jak kupować kluchy, by nie stanęły nam kluchą w gardle? Dowiemy się też, dlaczego „makaroniarze”, czyli Włosi to taki wesoły naród. Zapraszamy!
 • Stylowy projekt

  W „Stylowym projekcie" została już tylko piątka uczestników. Przed nimi kolejne wyzwanie: stylizacje do kampanii reklamowej samochodów i rowerów. O tym, jaki samochód będzie widoczny na zdjęciu zadecyduje wyścig. W pracy na planie sesji zdjęciowej uczestnikom pomogą Tomasz Ossoliński, Agnieszka Ścibior oraz fotografka Martyna Gulbinowicz, specjalistka od fotografii komercyjnej. W drugiej części odcinka styliści będą musieli przeprowadzić metamorfozę kobiet po czterdziestce. Swoją stylizacją mają sprawić, żeby panie wyglądały modnie i elegancko, a przy tym spełnić ich modowe marzenia. Między uczestnikami pojawią się tarcia, bo tym razem z garderoby będą wybierać ubrania dla siebie nawzajem! To świetna okazja do pomocy rywalowi, ale pokusa zaszkodzenia wśród niektórych uczestników będzie bardzo silna. Atmosfera się zagęszcza, rywalizacja wkracza na najwyższy poziom. W tym odcinku odpadną aż dwie osoby! Tradycyjnie stylizacje zostaną dopełnione o makijaż stworzony przez Magdalenę Pieczonkę oraz fryzury autorstwa Sebastiana Kobielskiego. Czy styliści wykonają profesjonalne zdjęcie komercyjne oraz trafią w gusta pań 40+? To wszystko rozstrzygnie się na panelu jurorskim. Wtedy też dowiemy się, którzy z uczestników dostaną się do ostatniego finałowego odcinka.
 • Nowa Maja w ogrodzie 4 N

  Energetyczny ogród różany Jesteśmy koło Poznania na osiedlu z domami w stylu angielskim, z ceglanymi ścianami. Właścicielka ogrodu uwielbia układać bukiety z roślin z własnej działki. Choć przestrzeń tu niewielka, jest w czym wybierać z bogactwa kolorów, kształtów i zapachów. W tym niedużym ogródku posadzono dwa platany, by na ich pniach zawiesić hamak. Mają mocno przycinane korony, inaczej zacieniłyby cały ogród. Przestrzeń trawnika została przecięta skośnie ustawioną rabatą różaną, która optycznie powiększa wnętrze. Ogromne wrażenie robi tunel różany prowadzący do domu. Właścicielka pokazuje jak chroni róże przed chorobami grzybowymi posypując je mączką bazaltową.
 • Ostre cięcie 5

  Kolejna odsłona OSTREGO CIĘCIA, to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. Dorota Williams - czołowa stylistka gwiazd, której współpraca z charyzmatycznym duetem fryzjerów, okazała się wielkim sukcesem, będzie kontynuować metamorfozy zwykłych kobiet. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich. Staromodna właścicielka i wystrój pamiętający czasy PRL-u odstraszają młode klientki. Wiesława nie potrafi zmienić wyuczonych nawyków. Właścicielce pomaga mąż, który wie, że dla niej salon to całe życie. To jednak nie wystarczy by utrzymać Verę na powierzchni. Jej wieloletnia pracownica, Małgosia, pracuje równocześnie jako dróżniczka i dlatego przychodzi do pracy z doskoku, nie szkoli się, a swoja karierę wiąże raczej z koleją niż fryzjerstwem. Czy fryzjerki wspólnie zawalczą o lepszą przyszłość salonu? Czy uda się wyciągnąć salon z PRL-u i wprowadzić go na drogę ku nowoczesności? A może właścicielka wciąż będzie nucić piosenkę Budki Suflera: Za ostatni grosz... Kupię dziś chociaż cień... Tamtych dni?
 • Odlotowy ogród 3

  #para bez dzieci #psy w ogrodzie #straszny syf #taras dla ludzi #babcia #wspomnienia W ogrodzie opanowanym przez psy nie ma już miejsca dla naszych bohaterów. Codziennie sprzątają po sforze adoptowanych pupili: sierść, zniszczenia no i nawóz… Po kilku latach poświęconych komfortowi zwierząt, doszli do wniosku, że miło byłoby zaprosić czasem znajomych na grilla, a w tej chwili jest to niemożliwe. Para zwróciła się po pomoc do Dominika, który postara się wyznaczyć terytorium niesfornej gromadce i odseparować ich od towarzyskich właścicieli posesji. Dom odziedziczony po babci to grunt pod wspomnienia oraz drzewa zasadzone przez ich bliskich. Okazuje się, że te na drzewa nie ma jednak miejsca w projekcie Dominika… Czy spotkanie z racjonalnym i praktycznym Dominikiem będzie łatwe dla przyzwyczajonych do zastanego bałaganu bohaterów? Czy znajdzie się wreszcie miejsce dla ludzi w tym ogrodzie? "Bełdów"
 • Afera fryzjera 4

  Salon w galerii handlowej to na pozór miejsce idealne na prowadzenie interesu. Ludzi tłum i… deszcz nie pada. Nic tylko zarabiać pieniądze na strzyżeniu włosów! Ale najpierw trzeba umieć to robić! Jeśli po salonie krząta się dwuletnie dziecko właścicielki, menadżerka to połączenie chaosu z roztargnieniem, a fryzjer męski boi się strzyc… mężczyzn to znaczy, że potrzebny jest tam Maciek Wróblewski! Czy i tym razem nasz dzielny stylista wyciągnie salon z otchłani? Czy personel zaliczy zadanie specjalne?
 • Przepis na lato – Burger

 • Podróż na każdą kieszeń: Rumunia

  Off-roadowa wyprawa do Rumunii to dobry pomysł na wycieczkę dla tych, którzy za przystępne pieniądze chcą przeżyć niesamowitą przygodę. W programie „Podróż na każdą kieszeń: Rumunia” dowiecie się, jak przygotować się na taką wycieczkę, co ze sobą zabrać i jak wygląda prysznic w warunkach kempingowych. Prowadzący razem ze swoją ekipą dotrze do ciekawych zakątków tego pięknego kraju. W miejscowości Sapanta odwiedzi Wesoły Cmentarz–niezwykłe miejsce pochówku Rumunów z nagrobkami ozdobionymi kolorowymi malowidłami i zabawnymi fraszkami. Bart odnajdzie też bajkową chatkę… Papy Smerfa, a w górach Apuseni kopalnię złota Rosia Montana. Przekona się też, jak wygląda tradycyjny rumuński dom, a nawet wprosi się do jednego z nich, by spróbować lokalnych przysmaków i przymierzyć tradycyjny strój. Czy Rumuni naprawdę są gościnni? Tego wszystkiego dowiecie się, oglądając program „Podróż na każdą kieszeń: Rumunia”.
 • Perfekcyjna Pani Domu 3

  W Polsce nigdy tak dużo nie mówiło się o sprzątaniu. Słowo „perfekcyjna” odmieniane jest na wszystkie możliwe sposoby. Test białej rękawiczki, szarfa odpowiedzialności, zasada 3P. Wszyscy wiedzą, o co chodzi, a „Perfekcyjna Pani Domu” znów wkracza do akcji. Z jakimi problemami zetknie się tym razem? Kto zgłosi się do niej po pomoc? Zajmowanie się domem to zajęcie tylko dla kobiet? Nic bardziej mylnego. W kolejnym sezonie szkolenie u „Perfekcyjnej Pani Domu” przejdą także panowie. Testowi białej rękawiczki podda się rozwodnik, którego mieszkanie zazwyczaj sprzątają przyjaciele oraz uciekinier z małego miasteczka, który postanowił zacząć wszystko od nowa. Zadziwiające historie życiowe bohaterów nieraz zaskoczą prowadzącą. Pod jej skrzydła trafi wychowanka domu dziecka oraz kobieta, która przez dwadzieścia lat mieszkała w Brazylii, gdzie jej posiadłością zajmowała się służba. Teraz musi zadbać o porządek sama. W programie nie zabraknie też niesfornych mężów, rozbrykanych dzieci oraz gromadek psów i kotów. Każdy dom i jego mieszkańcy to dla „Perfekcyjnej Pani Domu” nowe wyzwanie. Małgorzata Rozenek zdradzi widzom kolejne sprytne sposoby na radzenie sobie z bałaganem. Czas na porządki z „Perfekcyjną Panią Domu”.
 • Kuchenne rewolucje 14 AD

  Bąków, „Chata po zbóju”. Bąków to niewielka miejscowość położona w Dolinie Górnej Wisły i właśnie tam, przy głównej drodze, Beata i Wojek postanowili wybudować okazałą drewnianą karczmę , czyli „Chatę po zbóju” . Miała to być ich „życiowa inwestycja”, która zapewni im utrzymanie. Dlatego całą swoją energię włożyli w budowę i wykończenie restauracji, piękny ogródek i oczywiście wygodny parking dla klientów. Na terenie „Chaty po zbóju” znajduje się też niewielka stajnia, bo konie to największa miłość Beaty. Początkowo restaurację Wojtka i Beaty odwiedzały tłumy gości, ale jak to często bywa, zaczęły się problemy z kucharzami, którzy się zwalniali, gości było co raz mniej, aż sytuacja restauracji naprawdę stałą się fatalna. Są tygodnie, że „Chata po zbóju” przez cały tydzień obsługuje tylko 3 stoliki! Wojtek, który dokłada co miesiąc do przynoszącej straty restauracji, przyczyny niepowodzeń upatruje w pracownikach nie przykładających się do pracy. Z tego powodu na kuchni zaczęła pracować Beata, która wspiera kucharza Sylwka. Chociaż gości w restauracji nie ma wcale, pracy na kuchni jest dużo, ponieważ Wojtek upiera się przy bardzo rozbudowanej karcie dań, żeby „goście mieli z czego wybierać”. Chociaż Beata prosi go o skrócenie menu, jej mąż planuje wprowadzić dodatkowo pizzę, bo według niego to może przyciągnąć nowych gości. W dodatku jeśli tylko coś nie smakuje mężowi, to Beata wysłuchuje jego narzekań, bo to do niej ma pretensje, że czegoś nie dopilnowała. Beata przyznaje, że Wojtek jest bardzo wymagający, ale też czuje, że stała się zakładniczką własnej restauracji. Całe dnie, weekendy spędza tylko tam, gotując i starając się „wszystkiego dopilnować”. Oboje z Wojtkiem zdają sobie sprawę, że wyczerpali wszystkie pomysły na poprawę sytuacji, a Beata nie jest w stanie już „bardziej się starać”. Dlatego zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler!
 • Pani Gadżet 19 N

  Kto ma ochotę na odrobinę Włoch we własnym mieszkaniu? Tak, Ania Nowak-Ibisz potrafi przenieść śródziemnomorską atmosferę do Polski! Wszystko dzięki pysznej, świeżo upieczonej pizzy. Pani Gadżet sprawdzi, które z trzech urządzeń poradzi sobie najlepiej z tym wyzwaniem – a ekspertem będzie, oczywiście, rodowity Włoch i najlepszy znawca! A jeśli włoska pizza, to musi być też aromatyczna kawa – przygotowana w ekologicznych kapsułkach lub przy użyciu specjalnej miarki. Po tym wszystkim nastąpi ciąg dalszy przyjemności, czyli gadżet, który wymasuje i umyje stopy jednocześnie. Nie zabraknie też gadżetu dla rodziców, którzy lubią mieć kilka w jednym: Pani Gadżet znalazła łóżeczko, które zmienia się w fotelik. Bo gadżety muszą być też funkcjonalne!
 • Tu jest pięknie 5 N

  W 4. odcinku 5. sezonu programu TVN Style Tu jest pięknie Dorota Szelągowska odwiedzi stary folwark w Wielkopolsce, który teraz jest ekskluzywnym ośrodkiem agroturystycznym ze strefą SPA. Naturalnie,tradycyjnie i po polsku! Te słowa najlepiej opisują wielkopolski folwark, który odwiedziła Dorota Szelągowska. Posiadłość liczy ponad sto lat i nie gdyś była gospodarstwem rolnym. Dziś miejsce to pochwalić się może nie tylko wspaniałą historią, ale przede wszystkim niespotykanym designem. Historia folwarku sięga drugiej połowy XIX wieku. Przez wiele lat działał jako okoliczne gospodarstwo rolne. Kilka lat temu nowi właściciele postanowili nadać mu drugie życie. Zdarto stare, zniszczone tynki i odkryto oryginalną ponadstuletnią cegłę. Cenne materiały połączono z nieco nowoczesnymi elementami. Z zapomnianego przez lata folwarku powstał luksusowy ośrodek agroturystyczny. Oprócz dobrze zaaranżowanych pokoi na gości czeka nowoczesna strefa SPA, a dla prawdziwych smakoszy regionalna kuchnia. Właścicielom zależało na zachowaniu wartości historycznej tego miejsca, ale też na stworzeniu unikatowego zakątka w otoczeniu lasów i łąk, w którym będzie można odciąć się od codzienności.
 • Śluby marzeń

  Zuzanna i Adrian w dniu swojego ślubu będą obchodzić 8 rocznicę związku i nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że Zuzanna ma dopiero 21 lat. Para poznała się na koloniach, kiedy dziewczyna miała niecałe 14 lat. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Adrian, aktualnie 25-letni mężczyzna zajmuje się na co dzień sprzedażą nieruchomości, Zuzia z kolei pracuje jako nauczycielka języka angielskiego. Para marzy, aby ich uroczystość zaślubin odbyła się w bajkowej scenerii zaczarowanego ogrodu. Wesele odbędzie się w sali bankietowej, którą okala przepiękny, przepełniony roślinami taras. Młodym zależy, by Izabela pomogła im w udekorowaniu sali weselnej w taki sposób, by pasowała do ogrodowego wystroju tarasu. Nie jest to jedyne marzenie, w spełnieniu którego będzie mogła pomóc prowadząca. Pan młody nie ma jeszcze wybranego garnituru, a panna młoda pomysłu na fryzurę i makijaż. W tej kwestii pomocy potrzebuje również mama panny młodej. Prowadząca zabierze kobiety do kliniki medycyny estetycznej, by z pomocą lekarza specjalisty sprawić, by panie czuły się naprawdę pięknie w tym wyjątkowym dniu. Izabela Janachowska przy pomocy sztabu specjalistów z zakresu min. dekoracji czy florystyki sprawi, że miejsce wesela zamieni się w prawdziwy bajkowy ogród. To jednak nie koniec niespodzianek w tym odcinku. Czym jest videobudka? Jak przygotowuje się lody tajskie? A także, kto wystąpi w roli modelek, prezentujących fryzury i makijaże ślubne? Czy uda się przygotować uroczystość, która będzie zasługiwała na miano ślubu marzeń?
 • Ślub od pierwszego wejrzenia 4

  Agnieszka i Wojtek już w podróży poślubnej pokazali, że obydwoje mają trudne charaktery. Do tej pory lekkie starcia od razu udało im się wyjaśnić i rozwiązać, w Polsce jeszcze nie mieli czasu na sprzeczki. Agnieszka po przyjeździe do Wojtka od razu została wrzucona na głęboką wodę, musiała przygotować obiad dla teściowej. Poradziła sobie świetnie. Równie dobrze dogaduje się z mamą Wojtka. Teraz ich życie trochę zwolni. Jak sobie z tym poradzą? Proza życia ich brutalnie dopadnie i sprowokuje konflikty, czy bardziej scementuje ich związek? Będą mieli w końcu okazje do sprawdzenia swoich codziennych nawyków, to nie będzie łatwe, szczególnie dla Wojtka, który już przyzwyczaił się do życia singla. Jak sobie poradzą? Wojtek przywyknie do tego, że mieszka z nim żona? Oliwia i Łukasz mają za sobą pierwsze poważne rozmowy i pierwsze próby ustalenia stałego miejsca zamieszkania. Niestety bez konsensusu. Pojawił się też problem – Oliwia nie rozumie niektórych zachowań Łukasza, boi się ich, nie wie jak reagować. Konieczna jest wizyta eksperta. Czy po rozmowie z psychologiem młodzi poważniej podejdą do swojego związku? Będą ze sobą szczerzy? Łukasz otworzy się przed Oliwią, czy dalej będzie tak skryty jak do tej pory, co tylko pogłębi konflikt? Asia i Adam kończą podróż w niezbyt dobrych nastrojach. Po powrocie do Polski to Asia pierwsza przyjeżdża do Adama. Czy uda mu się dotrzeć do Joanny? Czy żona mu i w końcu zaufa i się przed nim otworzy? Czy wsparcie rodziny Adama pomoże jej pokonać bariery, które wytworzyła podczas podróży poślubnej?
 • Przepis na lato – Burger

 • Ostre cięcie 4

  Salon "Katrin" w Łodzi istnieje od 10 lat. Przez kilka lat salon świetnie prosperował. Były zyski i dobre wynagrodzenie dla dwóch pracujących tam fryzjerek. Wszystko szło dobrze, aż do momentu kiedy właścicielka nie zaszła w ciążę i z powodów zdrowotnych nie mogła pilnować swoich interesów. Podczas jej nieobecności salonem zarządzały dwie pozostałe fryzjerki. I od tego momentu w salonie z każdym dniem zaczęło dziać się źle.. A z każdym kolejnym miesiącem było coraz gorzej.. Salon przestawał zarabiać... Klienci odwrócili się plecami, a stałe klientki przestały przychodzić.. Właścicielka nie mogła zrozumieć co się stało i dlaczego tak się dzieje? Kiedy po urodzeniu dziecka wróciła do salonu, to tak naprawdę nie miała do czego wracać, bo zakład zaczął popadać w długi.. A dziś nie ma na czynsz, ubezpieczenie i wypłaty.. I tak naprawdę właścicielka jest w patowej sytuacji, bo za chwilę nie będzie miała z czego żyć..
 • Jestem z Polski N

  W tym odcinku „Jestem z Polski” dowiemy się, jak podbić japoński rynek mody i jak nie zgubić się ”między słowami” . Poznajcie Alexę Łuczak – dwudziestopięcioletnią Łodziankę, która od ponad 10 lat pracuje jako modelka w Azji. Swój sukces zawdzięcza nie tylko niezwykłej urodzie, ale przede wszystkim pracowitości. Sama nauczyła się japońskiego, a klienci kochają ją za piękny uśmiech i kulturę osobistą. Jednak niech was nie zwiedzie ten opis - Aleksa to „dziewczyna-petarda”. Kocha przygody i nowe wyzwania – prowadziła nawet program w tokijskiej telewizji. Kilka miesięcy w roku spędza na Hawajach, gdzie także pracuje jako modelka, ale to w czterdziestomilionowej metropolii Azji czuje się jak ryba w wodzie. Alexa oprowadzi nas po Harajuku, czyli słynnym na całym świecie centrum tokijskiego stylu i mody oraz zaprosi Was na „trujące lody” do Kawaii Monster Cafe. Zobaczycie też, jak wyglądają kulisy pracy przy sesji zdjęciowej. Poznacie również wady i zalety życia na emigracji. Odkryjcie świat oczami Alexy!
 • Kuchenne rewolucje 6 AD

  "Zajazd Leśna Chata". Michał kończąc szkołę gastronomiczną miał głowę pełną marzeń. Z pomocą rodziny postanowił je zrealizować. Znalazł miejsce, które wydawało mu się znakomite do prowadzenia restauracji. W okolicy lasu, w pobliżu dwóch miasteczek. „Zajazd Leśna Chata” miał być połączeniem przydrożnej knajpki z lokalnym miejscem rodzinnych spotkań. Niestety szybko się okazało, że ta znakomita lokalizacja, gości nie przyciąga wcale. Michał zdaje sobie jednak sprawę, że pomóc mu może tylko prawdziwa rewolucja Magdy Gessler.
 • wieczór
 • W czym do ślubu? 3

  Detektyw Krzysztof Rutkowski to znany z mediów wulkan energii - czy zdominuje odcinek? Nie tym razem! Do gry wchodzi jego narzeczona Maja Plich! Absolwentka psychologii i wojskowego liceum, licencjonowana pani detektyw. Dlaczego ta wybuchowa para zdecydowała się sformalizować związek? Tego dowiemy się w odcinku. Maja zjeździła pół świata, bywa na salonach, co do sukni ma wysokie wymagania, dlatego jej wybór pozostawiła specjalistce - Izabeli. Zapowiada się trudne zadanie specjalne, któremu nasza prowadząca z chęcią sprosta! Ten odcinek to istna petarda!
 • Co nas truje 3 N

  W Polsce nadwagę lub otyłość ma już 64% mężczyzn i 49% kobiet. Szacuje się, że w 2025 r. aż 2,7 mld ludzi, czyli co czwarta osoba na świecie, może mieć problemy z wagą. To przerażające! Cukrzyca typu drugiego, miażdżyca, zawał serca, urazy kręgosłupa i stawów – to tylko niektóre tragiczne w skutkach choroby będące następstwem otyłości. Według WHO koszty medyczne związane z leczeniem tych przypadłości w 2025 r. mogą sięgnąć aż 1,2 bln dolarów! Wszechobecny konsumpcjonizm, restauracje szybkiej obsługi serwujące zestawy XXL, dania ociekające tłuszczem i chemicznymi dodatkami, stres, pęd życia, natłok obowiązków i problemów – czy te wszystkie aspekty nie przyczyniają się do otyłości? A może to jednak geny odpowiedzialne są za naszą wagę? Dlaczego niektórzy ludzie są chudzi, chociaż jedzą dużo, a inni przybierają na wadze jedząc małe porcje? Na te pytania odpowiemy w tym odcinku! Kasia Bosacka pozna rodzinę Jankowskich, którzy zmagają się z otyłością. Napoje gazowane wypijane przez Pana Krzysztofa, oprócz tego ogromna ilość wędlin, mięsa, białych bułek, słodyczy czy sosów w ich diecie sprawiły, że czują się w swoim ciele źle i zaczynają mieć problemy ze zdrowiem. Kasia Bosacka z pomocą dietetyczki Ewy Trusewicz zawalczą o zmianę nawyków żywieniowych naszej rodziny! Z jakim skutkiem? Koniecznie oglądajcie odcinek! Oprócz tego opowiemy Wam czym jest otyłość olbrzymia i jak się ją leczy. Sprawdzimy, jak cukier niszczy nasz organizm i opowiemy o problemach z wagą u dzieci… Kasia spotka się z fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim, który opowie o braku ruchu wśród najmłodszych. Czy lekcje wfu w polskich szkołach są dobrze prowadzone biorąc pod uwagę to, że już do piąte dziecko w wieku szkolnym choruje na nadwagę lub otyłość? Dowiedzcie się jak choroba, którą jest otyłością może zatruć nasze życie! Oglądajcie najbliższy odcinek, serdecznie zapraszamy!
 • Przepis na lato – Burger

 • Człowiek przyszłości

  Drugi odcinek dokumentu będzie o nowych możliwościach w dziedzinie transplantologii. Dowiemy się w nim, że wkrótce będą projektowane dla człowieka organy, przeszczepiane od świń lub drukowane 3D. Rozwija się również dziedzina „projektowania dzieci". Czy to oby na pewno etyczne? Będzie też o tym, że organy w formie plastikowych czipów mogą zastąpić testowanie leków na ludziach i zwierzętach oraz o sztucznej inteligencji, o botach i asystentach w telefonach, które nas podsłuchują. Czy w związku z tym wszystkim człowiek będzie żył dłużej? Zmieni się jego komfort życia? I pytanie co wtedy? Czy na pewno będzie szczęśliwszy? Z tymi dylematami zmierzą się dziennikarz Marcin Prokop i futurolożka Aleksandra Przegalińska.
 • 16 lat TVN Style

  Pierwszy kanał tematyczny dla kobiet ma już 16 lat! Z tej wyjątkowej okazji stacja TVN Style przygotowała dla widzów specjalny odcinek! Przypomnimy sobie ulubione fragmenty i kultowe sceny z programów. Które gwiazdy zaczynały swoją karierę w tej stacji? Jak zmieniali się nasi prowadzący? To wszystko zobaczycie już 1 sierpnia! Od 2004 roku wspólnie z widzami przełamujemy tematy tabu, szykujemy się do ślubów, testujemy diety, przeprowadzamy metamorfozy, podróżujemy, gotujemy i dowiadujemy się więcej o świecie. Razem wzruszamy się, rozwijamy swoje pasje i rozmawiamy o ważnych tematach. Widzowie pokochali autorskie programy stacji, a dokumenty TVN Style zdobywały nagrody na międzynarodowych festiwalach. Nasi prowadzący to gwiazdy z pierwszych stron gazet, eksperci oraz przede wszystkim nietuzinkowe osobowości. Na ekranie można było zobaczyć również zagraniczne gwiazdy, takie jak Marta Stewart, Nigella Lawson czy Gok Wan! Od 16 lat jesteśmy dla Was, a jeszcze wiele przed nami!
 • Związki z modą

  W 7. odcinku "Związków z modą" zobaczymy kolejne dwie pary. Jako pierwszych poznacie Przemka i Dorotę, rodziców dwóch uroczych córek. Młodsza - Zuzia, niedługo będzie miała chrzciny i na tę właśnie okazję Przemek będzie szukał stylizacji dla swojej żony. Dorota na co dzień ubiera się na sportowo, a wybierając się na uroczystości rodzinne, stawia na klasyczne sukienki. Mąż jednak chciałby, by na chrzcinach Dorota "wyglądała zjawiskowo". Ona sama wybrałaby coś eleganckiego z elementami białego, a co wybierze Przemek...? Jego zmagania z ubraniami będą obserwować starsza córka Tosia, dwie Magdy, przyjaciółki rodziny oraz nasza prowadząca, Kasia Baran. Druga para uczestników to Margarita i Maciej, którzy znają się kilkanaście lat, już od podstawówki, a razem są od 4 lat. Ich wspólną pasją są campery i Włochy, a to, co na pewno ich dzieli to moda. On stawia na prostotę, ona na szaleństwo - lubi kolory, pompony, frędzle i cekiny. Jak na domówkę we włoskim klimacie ubierze ją Maciej? Czy weźmie pod uwagę jej gust i sugestię, by wybrać coś boho, czy postawi na klasyczną elegancję? Tego dowiecie się, oglądając kolejny odcinek "Związków z modą"!
 • Remonty gwiazd Hollywood

  „Remonty gwiazd Hollywood” to nowy program, w którym największe sławy mogą okazać swoją wdzięczność wyjątkowym osobom, które miały ogromny wpływ na ich życie. Zaskoczą ich… niezwykłymi metamorfozami domów! Jedno jest pewne - nie zabraknie ogromnych emocji i łez wzruszenia. W każdym odcinku gwiazdy zaproszą widzów do swojego prywatnego świata. Drew i Jonathan Scott pomogą im w niespodziance i wspólnie z nimi stworzą wyjątkowy projekt dla mentorów, przyjaciół i rodziny gwiazd. Przekształcą wolnostojący garaż w funkcjonalny obiekt dla gości, zwykłe podwórko w prawdziwe marzenie każdego artysty oraz zajmą się remontem mieszkania w stylu lat 70-tych, które przemienią w nowoczesną oraz przytulną przestrzeń, która będzie idealna na rodzinne spotkania. Tę inspirującą serię pełną znanych i lubianych gwiazd będzie można oglądać już od wtorku 21 lipca o godz. 22:15 w TVN Style! W odcinkach wystąpią: aktor, producent i dwukrotny zdobywca Oscara – Brad Pitt; wielokrotnie nominowana do Oscara i zdobywczyni nagrody Emmy, producentka, projektantka mody i fanka pchlich targów – Melissa McCarthy; zdobywczyni Oscara, nagród Emmy i Tony – Viola Davis; aktorka, pisarka, producentka i projektantka mody – Rebel Wilson, która zdobyła również nagrody MTV Movie Award i Teen Choice Awards oraz piosenkarz, autor tekstów i producent - Michael Bublé, czterokrotny zdobywca nagrody Grammy. „To niesamowite poznać kogoś, kto odnosi ogromne sukcesy i przy tym zawsze pamięta o ludziach, którzy pomogli mu dostać się na sam szczyt” – powiedział Jonathan Scott. „Wzięcie udziału w tym programie to dla nas prawdziwy strzał w dziesiątkę. Właśnie to kochamy robić - odmieniać życie ludzi, poprzez zmianę ich domu” – dodaje Drew.
 • Pani Gadżet 19 N

  Kto ma ochotę na odrobinę Włoch we własnym mieszkaniu? Tak, Ania Nowak-Ibisz potrafi przenieść śródziemnomorską atmosferę do Polski! Wszystko dzięki pysznej, świeżo upieczonej pizzy. Pani Gadżet sprawdzi, które z trzech urządzeń poradzi sobie najlepiej z tym wyzwaniem – a ekspertem będzie, oczywiście, rodowity Włoch i najlepszy znawca! A jeśli włoska pizza, to musi być też aromatyczna kawa – przygotowana w ekologicznych kapsułkach lub przy użyciu specjalnej miarki. Po tym wszystkim nastąpi ciąg dalszy przyjemności, czyli gadżet, który wymasuje i umyje stopy jednocześnie. Nie zabraknie też gadżetu dla rodziców, którzy lubią mieć kilka w jednym: Pani Gadżet znalazła łóżeczko, które zmienia się w fotelik. Bo gadżety muszą być też funkcjonalne!
 • Patent na podróż

  Azory to fascynujący archipelag dziewięciu wysp ukryty na środku Atlantyku mniej więcej w połowie drogi między Lizboną, a Nowym Jorkiem. To właśnie tam w swojej kolejnej podróży dotrze nasz prowadzący Artur Kot. Zdradzi nam patent na to, jak zaplanować podróż w tak nieoczywisty kierunek i na niemal tygodniową wyprawę wydać nie więcej niż 1500 zł. Podczas swojej wyprawy Artur trafi na wulkaniczną wyspę Sao Miguel, którą będzie zwiedzać poruszając się autostopem. Odwiedzi stolice wyspy Ponta Delgada, sprawdzi warunki i ceny na lokalnych campingach i porozmawia z mieszkańcami. W miejscowości Cete Sidades wyruszy na trekking po malowniczych szczytach krateru okalającego dwa jeziora, a noc spędzi w opuszczonym 15 lat temu pięciogwiazdkowym hotelu. Podczas spontanicznej wyprawy stopem w głąb wyspy Artur trafi na święto kościoła w jednej wiosek i podpatrzy jak bawią się Azoryczycy. W miejscowości Furnas Artur odwiedzi siarkowe kaldery i w aktywnych gorących źródłach spróbuje przyrządzić sobie śniadanie, a na plantacji herbaty spróbuje jak smakuje jedyna uprawiana w Europie herbata. Na koniec wyprawy wyruszy na rejs podczas którego być może uda mu się zobaczyć wieloryby.
 • Wiza na miłość 5

  Dla tych par to zapewne najważniejsze 90 dni w ich życiu. Do Stanów Zjednoczonych z wizą narzeczeńską w paszportach przyjeżdżają zagraniczni partnerzy, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoją drugą, amerykańską połową. W programie śledzimy losy sześciu par, który korzystają z narzeczeńskiej wizy. Jak sobie poradzą w nowej rzeczywistości? Czy wspólne życie okaże się tak doskonałe, jak sobie wyobrażali? Jaką decyzję podejmą?
 • W dobrym stylu 3 N

  Modnie nie musi oznaczać drogo, jest bowiem wiele sposobów na to, aby ubierać się pomysłowo, stylowo i z klasą, a przy tym nie zbankrutować. Małgosia Rozenek – Majdan jak zwykle ma na to kilka pomysłów, jak to zrobić! …ale zanim wyruszymy na zakupy lub postanowimy zmienić swój styl i odświeżyć szafę, warto się dowiedzieć, jakie są modowe patenty na ukrycie mankamentów sylwetki, a jakie na wyeksponowanie zalet. Alicja Napiórkowska, stylistka oraz jurorka w programie „Mistrzowskie cięcie”, wystylizuje kilka dziewczyn i udowodni, że czasem wystarczy klasyczny płaszcz i czerwona szminka, aby powiało francuską modą! I nie musimy mieć figury modelki, aby pięknie i modnie wyglądać, bo piękne jesteśmy w każdym rozmiarze i bez względu na sylwetkę. A co, jeśli w szafie zrobi się nudno lub nasza ulubiona koszulka ma dziurkę lub plamkę? Trzeba je podrasować! Prowadząca program, wraz z Ulą Chincz, dziennikarką i blogerką, przy pomocy paru ćwieków, naszywek, wstążek i kleju na gorąco, nada naszym banalnym ciuchom nowe życie. Cena przeróbki – parę złotych! Jeśli jednak chcecie wydać na nowe stylizacje dokładnie zero złotych, a przy tym przyjemnie spędzić czas w babskim gronie, wybierzcie się na swap party. Na takim spotkaniu wymienicie się z innymi dziewczynami ciuchami, butami, a nawet kosmetykami. A jeśli jakieś ubrania czy dodatki nie znajdą nowego właściciela, zostaną oddane na przykład zaprzyjaźnionemu domowi dziecka. Na takiej wymianie korzysta więc każda ze stron, bo przecież moda to nie tylko dobra zabawa, ale także pozytywna energia!
 • W roli głównej - Katarzyna Sokołowska AD

  Zanim zaczęła swoją przygodę z branżą modową, przez wiele lat koncertowała z muzyką dawną. Studiowała aktorstwo i reżyserię, lecz fascynacja modą sprawiła, że poświęciła się jej w stu procentach. Szybko zaczęła współpracować z czołowymi polskimi projektantami. Gdy dołączyła do grupy jurorów TOP Model, przyszła popularność i uznanie. Dzisiaj, śmiało można powiedzieć, że Kasia Sokołowska jest najlepszym reżyserem pokazów mody w Polsce. Jest perfekcjonistką i pracoholiczką, ale nie umie żyć inaczej, bo, jak przekonuje Magdę w rozmowie, dyscyplina i stres towarzyszy jej od dziecka. Jak wyglądało życie pracującej ośmiolatki? Dlaczego zrezygnowała z kariery w zespole muzycznym? Chce grać pierwsze skrzypce czy zadowoli się trzecimi? Co się stało, gdy w pewnym okresie jej życie wypełniała tylko praca? Jakie były tego koszty? czy coś się zmieniło? W tej rozmowie Magda dociska, bo Kasia niechętnie opowiada o sprawach osobistych. Przy jednym z bardziej intymnych pytań, nie wytrzymuje i oświadcza do kamery wskazując na Magdę: „Nie dam się tej pani! Demon nie kobieta!” Jak się to skończyło? Obejrzyjcie „W roli głównej” z Kasią Sokołowską
 • W roli głównej - Agnieszka Grochowska AD

  Tym razem W roli głównej ”Agnieszka Grochowska - piękna, skromna i utalentowana aktorka. Jej cecha charakterystyczna - zawrotna szybkość mówienia. Po trzech latach od ostatniego spotkania z Magdą Mołek, wiele się u niej zmieniło. Urodziła dziecko. Zagrała wymarzoną rolę w filmie „Obce ciało” Krzysztofa Zanussiego, choć krytyka była bezlitosna i dla niej i dla filmu. Wystąpiła w zagranicznych produkcjach u boku hollywoodzkich gwiazd. W tym roku została najlepsza aktorką festiwalu w Gdyni za rolę w filmie „Obce niebo” w reżyserii swojego męża Dariusza Gajewskiego. W programie opowie, jak pracowało jej się z mężem, dlaczego wyprowadził się z domu i z jakiego powodu wpadła w szał podczas kręcenia jednej z filmowych scen. Wyzna, czy macierzyństwo dało jej w kość, dlaczego nie lubi płacić rachunków i spróbuje poddać się małemu testowi przygotowanemu przez Magdę...
 • Najsztub słucha - Magda Gessler AD

  W pierwszym odcinku drugiego sezonu, prowadzący Piotr Najsztub będzie gościł Magdę Gessler. Najbardziej znana polska restauratorka zdradzi m.in. czy lubi oglądać filmy pornograficzne, a także dlaczego uważa się za polską gejsze !
 • Gwiazdy od kuchni - Robert Makłowicz

  Chyba nikt lepiej od niego nie potrafi snuć opowieści o gotowaniu, a jego niezwykłe podróże kulinarne znane są wielu z nas. Kucharz, dziennikarz, podróżnik, a przede wszystkim smakosz, któremu miłość do gotowania przesłoniła wszystko. W szkole wołali na niego „Bobek”, dziś znany jest po prostu jako Robert Makłowicz. Dla Kasi Bosackiej szykuje się nie lada wyzwanie. Do kuchni przybywa niezwykły gość, toteż potrawy nie mogą być inne. Na pierwszy ogień: danie niespodzianka. Czym tym razem zaskoczy gościa prowadząca? Byczymi jądrami! Tego nawet sam Robert Makłowicz się nie spodziewa. Będzie musiał pochwalić się swoimi kulinarnymi umiejętnościami i przygotować je według autorskiego przepisu. W menu znajdzie się także coś, co z pewnością u wielu osób przywoła koszmarne wspomnienia z dzieciństwa. Kasia i Robert wspólnie ugotują mamałygę. Jednak tę zrobią według przepisu Roberta: z bryndzą i wędzoną słoniną. Na koniec dowiemy się jaką słodkość można kupić w każdej krakowskiej cukierni. Robert i Kasia wykonają, jakże popularny w stolicy Małopolski, Pischinger. Jakie będą rezultaty ich wspólnego gotowania?
 • Wiem, co jem N

  Orzechy to samo zdrowie. Większość ma witaminę E, która zabezpiecza nas przed starzeniem oraz regulujący ciśnienie i poprawiający humor magnez. Tłuszcze zawarte w orzechach obniżają poziom złego cholesterolu we krwi i chronią nas przed chorobami serca. Najlepiej jest spożywać orzechy w postaci naturalnej, na surowo. W czasie pieczenia czy prażenia mogą stracić swe cudowne właściwości.
dalej
Zobacz program innych kanałów: