Program TVN Style

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • SOS - Sablewska od stylu

  Pamiętacie Rudą z piosenki „Ruda tańczy jak szalona”? W pierwszym odcinku swojego nowego programu Maja spotkała Rudą – gwiazdę disco polo oraz bankiera w jednej osobie. Okazuje się, że Justyna – bo tak ma imię tancerka i wokalistka – chce zerwać z dotychczasowym wizerunkiem. Nie chce być postrzegana jako „głupia dziewucha”. Na co dzień Justyna pracuje w instytucji finansowej, gdzie obowiązuje ją dość nudnawy, formalny strój. Większość klientów nie wie, czym Justyna zajmuje się po pracy. Gdy wychodzi na scenę przeobraża się zupełnie – wtedy w jej stylizacjach dominują kolorowe, bardzo skąpe ubrania – wtedy czuje się w tym dobrze. Jednak kiedy schodzi ze sceny i wraca do domu Justyna staje się szarą myszką, jak o sobie mówi. Marzy, aby znaleźć złoty środek pomiędzy byciem sexi a byciem kobietą z klasą. Przede wszystkim chce zmienić swój styl dla narzeczonego - Łukasza. W pierwszej chwili Maja nie wierzyła, że 48 godzin wystarczy na totalną zmianę stylu pięknej Justyny. Ani ubranie, ani makijaż, ani kolor włosów, ani źle zrobione doczepy nie podkreślały jej atutów. Jednak, ponieważ Justyna jest piękną dziewczyną nie tylko zewnętrznie ale też w sercu, Maja podejmuje wyzwanie. Czy tak duża zmiana uda się w zaledwie dwa dni i co na efekt powie narzeczony?
 • Gwiazdy prywatnie 3 - Magda Gessler AD

  Magda Gessler jest najsłynniejszą polską restauratorką i gwiazdą telewizji. A prywatnie? To artystka i pełnokrwista kobieta o południowym temperamencie. Czy wnętrza jej podmiejskiej willi oddają jej barwną osobowość? Takie było pierwsze wrażenie prowadzącej – Uli Chincz. Wejście na posesję Magdy Gessler było trochę jak wejście do innego świata. Oznacza to, że gwiazda osiągnęła upragniony efekt. Zdradziła bowiem, że chciała stworzyć osobistą enklawę południowego stylu. W tym celu kupiła stary dom, by z powodzeniem uczynić z niego prawdziwą hacjendę. Do willi wchodzi się przez patio w stylu andaluzyjskim, by po chwili zagościć w hallu pełnym dzieł sztuki, kwiatowych ornamentów i prawdziwych perełek, choćby takich jak rzeźbiona, niemal 200-letnia skrzynia. Choć wystrój całego domu inspirowany jest stylem południowym, aranżacja salonu jest oszałamiającą mieszanką elementów dekoracyjnych z całego świata. Rządzą w nim francuskie meble, węgierskie poduszki z końca XIX w. i polskie kryształy, a kropkę nad i stanowią rodzinne fotografie, o których Magda snuje poruszające historie. W tym o mężczyznach swojego życia... Następnie panie przeszły do oranżerii która jest zarazem salonem i jadalnią, a także służy Magdzie za pracownię. Znajduje się w niej wielki stół sprzyjający biesiadom w gronie rodziny i przyjaciół, a także sprowadzony z Hiszpanii kamienny piec, w którym restauratorka piecze dla najbliższych. Tego dnia upiekła dla Uli pewien specjał. Jak jej smakował? Na posiadłość Magdy składa się nie tylko ogromny dom, ale też jeszcze większy ogród. Wkrótce powstanie w nim także prawdziwa piwniczka winna, która tylko dopełni południowego charakteru podwarszawskiej hacjendy. Tuż przed kolacją, która w czasie wizyty dochodziła w piecu, w kameralnym zaciszu ogrodu Magda odbyła z Ulą szczerą rozmowę o swoim życiu osobistym. Z odcinka dowiemy się także mnóstwa ciekawostek: dlaczego Magda nie ma basenu w swojej rezydencji? Do kogo należy całkowicie oddzielne mieszkanie, które znajduje się wewnątrz jej? I jaki ma sposób na dyskretne wyproszenie nielubianych gości? Zapraszamy do obejrzenia domu, w którym celebruje się życie. Już we wtorek 11 września o godz. 22:25.
 • Zamiana szefów kuchni

  Czwarty odcinek „Zamiany szefów kuchni” to prawdziwe wyzwanie. Zamienimy ze sobą Szefa kuchni ze Studio Kulinarnego z Wrocławia – Grzegorza Firkowskiego z dwukrotnym mistrzem Europy w karpiu i v-ce mistrzem Polski w jagnięcinie, szefem kuchni śląskiej restauracji z Mysłowic – Zbigniewem Koźlikiem! Restauracja w której na co dzień Szefem kuchni jest Zbigniew – Na szlakach Śląskich Smaków serwuje dania typowo polskie, a także regionalne dania ze Śląska. Jest to zupełnie przeciwieństwo miejsca w którym przyjdzie mu pełnić rolę Szefa kuchni w odcinku, bowiem Studio Kulinarne – Stół na Szwedzkiej to malutka restauracja ukryta na Wrocławskim blokowisku. Znajdziemy tam zaledwie kilka stolików, a sala łączy się bezpośrednio z kuchnią. Tu gotowanie traktuje się jako spektakl. Restauracja nie ma menu, ani określonych cen, a Szef kuchni sam wypytuje gości, na co akurat mają ochotę, a potem przygotowuje dania pod ich indywidualne gusta. Tu nie ma ograniczeń! Na talerzach mieszają się smaki z całego świata. Tutaj nawet sam szef nie wie, co dokładnie wydarzy się na kuchni! Czy mistrz Europy da ponieść się fantazji w tym miejscu?
 • Kto tu mieszka? 3

  W 4. odcinku 3. sezonu programu "Kto tu mieszka?" o główną nagrodę 5. tysięcy złotych zawalczą Maja, Weronika, Łukasz i Przemek. By ją zdobyć muszą zgadnąć, do kogo należą cztery kolejno odwiedzane przez nich mieszkania. Tutaj nie wystarczy być spostrzegawczym. Trzeba też uważnie słuchać i dobrze blefować. Wykonują różne zawody, mieszkają w różnych miejscach, po raz pierwszy spotkają się dopiero w naszym programie. Poznają jedynie swoje imiona oraz zawody i razem odwiedzą cztery mieszkania, każde w innej lokalizacji, m.in. w apartamentowcu i nowym bloku na peryferiach. Ich zadaniem jak zawsze będzie odgadnięcie do kogo należą. Zwycięzca otrzyma 5 tysięcy złotych, ale o wygraną nie będzie łatwo. Rywalizacja szykuje się niezwykle zaciętą. Kto najlepiej poradzi sobie z konkurencją? Sztuka polega nie tylko na tym, by dopasować jak najwięcej mieszkań do uczestników, ale zmylić też pozostałych. Odwiedzane przez nich mieszkania nie będą tuzinkowe. W jednym z nich znajdą sypialnię z oknem z widokiem na łazienkę, w innym pałacowy żyrandol i szafkę podświetlaną od środka. Ta czwórka będzie blefować, kłamać, ale też po prostu dobrze się bawić. Kto zwycięży 4. odcinek 3. sezonu programu "Kto tu mieszka?"? Czy będzie to spontaniczna i nie zawsze kierująca się pierwszym wrażeniem choreografka Maja? Czy może "ciepły misio" Łukasz, który na co dzień pracuje w agencji marketingowej, a jego największym atutem ma być umiejętność słuchania? Do rywalizacji o 5 tysięcy złotych stanie także szczera i otwarta Weronika, która pracuje jako skarbnik korporacji oraz technik mechanik Paweł.
 • Remonty gwiazd Hollywood 3

  Aktor i komik John C. Reilly prosi Drew i Jonathana, by pomogli jego bliskiemu, wieloletniemu przyjacielowi. Znana i lubiana przez lokalną społeczność eklektyczna farma Jonny'ego jest miejscem spotkań przyjaciół i rodziny, ale stuletni domek na terenie posiadłości wymaga pilnej renowacji. Utrzymanie charakteru tego zabytkowego reliktu przy jednoczesnym dodaniu funkowego stylu, który uwielbia Jonny, będzie nie lada wyzwaniem.
 • Ugotowani 11

  W tym tygodniu odwiedzimy krainę miodem i winem płynącą, czyli Zieloną Górę i okolice. Poznamy tu kolejną czwórkę bohaterów, którzy nawet mimo małych porażek, wytrwale będą torować sobie drogę wprost do wygranej! Przed nami walka na noże, łyżki i widelce! W swoich domach ugoszczą nas: Paweł Pazdrowski – hodowca kóz. Przygodę z tymi małymi, rogatymi zwierzętami rozpoczął od dwóch małych kózek. Obecnie dogląda stada liczącego 70 sztuk. Wraz z rodziną zajmuje się wyrobem produktów z koziego mleka. Często można też wypatrzyć go na ambonie… w lesie. Katarzyna Drewniak – adwokat. Prowadzi własną kancelarię. Przyznaje, że od dziecka jest osobą niezwykle upartą i zawsze lubi wygrywać. Swoje ambicje realizuje przede wszystkim w konkurencjach sportowych. Kocha konie, uwielbia spędzać czas w stadninie i pasji tej poświęca każdą wolną chwilę. Aneta Kamińska – właścicielka pałacu. Razem z partnerem prowadzi fundację, która zajmuje się renowacją i zaaranżowaniem pałacu w Bojadłach. Wyobraża sobie, że za kilka lat w miejscu tym będą odbywały się wspaniałe koncerty i wernisaże. Twierdzi, że życie księżniczki nie należy do najłatwiejszych. Tomasz Skrzypczak – nauczyciel języka niemieckiego. Dodatkowo trenuje młodych piłkarzy. Piłka nożna to w zasadzie całe jego życie. Wie, że jego wygląd może wprawiać w pewną konsternację, ale zapewnia, że jest człowiekiem dobrym, choć bardzo upartym i niepunktualnym. W tym odcinku przekonamy się, kto jest mistrzem dojenia, kim jest leśny świntuszek, oraz kogo na ucztę zaprosi baron von Kottwitz! Dowiemy się także, kto po czterech niezapomnianych kolacjach wzbogaci się o nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych!
 • TRWA

  Mieszkanie na miarę 2 N

  Dorota, młoda i pozytywna singielka z Warszawy to kolejna bohaterka „Mieszkania na miarę”. Dorota postanowiła, że najwyższy czas wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać „na swoim”. Dlatego poszukuje niewielkiego mieszkania z oddzielną sypialnią, najlepiej w stanie deweloperskim w nowym budownictwie. Chciałaby, aby jej przyszłe mieszkanie było urządzone w stylu francuskiej kamienicy - czy da się to zrobić w bloku na warszawskim osiedlu? Duet do zadań specjalnych Maciej Mindak i Agnieszka Musiał podejmuje to wyzwanie - Maciek zaprezentuje Dorocie trzy mieszkania, a Agnieszka przedstawi możliwości aranżacyjne. Którą nieruchomość wybierze Dorota? Czy Agnieszce uda się przenieść styl paryskiej kamienicy do jej mieszkania?
 • Kuchenne rewolucje 22

  Lędziny „Dama Kier” Lędziny to niewielkie, nieco ponad 15-tysięczne śląskie miasteczko, położone nieopodal Tychów. Jego początki sięgają XII wieku, ale dziś słynie z XX-wiecznej olbrzymiej kopalni węgla kamiennego. Wciąż jednak w Lędzinach zabytkowych miejsc nie brakuje – jak chociażby przepiękny plac Farski, którego nazwa pochodzi od słowa fara, jak dawniej nazywano plebanię. I to właśnie tam swoją restaurację Dama Kier prowadzi Dorota. 37-latka mówi, że nazwa restauracji bardzo do niej pasuje – bo ta karciana figura symbolizuje silną kobietę, blondynkę, z dużym sercem. Dorota, choć nie miała żadnego doświadczenia kulinarnego, to postanowiła, że jej restauracja będzie najlepsza w całym miasteczku. I faktycznie, po jej otwarciu niespełna 3 lata temu, na brak klientów nie narzekała. Starczało jej na towar, opłaty i pensje dla pracowników. Jednak pandemia koronawirusa zmieniła wszystko… Pierwszy lockdown Dorota ze swą załogą przetrwała. Drugi ich pokonał. Dziś restauracja jest de facto zamknięta. Kobieta wraz ze swym partnerem Harrym przyjmują jedynie zamówienia na chickenboxy i tak zwane śląskie koryta. Sami patrzą na rosnące długi i na … foodtruck szefa ich kuchni, Marcina, który prosperuje całkiem dobrze. Dorota mówi, że miał to być ich wspólny biznes, ale Marcin zapewnia, że to jego własna inicjatywa. Czy Magda Gessler zdoła pogodzić tych dwoje ludzi? Czy uratuje restaurację Doroty? Znana restauratorka uwielbia takie wyzwania!
 • Odkryj niezwykłą Japonię

  Jaka jest dzisiejsza Japonia? Co mają ze sobą wspólnego Polacy i Japończycy? Jak wygląda życie w Kraju Kwitnącej Wiśni? Przewodnikiem po świecie, w którym nowoczesność płynnie przenika się z tradycją, będzie Alexa Łuczak. „Odkryj niezwykłą Japonię” z TVN Style! Zeszłoroczne obchody stuletniej rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych miedzy Polską i Japonią to dobra okazja, by przyjrzeć się jak dziś wygląda ten tak odległy kulturowo kraj. Choć w wielu dziedzinach Japonia jest światowym pionierem, to nie brakuje tu miejsc, które po prostu przenoszą w czasie. Nazywana krajem kontrastów, zachwyca turystów z całego świata. Alexa Łuczak – polska modelka, która od lat mieszka w Tokio, pokaże widzom wyjątkowe atrakcje - multimedialne muzea Tokio, zabytkowy zamek oraz łaźnie. Zabierze na wycieczkę rowerem nad Morzem Wewnętrznym i do tradycyjnego japońskiego hotelu. To nie wszystko! Spotka się również z innymi Polakami, który postanowili ułożyć sobie życie na drugim krańcu świata. Czy to prawda, że to miejsce pełne niespodzianek?
 • Ach, ten ślub! 3

  W ósmym odcinku sezonu nasze Prowadzące odwiedzą Olę i Kamila, których ślub i wesele odbędzie się w Wyszkowie, z którego oboje pochodzą. Pierwszy raz w tym sezonie Magda Socha-Włodarska zajmie się stylizacją Pana Młodego. Kamil zastanawia się nad garniturem w kratę, jednak Oli nie do końca odpowiada ten pomysł. Wspólnie z Magdą spróbują wybrać opcję, która przypadnie do gustu obojgu Młodym. Ola ma już swoją sukienkę, do której brakuje jej odpowiednich dodatków. Oprócz tradycyjnej biżuterii Magda i jej Beauty Team zaproponują Oli także biżuterię na włosy. Para Młoda wymarzyła sobie, aby ich wesele było naprawdę baśniowe. Kolorem przewodnim ma być pudrowy róż. Agnieszka Winnicka, najlepiej znając weselne trendy, pójdzie o krok dalej i stworzy bajkowy klimat przy pomocy popularnych w tym sezonie pastelowych przejść tonalnych. Prowadzące zaskoczą także Parę przepyszną niespodzianką. Zostańcie z nami i sami zobaczcie co Agnieszka i Magda wyczarowały dla Młodych!
 • Nieoczywiste miejsca 3 N

  Bohaterowie „Nieoczywistych miejsc” poszli pod prąd wszechobecnej modzie na nowoczesne stodoły. Zamiast budować dom w stylu gospodarczym, postanowili zmienić budynek gospodarczy w dom. Stara świniarnia, kuźnia czy prawdziwa stodoła mogą stać się rodzinnym, przytulnym miejscem. Agnieszka i Marcin przez kilka lat szukali miejsca, w którym mogliby żyć i prowadzić hotel dla koni. Swoje wymarzone nieoczywiste miejsce urządzili w końcu w budynkach dawnej świniarni. Dostosowując przestrzeń do swoich potrzeb spełnili też marzenie swojej zakochanej w jeździectwie córki. Ania i Tomek kochają ruch i podróże. Gdy postanowili przerobić starą stodołę w rodzinnym siedlisku niedaleko Mławy na budynek mieszkalny, wiedzieli, że musi znaleźć się w niej miejsce na aktywne rozrywki. Ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia czy basen zamieniły zwykłą stodołę w stodołę na prawdziwym wypasie. Kilkanaście lat temu Wioleta postanowiła zaadaptować starą kuźnię i przylegające budynki na wygodny i nowoczesny dom. Dziś ciężko w to uwierzyć, ale przed drugą wojną światową w tym budynku pracowali kowale. Potrzeba było nie lada wyobraźni, żeby zobaczyć jak taka ruina może się przeistoczyć.
 • Jestem z Polski 10 N

  Karolina Memon to prowadząca podcast, mama na pełen etat mieszkająca w Kenn. Do przeprowadzki do Niemiec rodzinę skłoniła choroba Sorayi, córki bohaterki. Karolina pokaże nam swoje studio nagraniowe i opowie o trudach macierzyństwa na emigracji. Dowiemy się również jak funkcjonuje sklep bez personelu. Wraz z Karoliną spróbujemy lodów spaghetti oraz wybierzemy się nad jezioro powstałe w kraterze wulkanicznym i zwiedzimy najstarsze miasto w Niemczech - Trewir. Poznamy też jej rodzinę oraz znajomych, którzy również są emigrantami. Willkommen in Deutschland!
 • Jestem z Polski 7 N

  Kasia od lat mieszka na Korsyce, ale od niedawna poznaje ją na nowo. Wraz z rodziną przeniosła się bowiem z niewielkiej miejscowości w górach do większego miasta. Polka pokochała obie twarze tej francuskiej wyspy i opowiedziała nam o nich w 13. odcinku 7 sezonu "Jestem z Polski". W 13. odcinku 7. sezonu programu "Jestem z Polski" dzięki Kasi poznamy bajecznie ukształtowaną dziką wyspę Francji - Korsykę. Ta położona na uboczu tropikalna wyspa o ciepłym śródziemnomorskim klimacie zadziwia swoimi wyjątkowymi krajobrazami: łańcuchy górskie wpadające do morza, przepiękne plaże i urocze zatoczki, lasy pełne zieleni z wartkimi strumykami, niecodzienne miejsca o skalistym krajobrazie to świat dla, którego Kasia postanowiła wyjechać z Polski. Przez pierwsze 9 lat nasza bohaterka mieszkała w trudnym i surowym klimacie wysoko w górach, w San Lorenzo. Początki nie były proste. Język angielski i niemiecki, które znała, w tym rejonie były zupełnie nieużyteczne. Żeby się porozumieć na Korsyce potrzebny był kolejny język. Tym razem francuski. Na początku Kasia uczyła się sama z książek i telewizji, potem zapisała się na kursy językowe. Gdy dwoje jej dzieci poszło już do szkoły, chciała pracować i zatrudniła się w firmie, w której zajmuje się pomocą osobom starszym. Żeby dzieci miały lepszy dostęp do szkół i zajęć pozalekcyjnych rodzina trzy lata temu przeniosła się do Corte. I tak pracując, wychowując dzieci, wspólnie z mężem nadal poznaje tę urokliwą wyspę i jej mieszkańców. Dla mieszkańców Korsyki i jej niezwykłych miasteczek, które naprawdę warto odwiedzić, czas zdaje się płynąć inaczej. Kasia przyznaje, że w miarę poznawania tego innego życia, troszkę spokojniejszego i w zgodzie z naturą jej rodzina stała się również bardziej spokojna. Korsykanie są bardzo rodzinni i bardzo dumni ze swoich korzeni stąd też duży nacjonalizm na wyspie. Charakteryzuje ich upartość i lekka zazdrość ale są niezwykle honorowi i uczciwi. Obiad o godzinie dwunastej to rzecz święta. Obchody związane ze świętem patrona miasta lub wsi, świętem kasztana, czy orzecha laskowego są obowiązkowe . Korsykanie obchodzą też wszystkie święta religijne. Ludzie z gór mają także tradycje myśliwskie wyssane chyba z mlekiem matki. Od małego dzieci przyzwyczajane są do widoku krwi i upolowanego, martwego zwierzęcia. Weekendy tutaj to czas na spotkania i wspólne polowania. W górach poluje się na dziki, a bliżej morza na ptactwo. Kasię pozytywnie zaskoczył sposób traktowania ludzi na co dzień. Każdy się tutaj uśmiecha. Pani w sklepie zawsze z uśmiechem mówi dzień dobry, dziękuję, do widzenia. Jest duża kultura kierowców na drodze. Dziwią ją jednak pewne różnice i zachowania np. podczas imprez mężczyźni i kobiety spędzają czas zazwyczaj osobno. Każdy w swoim gronie, ale Kasia twierdzi, że można się do tego przyzwyczaić.
 • Kobieta na krańcu świata 12

  W malowniczej Austrii Martyna spotka niezwykłą gimnastyczkę. Mimo dramatycznej sytuacji osobistej, Jennifer Bricker-Bauer zaraża optymizmem i hipnotyzuje zjawiskowymi występami akrobatycznymi. W osiągnięciu spektakularnego sukcesu nie przeszkodziło jej nawet to, że… urodziła się bez nóg. Porzucona w szpitalu tuż po przyjściu na świat, Jen ogromną siłę otrzymała od swoich adopcyjnych rodziców, którzy wyparli z jej słownika takie wyrażenia jak: nie mogę, nie dam rady, nie potrafię. Marzenia miała na wyciągnięcie ręki. Dziś swą niezwykłą radością życia zaraża i motywuje innych. Historia Jennifer jest przykładem na to, że życie pisze najlepsze scenariusze i udowadnia, że nie ma w życiu barier nie do pokonania!
 • No to lecę!

  Zawód stewardessy i stewarda to ciężka i odpowiedzialna praca. Przewodnikami po lotniczym świecie będą: Olga, Kacper, Michał i Monika. W tym odcinku załoga pokaże nam swoje ulubione miejsca w Singapurze - podobno najbardziej zielonym mieście na świecie. Zanim jednak załoga doleci do destynacji, czeka ich długi i wyczerpujący lot. 250 pasażerów na pokładzie i aż 11,5 godziny w powietrzu. Jak wygląda odprawa ekipy przed lotem? Na jakich pozycjach pracują nasi bohaterowie i za co są odpowiedzialni? Poznajcie prace stewardessy od kulis!
 • wieczór
 • I nie opuszczę Cię aż do ślubu 3

  Andżelika i Szymon mieszkają w Głubczycach, małej miejscowości przy czeskiej granicy. To bardzo młoda para, więc przy organizacji ślubu najbardziej pomagają im ich mamy. Każda z nich ma jednak swoje, jak się okazuje – odmienne, zdanie. Podjęcie jakiejkolwiek jednoznacznej i ostatecznej decyzji jest trudne. Sytuacja wydaje się być patowa… Czy wezwana na pomoc Izabela Janachowska odnajdzie się w roli rozjemcy i mediatora? Czy w ciągu 48-miu godzin rozwiąże wszystkie problemy zarówno przyszłej młodej pary, jak i obu mam? Czy spełnią się marzenia Andżeliki o modnym ślubie w światowych trendach? Uprzedzamy, że nie zabraknie łez wzruszenia, niespodzianek i… wspaniałego orszaku ślubnego, którego o mały włos w ogóle by nie było… Przygotujcie chusteczki i oglądajcie kolejny odcinek naszego programu!
 • I nie opuszczę Cię aż do ślubu 3

  Tę parę nie połączył przypadek, lecz … wypadek. A dokładnie wypadek motocyklowy Artura, który to trafił na Izbę Przyjęć podczas dyżuru lekarskiego Matyldy. Obolały chłopak wymusił na miłej pani doktor obietnicę, że ta odwiedzi go po operacji. Dziewczyna jednak nie potraktowała tego przyrzeczenia poważnie i go nie spełniła. Artura to jednak nie zniechęciło. Zaczął się kręcić przy ładnej lekarce. Odwiedzał ją, zagadywał i wyczekiwał swojej szansy. Aż ta nadeszła! Ale dalej było jeszcze trudniej. Żeby zabrać Matyldę na randkę Artur musiał wyremontować dziewczynie mieszkanie. Żeby Matylda zgodził się zostać jego żoną, musiał oświadczyć się kilka razy. A i tak nie ma pewności, że ślub się odbędzie. Iza też nie będzie miała łatwo. Na początku odkryje, że Matylda i Artur nie przygotowali niczego. Na dwa dni przed ślubem tej parze brakuje planu działania, pomysłu na wystrój sali i co najważniejsze – sukni i garnituru. To jednak małe problemy. Iza przede wszystkim będzie musiała zadbać o to, by pogubiona lekarka nie została uciekającą panną młodą.
 • Kobieta na krańcu świata 11

  Wiele z nich straciło dzieci, mężów i dach nad głową. Wojna zmieniła Syrię, zmieniła też Syryjki. W Libanie Martyna odwiedzi wyjątkową kobietę - Ghadę. W Syrii pracowała jako nauczycielka. Studia kończyła w tajemnicy przed mężem i teściami, bo niezależność kobiet nie była w jej kraju mile widziana. Kiedy wybuchła wojna, Ghada z mamy i gospodyni domowej, stała się... działaczką na rzecz kobiet i dzieci. Od 4 lat mieszka w Libanie, gdzie buduje już drugą szkołę dla syryjskich dzieci, które przed wojną musiały uciekać z ojczyzny. Założyła też organizację Damma, dzięki której pomaga kobietom odnaleźć się w nowych realiach. Większość z nich musi samodzielnie utrzymać rodziny, ale potrzebują też integracji i wspólnego działania. Ghada uczy Syryjki niezależności i daje im nadzieję na lepsze jutro.
 • Pani Gadżet 21 N

  Po 20. sezonach programu „Pani Gadżet” możecie być pewne, że w każdym odcinku znajdziecie najlepsze patenty, pomysłowe przedmioty i rozwiązania, które sprawią, że codzienne czynności będą dużo prostsze! A może marzycie o chwili relaksu w domu, wśród wszystkich obowiązków? Przenośny masażer z różnymi trybami pracy trafi w wasze potrzeby. Jeśli szukacie sposobu na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi, na pewno musicie spróbować wirtualnych kalamburów. A ponieważ sport jest bardzo ważny i potrzebny, Pani Gadżet pokaże wam inteligentne wkładki do butów piłkarskich. Na pierwsze ukąszenia owadów mamy ekspresowy środek przeciwświądowy, a na podróże – te małe i duże – kłódkę otwieraną odciskiem palca. Możecie jej używać również w domowym sejfie! W tym sezonie czeka na was nowość: Ania Nowak-Ibisz odwiedzi kobiece firmy i dowie się, co jest potrzebne do odniesienia sukcesu. W tym odcinku sprawdzi, jak powstał biznes zajmujący się produkcją pościeli dla dzieci i czy kreatywne podejście to pierwszy krok do przebicia się na tym trudnym rynku.
 • Pani Gadżet 23 N

  W tym odcinku Pani Gadżet rusza na biwak! Specjalnie dla miłośników spania pod chmurką, gotowania na przenośnej kuchence, ładowarek solarnych i rozbijania namiotów Ania Nowak-Ibisz wyszukała gadżety, bez których taki wyjazd się nie obejdzie. Co będziemy jeść? To, co ugotujemy na kuchence turystycznej – a w odcinku pokażemy nie jedną, ale dwie, do wyboru. Składany czajnik przyda się do zagotowania wrzątku i, w razie potrzeby, odgrzania obiadu. Jeśli nie wyobrażacie sobie wakacji w dziczy bez sprzętów wymagających ładowania, nie musicie się tym martwić. Ania pokaże zarówno ładowarkę solarną idealną do smartfonów, jak i przenośną stację zasilania, którą możecie ładować aż 9 sprzętów równocześnie. To urządzenie ma moc! Ale nawet w takich warunkach warto zadbać o klimat i relaks. Do tego przyda się girlanda solarna (z funkcją ładowarki, w końcu to gadżet!) i hamak, który pomieści dwie osoby. A jeśli komuś niestraszne mniej wygodne warunki, może skorzystać ze składanego siedziska. Wieczory przy ognisku? Wszyscy na pewno docenią urządzenie odstraszające owady! W tym odcinku Ania również odwiedzi #kobiecybizneswtvnstyle – tym razem pozna historię Agnieszki, która razem z ukochaną babcią robi unikatowe lalki, łącząc tradycję z nowoczesnym podejściem do biznesu.
 • Szalone Tokio

  Tokio – miasto neonów, gier, karaoke i hoteli miłości. Supernowoczesnych pociągów i słynnego metra. To nowoczesna wielomilionowa metropolia, która może przygnieść, ale i zachwycić. W dokumencie „Szalone Tokio” Agnieszka Szulim pokaże niezwykłe oblicze japońskiej stolicy i jej mieszkańców oraz niebanalne atrakcje miasta. Oryginalność – to dziś dla Japończyka słowo klucz. Za wszelką cenę chce się wyróżnić z tłumu. Dlatego ubiera się w strój bohatera mangi lub gotyckiej Lolity. Odwiedza specjalną kocią kawiarnię, by posiedzieć w ciszy, głaszcząc persa, a na obiad zajada się czarnym hamburgerem. Następnie wybiera się na zakupy do wirtualnej przymierzalni, by potem – po drinku podanym przez… makaka – zapaść w sen w jednoosobowej kapsule. Nawet w dziedzinie ozdabiania ciała Japończycy łamią wszelkie konwenanse. Tradycyjne metody, takie jak tatuowanie i piercing, już nie wystarczają. Dziś panuje moda na bagel head – „obwarzanki” na czole, które formuje się za pomocą soli fizjologicznej. Mieszkańcy Tokio nie szczędzą pieniędzy na oryginalne ozdoby oraz pornografię. Seks to oddzielny, ważny dla Japończyków aspekt życia. Ta sfera zdecydowanie różni się od europejskich „standardów”. Odwiedzimy 6-piętrowy sex shop, żeby sprawdzić, „co kręci” japońskich mężczyzn i kobiety. Będziemy gościć także w „host clubie”, gdzie Agnieszka sprawdzi, jak to jest wybrać faceta z „menu” i jak się spędza z nim czas. Tokio to siedlisko hoteli miłości. Zajrzymy do jednego z nich, dedykowanego miłośnikom sadomaso. W Japonii seks nie jest tematem tabu. Podobnie jak umieranie. Shukatsu – czyli przygotowania do śmierci, to ważny nowy społeczny trend. Młodzi i starzy dokładnie planują swoje pogrzeby. W naszym dokumencie Agnieszka przymierzy się do...ekologicznej trumny, którą można zaprojektować według własnego pomysłu.
 • Britney: życie pod nadzorem N

  Britney Spears zdradziła, że jej nadzór w pewnym momencie stał się już "opresyjnym i kontrolującym ją narzędziem". New York Times w końcu ujawnia w jaki sposób piosenkarka została pozbawiona prywatności w swoim życiu. Zdradza jak wielka aparatura inwigilacyjna monitorowała każdy jej ruch. W poufnym raporcie z 2016 r. Britney Spears zdradziła śledczemu sądowemu, że jej nadzór stał się "narzędziem opresyjnym i kontrolnym przeciwko niej", jednak nigdy nie zostało ujawnione w jaki sposób osoby nadzorujące kontrolowały jej życie. Nadszedł dzień, w którym New York Times ujawnia sekrety odkryte podczas prowadzonego śledztwa. Na światło dzienne wychodzi cały aparat inwigilacyjny, który monitorował każdy ruch piosenkarki. W filmie autorstwa twórców "Framing Britney Spears" przemówią osoby, które wiedziały dokładnie jak wygląda życie Britney Spears pod nadzorem.
 • Wiza na miłość: dalsze losy 2

  Po zakończeniu trzymiesięcznej narzeczeńskiej wizy zakochane pary wzięły ślub. Jak nasi ulubieni bohaterowie poradzą sobie w małżeńskim życiu? Burzliwą drogę do ołtarza mają już za sobą. Teraz pary zaczynają sobie powoli uświadamiać, że wspólne życie w Stanach Zjednoczonych często mija się z ich oczekiwaniami. Różnice kulturowe, bariera językowa czy różnica wieku staną się przyczyną rodzinnych napięć, a codzienne życie przyniesie coraz więcej problemów. Czy to już koniec miesiąca miodowego? A może ich miłość okaże się na tyle silna, że pokona wszelkie przeciwności?
 • Apetyt na miłość 3

  Wymarzone mieszkanie, samochód, świetna praca i ukochane zwierzaki. – Mam po prostu fajne życie – mówi wprost Natalia. Czego chcieć więcej? Miłości! Właścicielka trzech kotów, dwóch fretek i wielka fanka Elvisa Presleya, szuka mężczyzny wyjątkowego. Czy panowie spełnią jej oczekiwania? Artur skończył informatykę oraz szkołę aktorską. Na co dzień gra serialach i pracuje w korporacji jako manager. Uważa, że potrafi uwodzić kobiety. Czy Natalia będzie w stanie mu się oprzeć? A może Artur pożegna się z programem już na etapie wyboru menu? Stefan pracuje w sklepie RTV w galerii handlowej. Życie zawodowe pochłania większość jego czasu, dlatego w wolnych chwilach uwielbia wylegiwać się na kanapie przed telewizorem. Innych pasji brak… Naszej bohaterce to się nie spodoba. Maciej to człowiek orkiestra. I to dosłownie! Pracuje jako DJ, wodzirej, konferansjer, wokalista... Ponadto kocha zwierzęta. Wyprowadza na spacery psy ze schronisk i sam tworzy dom tymczasowy dla wielu zwierzaków. Ciekawe czy jego pies dogadałby się z kotami i fretkami Natalii? Natalia jest wegetarianką i kocha jeść! Rozkoszuje się smakami i uwielbia poznawać nowe dania. Jeśli facet chce ją zdobyć, to dobra kuchnia z całą pewnością mu w tym pomoże. Jak Artur, Stefan i Maciej poradzą sobie z bezmięsnym menu?
 • Wiem, co jem i wiem, co kupuję 4 N

  Odchudzamy się! Co trzeci dorosły Polak i co piąte dziecko ma nadwagę. To problem estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny. Nadwaga to ryzyko chorób kręgosłupa i stawów, cukrzycy, miażdżycy, nadciśnienia, zawałów serca, chorób trzustki i wątroby. Otyłym po prostu ciężej żyć. I dosłownie i w przenośni. Co robimy źle? Czy wszystkiemu winne są geny? A może jakaś dieta-cud pomoże? Jak schudnąć unikając efektu jo-jo? I czy koniecznie trzeba jeść nudną sałatę, kiełki i tofu? A w „Wiem, co kupuję” sprawdzamy, czy rajstopy to… raj dla stopy. Nosimy je dopiero od lat 60 XX wieku. Grube i cienkie, matowe i błyszczące. Gładkie, wzorzyste, kabaretki. I takie do zadań specjalnych – chłodzące, ciążowe, antycellulitowe. Czy działają? Co to znaczy, że rajstopy mają 20 lub 60 den? Które zapewnią luksus, a które… obwarzanki w kostkach? Dzięki nam na zakupach nie powinie ci się noga.
 • Wiem, co jem i wiem, co kupuję N

  Pływają w barszczu, owijają się w krokiety i są domkiem dla krasnoludków. Grzyby, bo o nich mowa, to jeden z ulubionych składników polskich dań. Jak kupować grzyby? Jakich dokumentów wymagać od sprzedającego? Jak sprawdzić, czy są świeże? Czy grzyby to tylko ładny zapach i świetny smak? Czy mogą też być źródłem wartości odżywczych? Katarzyna Bosacka sprawdzi również, czy prawdziwkowa w proszku jest prawdziwa! A w drugiej części programu, „Wiem, co kupuję” zapytamy, dlaczego nie dla psa kiełbasa. Czy warto kupować drogą psią karmę, czy wystarczy ta z dolnej półki w supermarkecie?
 • Wiem, co jem i wiem, co kupuję N

  Niby takie same, a jednak inne. Podróbki spożywcze udają oryginał, kuszą ceną, ale są naszpikowane chemią, wypełniaczami i dziwnymi dodatkami. W kolejnym odcinku „Wiem, co jem” Katarzyna Bosacka sprawdzi dla nas, ile jest masła w maśle, a soku w soku? Przekonamy się też, czy nasza prowadząca jest do podrobienia… A w drugiej części programu „Wiem, co kupuję” podpowiemy, co zrobić z bublem. Kiedy możemy zwrócić towar, ile mamy czasu na reklamację i gdzie ją powinniśmy złożyć? A także czym się różni reklamacja od gwarancji? Mnóstwo ciekawych informacji i świetna rozrywka gwarantowane!
dalej
Zobacz program innych kanałów: