Program TVN Style

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Misja Pies

  Nela to kundelek adoptowany przez dziennikarkę - Ulę Chincz. Urocza suczka niestety daje popalić swojej właścicielce. Głośne szczekanie na wszystko i wszystkich spędza sen z powiek rodzinie. Nela szczególnie upodobała sobie mężczyzn i to ich obszczekuje na potęgę. Trudno ją uspokoić i odwrócić uwagę od upatrzonego obiektu. Jaki sposób na Nelę znajdzie behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk? Jak poradzi sobie z głośną Nelą? W najbliższym odcinku do adopcji przymierza się Kuba. Mężczyzna silny jak dąb, jednak niech nie zwiodą was jego mięśnie. Ten na pozór twardy gość, to człowiek o gołębim sercu. Kocha trzy najważniejsze kobiety swojego życia - mamę i babcię oraz dziewczynę Anię, a do tego uwielbia zwierzęta. Ostatnio, zaczął myśleć o nowej towarzyszce życia ale jego ukochana absolutnie nie musi czuć się zagrożona. Kuba zapałał uczuciem do Toli – psa odwiedzonego w schronisku. Czy ta miłość skończy się happy endem i w życiu Kuby pojawi się czwarta ukochana kobieta? Przekonacie się w sobotę o 16:25.
 • W roli głównej - Patryk Vega AD

  Zawsze szukał w życiu mocnych wrażeń, adrenaliny. Kiedyś bił się na podwórku i nawet miał kłopoty z prawem, dzisiaj stanął za kamerą i robi filmy o przestępcach i życiu na krawędzi. Patryk Vega jest specjalistą od mocnego kina, które porusza, niepokoi i szokuje. Jak mówi w programie, czuje rodzaj misji, by w swoich filmach mówić o ważnych sprawach. Kręci film za filmem, a jego najnowszy obraz „Kobiety Mafii” już podbija polskie kina. - „Kobiety są dużo bardziej interesujące od mężczyzn”- wyznaje Magdzie. W programie opowie też o swojej depresji, piciu i drodze do abstynencji. O kryzysie wieku średniego i słabości do samochodów. Szczera, mocna rozmowa.
 • W roli głównej - Aida N

  Jedni mówią o niej wróżka, drudzy jasnowidzka, ona sama woli określenie wizjonerka. Aida Kosojan - Przybysz prywatnie żona i mama, na co dzień czyta – jak sama twierdzi – z oczu ludzi. W nowym sezonie „W roli głównej” zabierze nas w sentymentalna podróż do swojego rodzinnego Batumi i opowie niezwykłą historię swoich przodków! Kto przepowiedział jej męża? Co dokładnie widzi w oczach? Jak jasnowidzenie wpływa na jej życie? Jak duża jest pokusa patrzenia w przyszłość najbliższych? I co doprowadziło ją do łez podczas nagrania? Zapraszamy na nowe odcinki w każdą środę o 22:25.
 • Nowa Maja w ogrodzie 5 N

  Kwitnące tarasy Jesteśmy na południu Polski, w okolicy Myślenic. Ogród składa się z czterech tarasów usytuowanych na mocno nasłonecznionej skarpie. Na każdej znajduje się trawnik okolony łanami kwitnących bylin i ciekawymi drzewami i krzewami. Uskoki terenu właściciele wzmocnili porośniętymi mchem rozbiórkowymi głazami. W programie pokazujemy w jaki sposób przyśpieszyć proces porastania mchami nowych kamieni.
 • Co za tydzień

 • Kosmetyczne rewolucje

  Zdobienia modne 20 lat temu, meble, które chyba również pamiętają tamte czasy, brak szkoleń - Edyta, której salon Paulina i Sylwia odwiedziły w 7. odcinku "Kosmetycznych rewolucji", ewidentnie nie idzie z duchem czasu. Nie potrafi zrobić modnej stylizacji typu baby boomer, a zamiast zdobić paznokcie... przykleja naklejki ze świętym Mikołajem! Edyta jest stylistką paznokci z dużym doświadczeniem, ale zatrzymała się w swoim zawodowym rozwoju. Na dodatek pracuje codziennie do 21:00, nie mając właściwie czasu dla syna. Sylwia postanowi odkryć, co właściwie kryje się za tą sytuacją... Paulina natomiast postanawia zrobić Edycie i pracującej z nią od miesiąca Ani przyspieszony kurs nail art. Jak kobiety poradzą sobie z tym zadaniem? Czy groźna według Edyty Paulina okaże się dla niej wsparciem? Przekonacie się, oglądając ten odcinek naszego programu!
 • Ostre cięcie 9

  Salon "Ewelina" w Nidzicy na Mazurach jest prowadzony przez dwie Eweliny. Właścicielka, ma malutkie dziecko dlatego pracuje do godziny 14.00. Jej pracownica, która z kolei samotnie wychowuje chore dziecko pracuje do godziny 16.00. Krótko otwarty salon to nie jedyny problem tego miejsca. W trakcie sprawdzenia umiejętności fryzjerskich, okazuje się, że najlepiej wychodzą im ciasta, którymi ugościły prowadzących. Dochodzi do impasu! Czy uda się dokończyć przemianę salonu "Ewelina"? W tym odcinku gościem specjalnym miała być gwiazda Sasha.
 • Nowa misja ratunkowa 2

  „Jestem straszną bałaganiarą, pomocy!" – z tymi słowami na ustach zgłosiła się do nas Aneta, więc w tym odcinku Ula Chincz wyruszyła aż na Roztocze, żeby pomóc naszej bohaterce w uporządkowaniu i zorganizowaniu kuchni. Aneta wraz z mężem i trzyletnim Maciusiem mieszkają w domu w pięknych okolicznościach roztoczańskiej przyrody. Aneta prowadzi dom i wychowuje syna. Problem ze sprzątaniem ma od zawsze, wychowana w szkołach z internatem po prostu nigdy nie musiała tego robić. To dopiero wygoda! Sen z powiek spędza jej kuchnia, bo dopiero 3 lata temu nauczyła się gotować. A w kuchni niby na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku – jest duża, szafki nowe, ładne i pojemne. Schody zaczynają się, kiedy zajrzy się do szuflad. A tam pomieszanie z poplątaniem – produkty spożywcze wymieszane, nic nie ma swojego miejsca. W szufladach na „tentegi" i „tentegesy" – jak sama je nazywa, znajdziemy nawet ukochaną zabawkę synka sprzed dwóch lat, z którą Aneta nie może się rozstać. W innej szafce garnki stoją razem ze szklankami i deskami do krojenia. W ogóle szklanki i kubki zajmują wiele szafek, bo Aneta je kocha, nie umie ich wyrzucić. Tak samo słoiki. Niestety, stoją puste, bo przetwory to dla Anety jeszcze nieosiągalny poziom. Nie mówiąc już o tym, że kuchnia pełni tez funkcję gabinetu – dokumenty, skoroszyty, kalendarze – wszystko na blacie kuchennym. Gdzie sens, gdzie logika? Na szczęście Ula ma głowę pełną organizacyjnych pomysłów. Najpierw wspólnie posegregują produkty, zostawiając tylko te najbardziej potrzebne, czyli połowa szklanek i kubków pójdzie do oddania, a dokumenty elegancko posegregowane wyniosą się do gabinetu. Pojawią się nowe pojemniki i koszyki porządkujące tematycznie rzeczy. Dowiemy się, jak segregować i przechowywać produkty spożywcze, lekarstwa, herbaty czy przyprawy oraz jak mądrze rozłożyć rzeczy w szafkach, żeby wszystko było przejrzyste i tym samym, żeby lepiej utrzymywać porządek. Ten odcinek będzie pełen porad i patentów na utrzymywanie porządku „na co dzień", oglądajcie!
 • Kto tu mieszka? 3

  W 6. odcinku 3. sezonu programu "Kto tu mieszka?" o główną nagrodę wynoszącą 5 tysięcy złotych zawalczą manager w korporacji Edyta, fotolaborant Maciej, projektant ubioru Adam oraz socjolożka Basia. Kto najlepiej poradzi sobie z odpowiedzią na tytułowe pytanie? Znają jedynie swoje imiona i zawody. W 6. odcinku 3. sezonu programu „Kto tu mieszka?” spotkają się po raz pierwszy. I od razu będą musieli dowiedzieć się o sobie jak najwięcej, by odpowiedzieć sobie na tytułowe pytanie i wygrać 5 tysięcy złotych. Do walki o zwycięstwo tym razem staną: manager w korporacji Edyta, fotolaborant Maciej, projektant ubioru Adam oraz socjolożka Basia, która twierdzi, że w tym programie wszyscy ściemniają i nikomu nie można ufać. Czy jej strategia okaże się najlepsza? Adama wszędzie pełno. Potrafi robić na drutach, szyć na maszynie, czytać głośno książeczki dla dzieci. Można go dopasować do każdego z mieszkań. A może to Basia wyprowadzi wszystkich w pole swoim spokojem i pokerową twarzą? W kolejnych mieszkaniach pojawiają się kolejne tropy. Tylko do kogo prowadzą? Kto jest audiofilem i ma w domu tysiące winyli? Czyje mieszkanie jest pełne bibelotów, starej porcelany, szkła, świętych obrazków, mebli z lat 20-tych, 60-tych i 80-tych? W czyim domu są dwa dziecięce pokoje? Kto jest mamą? Kto tatą? Pytania się piętrzą. Kto poradzi sobie z nimi najlepiej?
 • Ugotowani 2

  W ostatnim odcinku drugiej edycji spotkają się cztery klientki i zwyciężczynie konkursu Almy. Nie znają się i nigdy wcześniej nie spotkały, mimo to zdecydowały się na odkrycie swoich kulinarnych tajemnic w "Ugotowanych" i walkę o 5 tysięcy złotych. Przy jednym stole zasiądą: Katarzyna Piwowar – przyszła prawniczka, Anna Balcewicz-Szulada specjalistka działu HR i instruktorka jazdy konnej, Agnieszka Banach – kierowniczka zespołu do spraw inwestycyjnych w firmie zajmującej się funduszami korporacji oraz Jolanta Węgrzyn współwłaścicielka firmy developerskiej. W ostatnim odcinku "Ugotowanych" poznacie przepisy na "Pseudomięczaki z sałatką pomarańczową" w wydaniu Katarzyny, "Langos z leczo" autorstwa zakochanej w Węgrach Anny, "Obazdę" w wykonaniu Agnieszki oraz "Wariację kawowo – bezową" pomysłu Jolanty. Co wydarzy się podczas czterech kolacji w domach krakowskich uczestniczek? Która z nich sprosta wymaganiom swoich rywalek? I która okaże się bezwzględnym krytykiem?
 • Kuchenne rewolucje 9 JM

  Pizzeria "La Torre", (Miłakowo). W Miłakowie na Mazurach od kilku lat swoją pizzerię prowadzi młoda para. La Torre głównie serwuje pizzę, ale w karcie można również znaleźć zupy, makaron oraz pierogi. Według właścicieli ich dania są smaczne, jednak brak zadowolonych gości tego nie potwierdza… Tu potrzebna jest pomoc Magdy Gessler! Znana restauratorka będzie uczyć właścicieli współpracy, a pomogą jej tym razem, ochotnicy z pobliskiej jednostki straży pożarnej!
 • TRWA

  Pary młode ponad miarę N

  W 1. odcinku nowego programu Izabeli Janachowskiej w TVN Style "Pary młode ponad miarę" nasza prowadząca pomoże znaleźć suknię ślubną Natalii a garnitur Damianowi. Izabela Janachowska już nie raz ruszała na ratunek pannom młodym, również tym o nieco bardziej krągłych kształtach i sprawiała, że spełniały się ich marzenia o zachwycającym wyglądzie na własnym ślubie. Tym razem Iza ubierze nie tylko przyszłe panny młode, ale i ich wybranków - tych, których figura sprawia, że mają kłopot z wybraniem eleganckiej stylizacji na swój wielki dzień. Pierwsi bohaterowie nowego programu Izabeli to Natalia i Damian. Para na co dzień mieszka na Śląsku. Damian pracuje jako ślusarz, a Natalia zajmuje się wychowywaniem ich dwuletniego synka, Huberta. Młodzi poznali się przez wspólną koleżankę, która dała im do siebie nawzajem kontakt. Damian mieszkał wówczas i pracował w Anglii, co sprawiło, że po raz pierwszy zobaczyli się dopiero po trzech miesiącach korespondencji. Mimo tego, że Damian miał za sobą 36 godzin spędzonych w samochodzie od razu między nimi zaiskrzyło. Natalia straciła mamę, kiedy miała 8 lat, a tatę 15 lat później. Dlatego też ich synek, Hubercik był przez nią szczególnie wyczekiwany. Kiedy była jeszcze w ciąży, Damian oświadczył się jej, ukrywając pierścionek zaręczynowy w bukiecie róż. Teraz para przygotowuje się do ślubu, jednak wybranie stylizacji jest dla nich nieco kłopotliwe. Figura Natalii to bardzo kobieca gruszka o wąskich ramionach i wydatnych biodrach oraz udach. Damian natomiast ma trudności szczególnie z dobraniem marynarki z powodu szerokich ramion i dość wąskich bioder. Natalia marzy o prostej, białej sukience, w kształcie litery A, bez zbyt wielu ozdób i falban. Damian natomiast zdaje się na opinię swojej ukochanej odnośnie wyboru garnituru. Czy Natalia pozostanie wierna swoim wyobrażeniom o ślubnej kreacji? Czy Damian wyrazi jednak własne zdanie wybierając stylizację, czy też całkowicie podda się w tej kwestii Natalii? Dodatkowo nasi eksperci przypomną kilka zasad dotyczących doboru krojów stroju do sylwetki. Dowiemy się także co nieco na temat małego, ale znaczącego szczegółu męskiej stylizacji, jakim jest poszetka.
 • Pani Gadżet 22 N

  "Pani Gadżet" już jest gotowa na kolejny odcinek swojego programu, a w nim – jak zawsze – czeka na was porcja nowości i gadżetów, z których każdy wybierze coś dla siebie. Home office to jedno z haseł, które w ostatnich miesiącach odmienialiśmy przez wszystkie przypadki. A praca w domu może być wygodna dzięki odpowiednim gadżetom, takim jak przenośny stolik na laptopa albo malutki wentylator i nawilżacz powietrza w jednym. O zdrowie oczu zadbają specjalne okulary, dzięki którym wielogodzinna praca nie zrobi im krzywdy. Ale nie samą pracą człowiek żyje! Tym razem Ania Nowak-Ibisz pokaże wam też mały, ale bardzo sprytny gadżet kuchenny. Oszczędzicie dzięki niemu miejsce! Będą też silikonowe lampki dla dzieci, które lubią zasypiać z przyjaznym światłem. W ramach cyklu #kobiecybiznes Pani Gadżet odwiedzi manufakturę torebek – skórzanych i wegańskich – stworzoną przez mamę i córkę. Nie ma lepszego dowodu na to, że kobiety potrafią współpracować i tworzyć fantastyczne miejsca!
 • Pani Gadżet 19 N

  W 4. odcinku 19. sezonu "Pani Gadżet" Anna Nowak-Ibisz zaprezentuje wyjątkowe mydło i naturalne szczotki, którym nie oprze się brud czy bakterie. Ania Nowak-Ibisz doskonale wie, czego w swoim domu potrzebuje każda kobieta! Pracę z domu utrudnia wam niewygodne biurko? Sprawdźcie stolik origami. Składany, wygodny i lekki umożliwi pracę w każdym pomieszczeniu. Z jego przesunięciem nie ma najmniejszych problemów. W przestawieniu pozostałych mebli pomoże inny gadżet, który znalazła nasza prowadząca. Czystą przyjemność zapewni wam luksusowe mydło, za które nie przyjdzie zapłacić luksusowej ceny. W połączeniu ze szczotkami do mycia z naturalnych materiałów pozwoli ono na skuteczną walkę z brudem i bakteriami. Porządek w kuchni pomoże utrzymać pojemnik na noże, a wrażenie na gościach zrobi lampka, która... wisi w powietrzu. Z kolei dla rodziców noworodków i trochę starszych dzieci Pani Gadżet przygotowała materac, który pomoże w spokojnym zasypianiu. Gadżet na wagę złota, a cena całkiem przystępna.
 • Patent na dom 4 N

  W 4 odcinku Patentu na dom Ania Ibisz i Marco Belotto zajmą się projektem dużego salonu w stylu loft dla 4 osobowej rodziny - Ani i Gerarda oraz ich dwóch synów - 6 letniego Wiktora i 2 letniego Bruna. Rodzina przeprowadziła się niedawno z trzydziestu pięciu metrów kwadratowych do wymarzonego, nowego mieszkania o powierzchni 110 m2. Ania i Gerard uwielbiają styl loft, dlatego w ich mieszkaniu są tylko 2 pokoje, jednak jak się okazało duża powierzchnia to duży kłopot. A największy to salon, który Ania i Gerard nazywają teraz boiskiem do koszykówki. Rodzinne obiady jada się przy dziecięcym stoliku, do oglądania telewizji potrzebna jest lornetka, a sofa...jak mówi Gerard - "nie obrażę, się jeśli ktoś nie zechce usiąść". Brak w nim mebli, stylu i pomysłu... Ten salon to dosłownie ogromne pole do popisu ale też i wyzwanie ponieważ Ania Ibisz i Marco Belotto będą musieli zadbać nie tylko o to aby było w nim loftowo i elegancko ale też przytulnie i rodzinnie, bo rodzina dla Gerarda i Ani jest najważniejsza. Ania do niedawna pracowała w dużej korporacji finansowej. Ciągły stres, walka o wyniki i praca od rana do późnego wieczora, to był standard. Nie miała czasu dla swoich bliskich. Gerard jest natomiast miłośnikiem spokoju i ciszy, wcześniej pracował przy remontach, na budowach oraz jako pracownik gospodarczy w przedszkolu. Wspólnie uznali, że nie chcą ciągle gonić za pieniędzmi kosztem rodziny, i mijać się w progu domu. Postanowili zmienić pracę na spokojniejszą, w normalnych godzinach - lepiej żyć skromniej ale rodzinnie niż, na bogato zaniedbując bliskich. Do pełni szczęścia brakuje im już tylko pięknego salonu, dlatego Ania Ibisz i Marco Belotto będą musieli wyciągnąć asa z rękawa, a może nawet nie jednego...bo na tak dużą powierzchnię trzeba mieć patent. Dowiemy się jak przy niewielkim nakładzie kosztów zrobić ogromną szafę w stylu loft, jak wykonać tani duży stół do jadalni dla całej rodziny. W odcinku znajdą się również porady jak stworzyć loftową dekorację na ścianie, a byle jakie zasłony zamienić w elegancką dekorację okienną. Ania Ibisz ze specjalistami DIY pokaże jak zwykłą starą komodę zamienić w loftowe cacko, jak szybko i tanio wykonać loftowe stoliki kawowe oraz jak koło rowerowe zamienić w oryginalny zegar. Dowiemy się również jak wygląda beriliński balkon i jak zamienić go w przyjemną strefę relaksu oraz wiele innych cennych rad, z których każdy może skorzystać, bo najważniejsze to mieć patent. Zapraszamy przed telewizory.
 • Budując marzenia

  Anna Dereszowska i jej życiowy partner Daniel Duniak kilka miesięcy temu rozpoczęli budowę wymarzonego siedliska, położonego nad brzegiem urokliwego jeziora Szymanek w miejscowości Ławki na Mazurach. Do zagospodarowania jest hektar ziemi, dwa budynki mieszkalne i przestrzeń na małe plenerowe domki w lesie. Osiem miesięcy temu plany były ogromne a tymczasem jak zawsze życie je zweryfikowało. Ania i Daniel muszą zwolnić, ze względu na ciążę Ani. Para zdecydowała się trochę „odpuścić” i znaleźć czas dla siebie i rodziny. Mimo trudności z wykonawcami jest duży postęp prac na budowie. Wiele pomieszczeń ma już położone tynki i właśnie rozpoczyna się malowanie. Ania w poszukiwaniu inspiracji trafia do Manufaktury kosmetyków dla domu, stworzonej przez zakręcone na punkcie natury Karinę i Martę. W trosce o najbliższych, z myślą o lasach, łąkach i jeziorach wśród których żyją, stworzyły różnego rodzaju mikstury opracowane na podstawie sprawdzonych metod ich Babć. Na początku kobiety dzieliły się miksturami z rodziną i znajomymi. Okazało się, że to co tworzą działa i co najważniejsze jest bezpieczne oraz ekologiczne. I tak się zaczęło.
 • Rośliny dla zielonych N

  Bohaterowie 8. odcinka "Roślin dla zielonych" - Asia i Marcin zajmują się kaskaderką filmową, a wkrótce zostaną rodzicami. I ich praca, i nowa życiowa rola wymagają solidnego odpoczynku. Para najchętniej robiłaby to na tarasie, ale ten po 11:00 jest jedną wielką patelnią. Słońce operuje tam do wieczora, co może i sprzyja opalaniu, ale niekoniecznie uprawie roślin. Asia wydała już majątek, żeby zazielenić i ukwiecić ten taras - bezskutecznie. Kolejnym problemem są szkodniki, które zaatakowały rododendrona - jedną z niewielu roślin, która daje sobie radę na tym tarasie. Tu potrzebna jest Magda Psiuk!
 • Tu jest pięknie 8

  W 7. odcinku 8. sezonu programu "Tu jest pięknie" Dorota Szelągowska dotarła nad Jezioro Węgorzyno. Tutaj znajduje się przepiękny dwór z XVIII wieku. Wśród kaszubskich jezior skrywa się niesamowity dwór, którego historia sięga XVIII wieku. Otoczony ponad dwuhektarowym terenem, położony tuż nad Jeziorem Węgorzyno zachwyca piękną architekturą oraz gustownym designem. Dorota Szelągowska sprawdzi co jeszcze kryje w sobie to nietuzinkowe miejsce. Dwór przez wieki przechodził z rąk do rąk i przez długi czas należał do nadleśnictwa. Od kilku lat jest w rękach nowych właścicieli, którzy postanowili wydobyć z niego to, co najpiękniejsze. Głównym zamysłem było skupienie się na pięknie otaczającej przyrody. Z każdego okna rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na jezioro i las. Niesamowity krajobraz uzupełniono o minimalistyczny wystrój. We dworze skrywa się również elegancka sala balowa – idealna na celebrowanie zaślubin oraz restauracja serwująca kuchnię kaszubską. Goście korzystać mogą także z atrakcji wodnych, mają dostęp do prywatnej plaży, a także kręgielnię.
 • Między nami kobietami

  W 6. odcinku programu "Między nami kobietami" Orina Krajewska i Zuzanna Butryn porozmawiają o relacjach z mamą i o tym, jak wielki mają na nas wpływ. Relacje z mamą mają ogromny wpływ na to, jakimi kobietami stajemy się w dorosłości. Od naszych mam uczymy się wszystkiego i często przejmujemy po nich nawyki, na przykład te pielęgnacyjne. W kolejnym odcinku przed lustrem spotkają się Orina Krajewska, znana aktorka, córka Małgorzaty Braunek oraz Zuzanna Butryn, psycholożka i psychoterapeutka. Zuzanna opowie nam o tym, jak wielką wagę mają nasze relacje z mamą, jak o nie odpowiednio dbać, jak ważne są wspólne rytuały. W zamian Orina podzieli się z Zuzanną swoją makijażową rutyną oraz opowie o tym, jaki wpływa miała jej mama to, jaką jest dzisiaj kobietą.
 • wieczór
 • Gwiazdy prywatnie 6 - Sandra Kubicka N

  W 5. odcinku programu "Gwiazdy prywatnie" drzwi swojego nowo kupionego domu otworzy widzom TVN Style jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek – Sandra Kubicka. Sandra Kubicka jest modelką, która od kilkunastu lat konsekwentnie rozwija swoją międzynarodową karierę. Przygodę z modelingiem rozpoczęła mając zaledwie 13 lat. Nastolatka otrzymała propozycję współpracy z jedną z największych agencji modelingowych. Szybko podbiła świat modelingu. Dziś Sandra Kubicka ma na swoim koncie kampanie reklamowe dla najlepszych marek, sesje zdjęciowe dla prestiżowych magazynów oraz występy w teledyskach. A jej nazwisko znalazło się w rankingu stu najpiękniejszych kobiet Ameryki! Mieszkająca do tej pory w Miami modelka wróciła na stałe do Polski, gdzie kupiła nowy dom i rozpoczyna nowy etap życia. Wnętrza domu Sandry Kubickiej zachwycają. Niegdyś zakochana w nowoczesnym i minimalistycznym stylu modelka, tym razem postawiła na wielokolorowe aranżacje. Wnętrza są przytulne, a temperamentne barwy zarażają pozytywną energią i optymizmem. Sandra - jak sama podkreśla - urodziła się w Polsce, jednak dorastała w Stanach Zjednoczonych. Za oceanem zmieniło się jej życie, rozwinęła się jej kariera. Jest silnie związana z oboma krajami, dlatego w jej domu mieszają się zarówno polskie, jak i amerykańskie akcenty. Sandra Kubicka oprowadzając nas po swoim nowym domu, opowie dlaczego po latach spędzonych w miejskich dżunglach, postanowiła zamieszkać z dala od miasta. Gwiazda przyzna się, które meble „przeprowadziły się" razem z nią z Miami. Wyjaśni, po co modelce biuro i zdradzi, jaka część jej garderoby zasłużyła na oddzielną przestrzeń. Sandra Kubicka zaprosi nas nie tylko do swojego domu, ale także do prywatnego świata. Opowie o dzieciństwie, rozłące z mamą i niezwykłej roli dziadków w jej wychowaniu, o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych oraz chorobie, która postawiła jej karierę pod znakiem zapytania. Modelka opowie też o swoich nietypowych pasjach oraz zdradzi swój sposób na świetną figurę. Tego wszystkiego dowiecie się, oglądając kolejny odcinek programu „Gwiazdy prywatnie"!
 • I nie opuszczę cię aż do ślubu 7

  W kolejnym odcinku programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” prowadząca Izabela Janachowska ma do czynienia z parą, która wiernie ogląda każdy odcinek programu. Ich pomysły weselne zainspirowane są pomysłami Izabeli i nie mogę doczekać się jej wizyty w swoim mieście. Panna młoda nie ma ustalonej fryzury, a pan młody nie zorganizował auta weselnego - czy obecność Izabeli będzie zbawieniem dla tej pary młodej? Daria oraz 29-letni Mateusz, poznali się kilka lat temu w restauracji włoskiej, w której Mateusz był kelnerem. Między nimi od razu zaiskrzyło ale ich drogi szybko się rozeszły. Mateusz podczas budowania ich relacji, wyjechał na wakacje, z których wrócił z nowo poznaną koleżanką, której 2 lata później się oświadczył. Daria na wieść o tym, poznała nowego partnera i zaczęła układać swoje życie na nowo. Niespodziewanie, po kilku latach, do drzwi zapukał Mateusz z bukietem róż i pierścionkiem zaręczynowym w ręku. Daria bez wahania wypowiedziała magiczne TAK i ponownie przewróciła swoje życie do góry nogami. Czy było warto?
 • W czym do ślubu 6

  Wiktoria jest wielką fanką Izabeli Janachowskiej i poznanie idolki było jej wielkim marzeniem. Jeszcze większym poproszenie jej o pomoc przy wyborze sukni ślubnej na własny ślub! W programie "W czym do ślubu?" spełniamy życzenia, a w 4. odcinku 6. sezonu tego programu będą to życzenia właśnie Wiktorii oraz jej mamy. W 4. odcinku 6. sezonu "W czym do ślubu?" Izabela Janachowska będzie przygotowywać do ślubu swoją… fankę. Ta bohaterka nie raz pojawiała się bowiem na eventach, w których brała nasza prowadząca i uważnie słuchała jej rad. Wiktoria na co dzień zajmuje się eventami ślubnymi, aktualnie stawia w tym biznesie swoje pierwsze kroki i Izabela Janachowska jest dla niej ogromną inspiracją. Dlatego też zwróciła się do niej z prośbą o pomoc przy wyborze sukni ślubnej na własną uroczystość. Razem z mamą chcą wyglądać na ceremonii ślubnej jak milion dolarów, dlatego wymagania są jeszcze bardziej wygórowane. Narzeczony wraz z przyjaciółkami wcielą się w rolę doradców. Czy ich rady zostaną wykorzystane? W jakich sukniach wystąpią matka i córka w tak ważnym dniu? Gwarantujemy emocje pełne inspiracji!
 • Apetyt na miłość 4

  Bartek to skromny chłopak pełen pasji do muzyki, literatury i sztuki, nie wyobraża sobie życia bez dobrej książki, festiwali i muzeów. Kocha zwierzęta, studiuję weterynarię. Prawdziwy skarb. Ale „cicha woda brzegi rwie" i Bartek cały czas poszukuje dodatkowych atrakcji, które zabiją jego największego wroga, czyli nudę. Które menu dziewczyn porwie go na tyle, że zabierze je na kolacje? Alicja lubi dbać o linię, więc jest stałą bywalczynią siłowni. Także o dietetyce wie wszystko - „kocham jeść, ale trudno mnie nakarmić", jak sama o sobie mówi, bo odżywia się bardzo zdrowo. Kocha dzieci i dorabia sobie jako opiekunka, a według niej miłość idealna to taka, którą opisuje biblijny "Hymn o miłości". Czy jej zdrowe menu zainteresuje Bartka? Ewa to piękna, czarująca dziewczyna o gołębim sercu. Jej wielkim marzeniem jest prowadzenie własnego domu weselnego i wygrana w wyborach miss. Lecz niech was nie zwiedzie jej spokój, bo ta dziewczyna potrafi dokopać - jej pasją jest kickboxing. Czy romantyczna osobowość Ewy znajdzie odzwierciedlenie w jej menu? Martyna, to prawdziwa country girl. Uwielbia jazdę konną i wiatr we włosach ale też... aqua parki i zjeżdżalnie! Po prostu lubi dobrze się bawić. Jest studentką dziennikarstwa i początkującą pisarką. Czy pełna życia Martyna będzie miała szanse pójść z Bartkiem na kolację? Bartek zje kolację z dwiema zupełnie różnymi dziewczynami. Która zdobędzie jego uznanie?
 • Mój gruby trener 2

  Trenerzy personalni z chęcią dają swoim podopiecznym wskazówki i plany ćwiczeń. Ale co zrobiliby, gdyby sami musieli zrzucać zbędne kilogramy? Przez okres czterech miesięcy przerwą treningi i przejdą na dietę typową dla Amerykanów z nadwagą. Każde z nich zaskoczy potem swoich klientów i razem rozpoczną program odchudzania. Czy uda im się pozbyć nadmiarowych kilogramów?
 • Ślub od pierwszego wejrzenia 5

  W tym odcinku będziemy towarzyszyć Młodym Parom w podróżach poślubnych do pięknych miejsc. Ale nie tylko krajobrazy są atrakcją tego odcinka! Podróże poślubne to pierwsze chwile sam na sam par. Dla niektórych to chwile cudowne, dla innych wręcz przeciwnie.
 • Pięciu facetów tygodniowo 2

  Każdego dnia miliony osób szuka miłości na aplikacjach randkowych. To, co widzimy na profilach często różni się od rzeczywistości. Jak dobrze kogoś poznać? W nowym programie na tydzień do mieszkania singielki wprowadzi się pięciu mężczyzn. Zasady są proste - gdziekolwiek idzie nasza bohaterka, oni podążają za nią. Do pracy, na siłownię czy kolację z przyjaciółmi. Kobieta każdego dnia dowiaduje się więcej o kandydatach i poznaje ich dobre oraz złe strony. Stawka rośnie, gdy muszą zaimponować również jej bliskim. Zapraszamy na wyjątkową grę, która łączy romans, rywalizację i prawdziwe emocje! Nie możecie tego przegapić!
 • Ambasady Luksusu N

  Resorty Kudadoo i Hurawalhi na Malediwach, które Justyna Adamczyk odwiedza w ostatnim odcinku 1. sezonu "Ambasad luksusu", są w stanie zapewnić swoim gościom najwyższy komfort i relaks, a jednocześnie zadbać o mocne wrażenia. Pierwszy z nich zaprojektowany w klimacie japońskim, daje poczucie bycia bardziej w Kioto niż na Malediwach. Pełen harmonii pięknie się komponuje z otaczającym go lazurem wody i palmami. Mottem tego miejsca jest „Luksus z szacunkiem", ponieważ filozofia zrównoważonego rozwoju jest wpisana we wszystkie jego działania. Jest to jedyny resort na Malediwach całkowicie zasilany energią słoneczną. Resort Hurawalhi posiada unikalną atrakcję – restaurację podwodną, umieszczoną 6 metrów pod wodą, która poza wspaniałą kuchnią oferuje swoim klientom niesamowite widoki. Justyna skosztuje w niej wybitnego jedzenia oraz podwodnych medytacji. A następnie wybierze się na wyprawę nurkową, podczas której będzie miała okazję zobaczyć diabły morskie oraz żółwie. W hotelu tym goście mogą wziąć udział w projekcie ochrony koralowców i mieć swój wkład w ratowanie tej niezwykłej podwodnej flory i fauny.
 • Wiza na miłość 5

  Dla tych par to zapewne najważniejsze 90 dni w ich życiu. Do Stanów Zjednoczonych z wizą narzeczeńską w paszportach przyjeżdżają zagraniczni partnerzy, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoją drugą, amerykańską połową. W programie śledzimy losy sześciu par, który korzystają z narzeczeńskiej wizy. Jak sobie poradzą w nowej rzeczywistości? Czy wspólne życie okaże się tak doskonałe, jak sobie wyobrażali? Jaką decyzję podejmą?
 • Wiza na miłość 5

  Dla tych par to zapewne najważniejsze 90 dni w ich życiu. Do Stanów Zjednoczonych z wizą narzeczeńską w paszportach przyjeżdżają zagraniczni partnerzy, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoją drugą, amerykańską połową. W programie śledzimy losy sześciu par, który korzystają z narzeczeńskiej wizy. Jak sobie poradzą w nowej rzeczywistości? Czy wspólne życie okaże się tak doskonałe, jak sobie wyobrażali? Jaką decyzję podejmą?
 • W roli głównej - Anna Głogowska AD

  Program prowadzony przez Magdę Mołek, w którym poznajemy historie życia znanych osób. W dobie "rozkrzyczanych" talk-show, widz otrzymuje klasyczną rozmowę z gościem, podczas której ma okazję poznać jego osobowość. Każdy odcinek to nowa odsłona czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile w życiu swojego gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na 3 "akty": dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Podczas wywiadów, wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
 • Wiem, co jem 5 N

  Przeciętny polski zjadacz chleba pochłania rocznie 108 bochenków. Jednak dzisiejszy chleb dla oszczędności czasu i pieniędzy coraz częściej produkuje się taśmowo – kiepska mąka pszenna, suszony zakwas i wiadro chemii - polepszacze, emulgatory, konserwanty. I tak konsumenci dostają bezsmakowy bochen nadmuchany jak wata. Jak rozpoznać prawdziwy chleb? Który będzie lepszy – pszenny czy żytni? Co znajdziemy w chlebie tostowym? Czy zwykły chleb tuczy, a chrupki odchudza? Cały trzeci odcinek nowej serii „Wiem, co jem" będzie dla zjadaczy chleba. Zobaczcie koniecznie!
 • Wiem, co jem i wiem, co kupuję 3 N

  Smakowita, aromatyczna i wykwintna. Pachnąca igliwiem, leśnym runem i grzybami. Dziczyzna. W Europie najwięcej zjadają jej Szwedzi - 3 kg rocznie, Polacy niecałe 100 gramów. Tymczasem dziczyzna to najszczęśliwsze mięso pod słońcem i najbogatsze w składniki odżywcze. Wybiegane dziki, sarny czy jelenie mają mało tłuszczu, w tym złego cholesterolu. W dziewiątym odcinku „Wiem, co jem” dowiecie się, dlaczego warto jeść dziczyznę i jak ją kupić, by była dobra i bezpieczna. Sprawdzimy też, co wspólnego ma kiełbasa myśliwska z myśliwym, a co z jeleniem. A „Wiem, co kupuję” znajdziemy klucz do bezpiecznego domu, czyli wybierzemy zamek do drzwi. Dziennie w Polsce dochodzi do ok. 300 włamań, więc warto mieć w drzwiach do domu porządny zamek! Jak rozumieć oznaczenia na opakowaniach i jak z pond dwóch tysięcy modeli zamków wybrać taki, by być panem na zamku i to bezpiecznym? Sprawdzi to dla Was Katarzyna Bosacka. Zapraszamy!
dalej
Zobacz program innych kanałów: