Program TVN Style

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Oszczędne zakupy 3

  W trzecim odcinku Alex i Steph są w Hampshire z rodziną, która desperacko potrzebuje dodatkowych środków. Georgette i Tommy dwa lata temu przeprowadzili się do nieruchomości wymagającej remontu i aby go zakończyć, musieli wziąć kredyt. Od tego czasu nadal mają wydatki, więc Tommy musiał zrezygnować ze swojej wymarzonej pracy policjanta i wrócić do lepiej płatnej pracy w logistyce. Czy Alex i Steph znajdą sposób na podreperowanie budżetu małżeństwa?
 • Pojedynek na modę

  Kasia i Luba, bliźniaczki, mają taki sam gust, noszą identyczne ubrania, podzielają te same zainteresowania, a nawet mówią jednocześnie! Dziewczyny pochodzą z Białorusi, do Polski przyjechały w pogoni za miłością i na studia. W Polsce zajmują się modelingiem. Oczywiście podejmują się tylko tych projektów, w które mogą pracować wspólnie. Siostry interesują się modą, ale raczej nie eksperymentują. W swoich szafach mają po kilkanaście par spodni i zdecydowanie brakuje im bardziej kobiecych kreacji. W programie stylistki, Kasia Michowska i Dominika Roman, udowodnią bohaterkom, że sukienka może być tak samo wygodna, jak ulubione jeansy. Lubie zostaną zaprezentowane różne kroje sukienek, natomiast Kasia zobaczy, że klasyczną małą czarną można nosić na wiele sposobów. W odcinku pojawi się także Basia Richard, stylistka Seleny Gomez, która przygotuje bliźniaczkom wyjątkowe stylizacje, które ubierają się kobiety w Los Angeles. Czy bohaterki "Pojedynku na modę" zaakceptują propozycje Basi? Jak będzie wyglądał finał sióstr? Luba pojawi się w zwiewnej, jasnej kreacji, natomiast jej siostra zobaczy siebie w wersji z pazurem. Dominika będzie musiała zmieścić się w budżecie zaledwie 300 zł, Kasia do dyspozycji będzie miała 3000 zł. Czyja metamorfoza okaże się lepsza?
 • Co za tydzień

 • Co nas truje 2 N

  Z roku na rok wzrasta liczba osób zapadających na choroby weneryczne, a co trzeci Polak otwarcie przyznaje, że ma dziesięciu partnerów seksualnych rocznie. W poszukiwaniach osoby na jedną noc najczęściej pomagają portale randkowe. Korzysta z nich ponad trzy miliony Polaków. Jakie ryzyko mogą nieść takie znajomości? Istnieje już ponad 40 rodzajów chorób wenerycznych, do tego mononukleoza, opryszczka wargowa i wiele innych. Zmagają się z nimi głównie ludzie młodzi, osoby współżyjące z licznymi partnerami, i uprawiające seks bez zabezpieczenia. Nieleczone choroby mogą doprowadzić do poważnych uszczerbków na zdrowiu. Mimo tego, na polskim rynku bardzo popularne są sex shopy. Polacy chętnie dokonują zakupów też w tak zwanej szarej strefie. Na środki pobudzające ochotę na seks tzw. afrodyzjaki wydają więcej niż na leki przeciwbólowe czy kosmetyki! Kasia Bosacka zaprosi uczniów i studentów, aby sprawdzić czy młodzi ludzie wiedzą czym tak naprawdę jest bezpieczny seks. Spotka się także ze specjalistami i lekarzami, aby zapytać czy seks nas truje?
 • Sexy kuchnia Magdy Gessler 4

  Magda Gessler zabierze nas w nadmorskie krainy i zajmie się daniem rybnym. Na ruszt wrzuci ukochanego turbota. Upiecze go w swoim domowym ognisku i poda z grillowanymi warzywami oraz sosem aioli. Tak zaserwowana ryba to znakomity wybór na romantyczną kolację. A jedzona w doborowym towarzystwie smakuje jeszcze lepiej! Kolejnym daniem w menu „Sexy kuchni” są rösti czyli placki ziemniaczane po szwajcarsku. Te nie przypominają naszych polskich, bo przygotowuje się je z ugotowanych ziemniaków. Magda Gessler poda je z cielęciną w śmietanowym sosie. Szwajcarzy uwielbiają to danie, czy posmakuje również polskim kochankom?
 • Afera fryzjera 2

  Gdy w salonie fryzjerskim brakuje wykwalifikowanego personelu, szanse na powodzenie biznesu są raczej nikłe. Tak też jest w przypadku zakładu w Wyszkowie, którego właścicielką jest Ania. Jej współpracownica, Iwona, kształciła się w zawodzie ponad 10 lat temu i od tego czasu nie praktykowała. Rzucona rok temu na głęboką wodę, bez dodatkowych szkoleńi ćwiczeń, nie zachwyca umiejętnościami! A to tylko wierzchołek góry lodowej… Im głębiej Maciej wchodzi w tajniki funkcjonowania salonu, tym bardziej włos mu się jeży na głowie. A jego zdziwienie osiąga apogeum, gdy dowiaduje się, że koloryzacja to dla bohaterek odcinka nadal czarna magia. Zamierzony efekt rzadko im wychodzi… To chyba cud, że salon przy takich brakach umiejętności zawodowych przetrwał 12 lat. Gdy dochodzi jeszcze komunikacyjny chaos i kopanie dołków pod sobą, nie ma szans na wyjście z kryzysu… Ale Maciej się nie poddaje. Organizuje dla pań szkolenie i daje z siebie jak najwięcej! Jak zakończą się próby ratowania salonu? Czy bohaterki sprostają zadaniu specjalnemu, które odbędzie się podczas pokazu mody?
 • SOS - Sablewska od stylu 2

  Bohaterka kolejnego odcinka, Magda długo kazała Mai na siebie czekać. Nie bez powodu. Jej udział w programie stanął pod znakiem zapytania, ze względu na chorobę taty. Dzień przed zdjęciami przeszedł piąty zawał. Magda, mimo że sama została doświadczona przez życie, w takich chwilach jak ta jest podporą dla swoich bliskich. Nowotwór piersi, który wykryto u niej w 2017 roku odebrał jej częściowo kobiecość. Nie straciła piersi, jed-nak mocno przytyła z powodu chemioterapii i sterydów, straciła włosy, rzęsy i brwi. W całej tej traumatycznej sytuacji Magda dostrzega jednak jasne strony. Dzięki niej – właśnie wte-dy, kiedy starała się zamaskować brakujące rzęsy i brwi, zrodziła się jej życiowa pasja – wizaż. Wtedy też najdobitniej odczuła, że bez względu na wszystko może liczyć na miłość i wsparcie swoich najbliższych. Jej ukochany mąż i jego brat ogolili głowy, aby dodać Magdzie otuchy, kiedy straciła włosy. Magda przyszła do Mai po to, aby odzyskać utraco-ną kobiecość. Poczuć się znowu sexy. Maja jednak przygotowała dla niej nie tylko kobie-ce, energetyczne stylizacje, ale także spotkanie z jej guru wizażowym – Adrianem Świderskim, który pokaże Magdzie kilka tricków w makijażu. Czy Mai uda się spełnić pragnienia Magdy i czym Magda wraz z mężem zachwycą Maję?
 • Perfekcyjna Pani Domu 2

  „Perfekcyjna Pani Domu” przyzwyczajona do widoku ekstremalnych bałaganów, w pierwszym odcinku przeżyje prawdziwy szok. Wszystko za sprawą mieszkania wokalistki weselnej, Sabiny z Brzegu, która całkowicie straciła kontrolę nad porządkiem. Sabina przejdzie do historii programu, jako posiadaczka najbrudniejszej szuflady! Jej konkurentką o tytuł „Perfekcyjnej Pani Domu” będzie singielka z Wrocławia, 28 – letnia Agnieszka, która także śpiewa na weselach i marzy o wielkiej karierze. Zgłosiła się do programu, gdyż ma problemy z dobrą organizacją życia domowego. Która z nich śpiewająco poradzi sobie z bałaganem?
 • Kuchenne rewolucje 17 JM

  „Ibis” Goszczanów Restaurację o egzotycznie brzmiącej nazwie „Ibis” we wsi Goszczanów Ela prowadzi już 9 lat. Chociaż Ela walczy o to, by jej „Ibis” był pełnoprawną restauracją, nad lokalem ciąży jego dawny charakter baru z piwem (bo to lokal o długoletniej tradycji) i w świadomości mieszkańców Goszczanowa ta restauracja to nie restauracja, tylko wiejski bar, gdzie przychodzi się na wódkę i piwo. Ten wizerunek dodatkowo utrwalają stali bywalcy „Ibisa”, którzy często w roboczych ubraniach, czy w nieśmiertelnych ubłoconych gumofilcach potrafią spędzać tu nad ulubionym trunkiem całe dnie okupując wysłużone kanapy. Co poniektórzy, zapewne zmęczeni pracą, zasypiają na tych kanapach i są wypraszani przez zdesperowaną właścicielkę i jej pracownice. Ela wspierana przez córkę i mamę przez lata dzielnie walczyła o renomę swojej restauracji. Przeprowadziłą remont i teraz „Ibis” aż razi sterylną bielą ścian i stołów, do karty wprowadziła dania „fastfood”, żeby przyciągnąć młodzież. Niestety chociaż w Goszczanowie jest sporo młodych ludzi, „modne” shoarmy, czy pizze nie cieszą się w zasadzie żadnym powodzeniem. Wprowadzone z takim trudem zmiany nie przyciągnęły gości spragnionych dań „Ibisa”, a w żaden sposób nie zniechęciły stałych bywalców pamiętających początki tego miejsca. Ta nierówna walka wyczerpała już Elę do tego stopnia, że nie tylko straciła enrgię i zapał, oraz wyczerpała wszytkie pomysły na ratowanie „Ibisa”, ale też zamknęła się w sobie, co z niepokojem obserwuje jej rodzina. W dodatku Ela zamknęła się na sugestie własnej córki, która chciała by zmienić menu, czy chociaż wystrój, ale mama omija temat i nie chce słuchać niczyich rad. Dlatego jedyną nadzieją dla nich jest pomoc takiego autorytetu jakim jest Magda Gessler.
 • Tata w tarapatach 3

  Agnieszka i Dominik, rodzice 8-letniej Laury oraz 3-letnich Heleny i Edwarda, biorą udział w programie "Tata w tarapatach" z różnych powodów. Mama chce, aby jej mąż zrozumiał, jak wiele jest do zrobienia w domu. Mężczyzna z kolei pragnie, żeby jego żona nauczyła się czasem odpuszczać i znajdować czas dla siebie. Które z nich wyniesie więcej z tej 3-dniowej lekcji? W 2. odcinku 3. sezonu programu "Tata w tarapatach" będziemy gościć w domu Agnieszki i Dominika, rodziców ośmioletniej Laury oraz trzyletnich bliźniaków: Heleny i Edwarda. Agnieszka nie tylko zajmuje się trójką dzieci, to na jej głowie jest większość obowiązków związanych z prowadzeniem domu. W zasadzie łatwiej jej wymienić rzeczy których nie robi i przyznaje, że brakuje jej czasu wyłącznie dla siebie. Dominik stara się Agnieszce pomagać, ale nie zapomina przy tym o sobie - zawsze znajdzie chwilę na bieganie i czytanie książek. Agnieszka czuje się przemęczona, dobrze jej zrobią krótkie wakacje. Po raz pierwszy zostawi męża przez trzy dni samego z dziećmi, poprosi go również o wykonanie kilku rzeczy w domu. Może kiedy mąż będzie musiał zmierzyć się z takim zadaniem jak upranie i wyprasowanie zasłon zrozumie, że pewne rzeczy nie dzieją się w domu same? Czy po raz pierwszy w życiu uda mu się zrobić kopytka i ugotować zupę buraczkową? Mogłoby się wydawać, że sprzątanie samochodu to nic trudnego, ale na pewno nie kiedy jednocześnie trzeba się zajmować trójką dzieci. Wtedy nawet zrobienie małych zakupów staje się problemem. I jak w tym wszystkim znaleźć czas na bieganie? A może lepiej zorganizować maluchom lekcję wuefu? Przy okazji można samemu trochę poćwiczyć. Skręcanie szuflad na pościel to też pewien rodzaj aktywności fizycznej, ale czy Dominik zdąży ze wszystkim przed powrotem Agnieszki do domu?
 • Patent na dom

  W 7. odcinku Patentu na dom Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Miruć pokażą, że wystarczy pomysł, by nudny salon zamienić w stylowy i praktyczny. Mariusz i Joanna mieszkają z dwójką dzieci - Antosiem i Łucją. Są małżeństwem już prawie od 10 lat i to właśnie na dziesiątą rocznicę ślubu Mariusz postanowił przygotować żonie prezent w postaci małego remontu w ich salonie połączonym z kuchnią. Mariusz jest dziennikarzem, Joanna pracuje w firmie produkcyjnej i zajmuje się zakupem komponentów potrzebnych do produkcji. Czas wolny starają się spędzać wspólnie i aktywnie. Lubią spacery do pobliskiego lasu, jazdę na rowerach czy taniec. Salon jest miejscem, w którym także spędzają dużo czasu i chcieliby aby stał się sercem ich domu. Joannie marzy się zaaranżowanie najdłuższej ściany salonu. Mogłyby się tam pojawić jakieś ciekawe plakaty czy grafiki. Nie mają na nią pomysłu. W części jadalnej ściana ta bardzo się obija od krzeseł i nie mogą z Mariuszem znaleźć na nią odpowiedniego patentu. Chcieliby również wygospodarować więcej miejsca na książki i zmienić oświetlenie, tak, aby salon w końcu zyskał urok i przytulny klimat. Anna i Krzysztof poradzili sobie już z jednym salonem. Czy na salon połączony z kuchnią także odnajdą ciekawe patenty i serce domu Mariusza i Joanny zabije na nowo? Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Patent na dom".
 • Tu jest pięknie 6 N

  Jeszcze kilkadziesiąt lat temu Zakopane słynęło z niesamowitego designu oraz sztuki. Pensjonat, do którego zabiera nas Dorota Szelągowska w 3. odcinku 6. sezonu "Tu jest pięknie" nawiązuje do tamtych czasów świetności. W tym miejscu folklor w wysmakowany sposób miesza się z nowoczesnością. W 3. odcinku 6. sezonu "Tu jest pięknie" w poszukiwaniu piękna Dorota Szelągowska podąży na południe kraju, do miasta, które sto lat temu słynęło z przepięknego designu i sztuki. Dziś Zakopane raczej kojarzone jest z nieciekawymi pensjonatami oraz krajobrazami przysłoniętymi milionem reklam. Na szczęście okazuje się, że w tym mieście skrywają się istne perełki, które zasługują na szczególną uwagę. Dorota Szelągowska zabierze nas do jednej z nich. Właściciele willi, Basia i Mateusz, marzyli o stworzeniu miejsca, w którym połączą tradycyjny folklor oraz nowoczesny design. Kilka lat temu kupili góralską chałupę, z której stworzyli willę godną dawnego Zakopanego. Główną rolę gra tutaj drewno - większość elementów została wykonana przez miejscowego stolarza. Oprócz naturalnych materiałów w willi gości sztuka i rzemiosło. Właściciele mocno promują lokalnych artystów. W obiekcie można spotkać mnóstwo ręcznie wykonanych ozdób takich jak lampy czy naczynia, a także pokaźną kolekcję ponad stuletnich nart. Miejsce choć niewielkie dysponuje strefą relaksu oraz istnie designerskimi częściami wspólnymi. Dorota Szelągowska odkryje przed nami wszystkie zakamarki tej folklorystycznej willi w nowoczesnym wydaniu.
 • Cała prawda N

  W pierwszym odcinku zajmiemy się smogiem. Według statystyk to zabójca kilkudziesięciu tysięcy Polaków rocznie! Co to znaczy "umrzeć od smogu"? Czy to brudne powietrze szkodzi też dzieciom? O to prowadząca zapyta lekarza. Sprawdzi też, na własnej skórze i niemałym wysiłkiem, czy maski antysmogowe, jakie możemy znaleźć w sklepach, są skuteczne. Wyniki Was zaskoczą, tego jesteśmy pewni! Ale to nie wszystko – sprawdzimy też czy istnieje "elektrosmog", o którym tyle strasznych rzeczy można przeczytać w Internecie. Czy promieniowanie z mikrofalówki może być dla nas szkodliwe? Czy oferujący gadżety ochronne to uczciwi przedsiębiorcy czy naciągacze? Sprawdzimy to używając bardzo nietypowego urządzenia... A wszystko to zobaczycie z bliska! W „Całej prawdzie” duża dawka wiedzę i dobra zabawa gwarantowane! Zapraszamy!
 • Stylistka na ratunek

 • Ach, ten ślub! 2 N

  Są razem już od dziesięciu lat, mają dwójkę dzieci i ślub ... za trzy tygodnie! Izabela i Łukasz długo czekali z organizacją uroczystości, a i tak nie zdołali dopiąć wszystkich szczegółów. Przyszła panna młoda nie ma sukni ślubnej, a garnitur pana młodego jest na niego za duży. Przed prowadzącymi program "Ach, ten ślub!" - Magdaleną Sochą-Włodarską i Agnieszką Winnicką - sporo pracy. Czy poradzą sobie z wyzwaniem, jakie przyniesie im 2. odcinek 2. sezonu? Co zrobić, kiedy na trzy tygodnie przed weselem panna młoda nie ma wymarzonej sukni, a pan młody garnituru? To proste! Poprosić nasze prowadzące o pomoc! Tak też zrobili Izabela i Łukasz, rodzice dziewięcioletniego Mateusza i siedmiomiesięcznej Magdy. Para poznała się dziesięć lat temu. Iza była koleżanką kuzyna Łukasza. Od razu wiedzieli, że są dla siebie stworzeni, a Łukasz postanowił trafić do serca Izabeli... przez żołądek i przygotować wyjątkową kolację! Para doczekała się dwójki dzieci i właśnie przygotowuje się do ślubu, który będzie wisienką na torcie ich związku. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. W przedślubnym stresie Łukaszowi udało się zrzucić nieco kilogramów. Garnitur, który pan młody kupił jakiś czas temu, zupełnie na niego nie pasuje. Dodatki też pozostawiają wiele do życzenia. Izabela natomiast swoją suknię zamówiła przez Internet. Jest za duża, a jej wykonanie nie jest zadowalające. Magda nie może więc zostawić pary bez pomocy! Iza i Łukasz marzyli o weselu w stylu glamour. Dlatego sami przygotowali piękne biało-złote gadżety - papeterię, księgę gości, tablice rejestracyjne i podziękowania dla zaproszonych osób. Jednak, aby wesele mogło nabrać naprawdę ekskluzywnego charakteru, niezbędna jest pomoc Agnieszki! Czy 3 dni wystarczą, aby uratować wesele Izy i Łukasza? Jak dobrze wykorzystać motyw złota na przyjęciu weselnym? Jak znaleźć oryginalne upominki dla bliskich? Zapraszamy na drugi odcinek “Ach, ten ślub!”.
 • Kuchenne rewolucje 17 JM

  NAMYSŁÓW „ KRUPNIOK” Niewielki bar „Krupniok” w Namysłowie prowadzi Marek razem ze swoim dobrym znajomym, a pomaga im siostra Marka. Bar położony jest na jednym z namysłowskich osiedli i specjalizuje się w plackach ziemniaczanych i pierogach. Szefem kuchni jest Marek, który bardzo długo opracowywał recepturę na idealne placki , długo trwały też poszukiwania najlepszej do placków odmiany ziemniaków. Jednak opłacało się, ponieważ Marek jest pewny, że smaży naprawdę świetne placki, które będą smakować każdemu Dlatego też chociaż obaj wspólnicy nie pochodzą z Namysłowa, dość szybko przekonali do swoich dań mieszkańców miasta i „Krupniok” zaczął przynosić dochody i kiedy już można było zacząć spokojnie spoglądać w przyszłość, wtedy niestety los się odmienił. Właściciel i szef kuchni, czyli Marek zachorował. Niestety jego stan zdrowia uniemożliwiał mu codzienną pracę, a w kuchni nie miał go kto zastąpić i „Krupniok” trzeba było zamknąć. Co gorsza wszystkie dochody z prowadzenia baru zostały przeznaczone na leczenie Marka. Dlatego kiedy jego stan zdrowia poprawił się na tyle, żeby mógł wrócić do pracy, „Kruponiok” stracił już swoich klientów, a właściciel wszystkie swoje oszczędności. Chociaż Marek wraz z Wiktrem starają się bardzo, żeby i placki i pierogi były tak smaczne jak dawniej, prawie nikt tu już nie zagląda. Czasami nawet myślą, że to dlatego, że są obcy w tym mieście lub dlatego, że mają inne menu niż wszyscy? O Marka martwi się bardzo jego siostra, pomaga mu w kuchni, ale sytuacja staje się powoli beznadziejna. „Krupniok” nie przynosi już dochodów, a właścicielowi brakuje pieniędzy nawet na opłacenie własnego mieszkania. Jak zawsze w takich sytuacjach ostatnią nadzieją na wyjście z beznadziejnej sytuacji jest pomoc Magdy Gessler.
 • wieczór
 • I nie opuszczę Cię aż do ślubu 5

  Aneta i Daniel to skromna para, która małymi krokami buduje swoje domowe i rodzinne szczęście. Poznali się w pracy i choć zaczęło się od żartów i zaczepek, skończyło się poważnymi oświadczynami. Para planuje skromny ślub cywilny i małe rodzinne wesele. Wydaje im się, że wszystkie najpotrzebniejsze sprawy są już prawie zorganizowane. Jednak "prawie" robi wielką różnicę. Nie ma dekoracji, pan młody nie wybrał garnituru, a i panna młoda nie jest do końca przekona, co do swojej wymarzonej kreacji. Izabela Janachowska będzie miała pełne ręce roboty. Bo przecież nawet mały i skromny ślub może być niezapomnianym i hucznym wydarzeniem.
 • Związki z modą 3 N

  Kasia Baran przyjrzy się stylom dwóch nietuzinkowych kobiet, które wpadły w sidła swojego charakterystycznego stylu. W pierwszym duecie Ania chce przełamać u swojej kuzynki Oli zbyt ostre, niekobiece stylizacje. W drugim natomiast Antek chciałby żeby jego żona Yaremi pokazała się w bardziej eleganckich, subtelnych i stonowanych stylizacjach. Czy Ania i Antek wraz z pomocą Kasi Baran podołają zadaniu i namówią Panie na odważne zmiany? Pierwszym duetem są kuzynki, które mają całkowicie odmienny styl. Ania, która jest fotomodelką ubiera się bardzo sexy, kobieco i z pazurem, do czego kompletnie nie może przekonać Oli – na co dzień kierowcy tira. Ola ma styl chłopczycy, kocha bojówki, koszule, t-shirty, bluzy i tatuaże, które potwierdzają jej miłość do motoryzacji - na stopie ma klucz dziesiątkę obwiązany kokardą, na prawej stopie świecę zapłonową, amortyzator na ramieniu z tęczą, prędkościomierz z tęczą, kontrolkę silnika na karku, na udzie alufelgę z różami i kwiatami. Czas to zmienić i wprowadzić kobiecą nutę do szafy Oli, lecz czy charakterna pasjonatka dużych samochodów pozwoli na siebie wpłynąć? Drugi duet to polsko – kubańskie małżeństwo, którego owocem jest dwoje synów. Oboje są zakochani w Kubie i przemycają tamtejsze zwyczaje na polski grunt. Yaremi ma styl całkowicie karaibski, w którym dominuje dużo różnych kolorów, zwiewne kreacje i zawsze element dekoracyjny głowy. Jednakże jako wokalistka wygląda wspaniale w mieniących się strojach w kubańskim klimacie, ale nie jest to strój odpowiedni na pozasceniczne okazje. Ania i Antek stoją przed dużym wyzwaniem, a obie bohaterki to konkretne, zdecydowane kobiety z własny od lat wypracowanym stylem. Okazje, na które Panie mają zostać wystylizowane są jednak do ich konsekwentnych wizerunków kompletnie niepasujące – Yaremi i Antoni planują wizytę na niedzielnym rodzinnym obiedzie u rodziców Antka, a Ola i Ania wybierają się na wieczór panieński w klimacie „Sex and the city". Czy Panie zamienią karaibskie akcenty i męskie bojówki na coś zupełnie innego? Do akcji wkroczy nasza prowadząca Kasia Baran - specjalistka od wizerunku i kobiecej modowej psychiki, która z pomocą make-upowych czarów Ani Galińskiej i fryzjerskich metamorfoz Maćka Wróblewskiego obudzi nowe pomysły na siebie obu bohaterek. Czy Kasi uda się przekonać Olę do kobiecego looku? Czy Yaremi da się namówić do założenia eleganckiej subtelnej kreacji? Na te i inne modowe pytania znajdziecie odpowiedź w „Związkach z modą"!
 • No to lecę! 2

  Japonia to nie tylko sushi! Załoga leci do Tokio w czasie Sakury, czyli w najpiękniejszym okresie kwitnienia wiśni. Pierwszego dnia ekipa spaceruje po mieście Narita, gdzie odwiedza słynną restaurację z najsmaczniejszym ramenem w okolicy. Po sycącym obiedzie bohaterowie udają się na zwiedzanie miejscowych świątyń oraz zaglądają do interaktywnego muzeum świateł, które na wszystkich robi ogromne wrażenie! Aby w pełni poczuć japoński klimat, dziewczyny udają się na ceremonię parzenia herbaty, a Kostek postanawia spróbować swoich sił jako sushi master. Czy zdobędzie dyplom mistrza rolowania? Oglądajcie koniecznie!
 • TRWA

  Discovery dla ziemi

  Zachodzące obecnie zmiany klimatyczne, wymieranie wielu gatunków zwierząt oraz pogłębiająca się dewastacja środowiska naturalnego sprawiają, że coraz więcej ludzi dostrzega widmo ekologicznej katastrofy. Czy to możliwe, że zabraknie czystego powietrza, wody oraz stabilnych warunków umożliwiających życie? To, co kiedyś uważano za apokaliptyczne wizje „nawiedzonych ekologów”, dziś staje się rzeczywistością. Discovery pragnie przyjść z pomocą wszystkim, którzy martwią się o losy naszej planety i chcą uratować ją dla przyszłych pokoleń. Premierowy program „Discovery dla Ziemi” uświadomi widzom skalę współczesnych problemów i wskaże konkretne działania mogące oddalić groźbę katastrofy. Przewodnikiem po najważniejszych ekologicznych zagadnieniach będzie Martyna Wojciechowska. Podróżniczka spotka się z czołowymi naukowcami oraz wynalazcami, których odkrycia mogą być mądrą alternatywą dla destrukcyjnych działań szkodzących środowisku naturalnemu. Opowie też widzom o największych ekologicznych bolączkach, z którymi musimy się obecnie mierzyć. Pamiętajmy – każdy z nas ma realny wpływ na kondycję świata!
 • Jestem z Polski 5 N

  Asia w estońskim Tartu uczy języka polskiego na tamtejszym uniwersytecie. W 3. odcinku 5. sezonu programu "Jestem z Polski" nauczy nas czegoś, na temat kraju, w którym mieszka. Choć Estonia nie jest położona daleko od Polski, wciąż mało o niej wiemy. A szkoda, bo - co udowodni nam Asia - jest tam wiele ciekawych miejsc. Polka zabierze nas m.in. nad jezioro czy do dzielnicy, której ulice noszą nazwy składników zupy. W 3. odcinku 5. sezonu programu "Jestem z Polski" poznacie Aśkę, która wyprowadziła się do Tartu w Estonii, żeby uczyć tam polskiego. Aśka oprowadzi was po zakamarkach swojego uniwersytetu; pokaże wam między innymi ukryte tam egipskie mumie, antyczne rzeźby i... więzienie dla nieposłusznych studentów! Zobaczycie też samo Tartu, dowiecie się czemu reprezentuje je... polska flaga, odwiedzicie dzielnicę, w której wszystkie ulice mają nazwy składników do zupy, a także muzeum, gdzie na starych maszynach litera po literze wydrukowano „Małego Księcia". Aśka zabierze was też na wycieczkę nad jedno z największych jezior w Europie, gdzie odwiedzi prowadzoną przez starowierców restaurację, w której w karcie jest niemal wyłącznie... ryba i cebula. I udowodni, że w niewielkiej Estonii wcale nie musi być nudno!
 • Kulisy sławy EXTRA 6 - Martyna Wojciechowska

 • Ambasady Luksusu N

  W 2. odcinku "Ambasad luksusu" Justyna Adamczyk odwiedza wybitny resort hotelowy utworzony na prywatnej lagunie w sercu Malediwów. Resort Soneva Jani redefiniuje pojęcie luksusu. Tutaj najcenniejszym dobrem i największą przyjemnością jest kontakt z naturą i odcięcie się od świata. Polityka "no news, no shoes" (bez wiadomości i bez butów) to motto tego miejsca. Twórca Soneva Jani stawia na to, by odwiedzający go goście mogli doświadczać rzeczy, których nie znajdą nigdzie indziej. Stąd m.in. zjeżdżalnia z piętra willi do basenu czy możliwość oglądania nocnego nieba przez teleskop z asystą astronoma.
 • Kobieta na krańcu świata 11

  W wodach południowoafrykańskich pływa najwięcej gatunków rekinów na świecie, łącznie ponad 200. Wśród nich są również te, uznane za najgroźniejsze dla człowieka. W 2018 roku na skutek ataku drapieżnika zginęły 4 osoby. W tym samym czasie ludzie zabili aż 150 milionów rekinów! Dla handlarzy najistotniejszą częścią rekina jest jego płetwa, podstawowy składnik najdroższej zupy świata. Pozostałość ryby to tylko odpad, który wyrzuca się do oceanu i zostawia na pewną śmierć. Przedstawiciele tego gatunku mają najgorszy wizerunek ze wszystkich zwierząt na Ziemi. Jednocześnie są najbardziej niedocenionymi bohaterami naszego wodnego świata. Wyginięcie gatunku to zachwianie tego największego na Ziemi ekosystemu. W RPA Martyna odwiedzi nietypową nastolatkę, której największą pasją jest nurkowanie z rekinami. Mając zaledwie 5 lat Ella Adison po raz pierwszy wskoczyła do wody pełnej tych zwierząt. Rodzice Elli - Gail i Mark Addison są instruktorami nurkowania, matką chrzestną dziewczynki jest Julie Andersen, założycielka Shark Angels, organizacji ratującej rekiny. To właśnie oni zarazili nastolatkę miłością do oceanu i do drapieżników. Ella jest głosem młodego pokolenia w temacie ratowania świata i rekinów.
 • Śmieci - chińskie przekleństwo

  Pekin wytwarza 25000 ton odpadów każdego dnia, co bardzo obciąża strukturę miasta. Natomiast wysiłki na rzecz usprawnienia procesu recyklingu mogą zagrozić życiu tych najbiedniejszych. Dlaczego? Tego widzowie dowiedzą się w dokumencie TVN Style „Śmieci – chińskie przekleństwo”. „Ludzie cierpią z powodu zanieczyszczeń. To jasne, że bez zrównoważonego gospodarowania odpadami, nie będziemy mieć żadnej przyszłości” -– mówi działacz Chen Liwen. Jak się okazuje, drastyczne zmiany w polityce w temacie odpadów mogą mieć też ogromny wpływ na życie aż 170 000 osób! Zachęcanie konsumenta do bezpośredniego recyclingu wyklucza pracę tzw. „pośredników”, którzy na co dzień zajmują się zbieraniem śmieci. Ci najbiedniejsi obawiają się o swoją przyszłość, ponieważ jest to ich główne źródło utrzymania.
 • W roli głównej - Aida N

  Jedni mówią o niej wróżka, drudzy jasnowidzka, ona sama woli określenie wizjonerka. Aida Kosojan - Przybysz prywatnie żona i mama, na co dzień czyta – jak sama twierdzi – z oczu ludzi. W nowym sezonie „W roli głównej” zabierze nas w sentymentalna podróż do swojego rodzinnego Batumi i opowie niezwykłą historię swoich przodków! Kto przepowiedział jej męża? Co dokładnie widzi w oczach? Jak jasnowidzenie wpływa na jej życie? Jak duża jest pokusa patrzenia w przyszłość najbliższych? I co doprowadziło ją do łez podczas nagrania? Zapraszamy na nowe odcinki w każdą środę o 22:25.
 • Wiem, co jem 3 N

  Pomidory to oprócz ziemniaków ulubione warzywa Polaków. Dlaczego jednak te z supermarketu nie pachną, smakują jak wata, a włożone do lodówki tkwią w niej jak zakonserwowany eksponat muzealny całe wieki? Dlaczego producenci wciskają nam pędzone chemią pomidory szklarniowe? Dlaczego zimą warto jednak powiedzieć adio pomidory i postawić na ich przetwory? Na te i inne pytania odpowiemy w programie „Wiem, co jem”.
 • Wiem, co jem 3 N

  Pyry, grule, karduple, kartofle. Polska na ziemniakach stoi. W Poznaniu ziemniak ma nawet swój pomnik, ale czy my konsumenci z różnych stron Polski naprawdę wiemy, co jemy? Czy ziemniaki rzeczywiście tuczą? Co kryją w sobie często zielone, stłamszone i spleśniałe kartofle w plastikowych workach z supermarketu? Co siedzi w gotowych zupach ziemniaczanych, kopytkach i pyzach, czy rzeczywiście są tam prawdziwe ziemniaki? Oglądajcie kolejny odcinek programu „Wiem, co jem”.
 • Gwiazdy od kuchni 2 - Kinga Rusin N

  Kiedyś codziennie mijały się na szkolnym korytarzu, dzisiaj są koleżankami z jednej branży. Tym razem kuchenne wyzwanie podejmie jedna z najpopularniejszych osobistości telewizyjnych w Polsce, znana z niesamowitego poczucia stylu, a także miłości do sportu. Z Kasią Bosacką gotować będzie Kinga Rusin, która zaprezentuje swoje autorskie przepisy na młodość i zdrowie. Bez wątpienia obie panie na dziennikarstwie znają się świetnie, a jak będzie z gotowaniem? Podobno lodówka Kingi Rusin często świeci pustkami, bo ta nie lubi robić zapasów. Dziennikarka stara się gotować szybko i łatwo, najlepiej z naszych rodzimych produktów. W kuchni Kasi Bosackiej pokaże kilka sposobów na to, jak zjeść smacznie i przede wszystkim zdrowo! Na przystawkę Kinga przyrządzi kanapkę z pastą zrobioną z jakże pełnowartościowego awokado. Kolejnym daniem będzie makaron z buraczanym pesto oraz plastrami koziego sera. Zwieńczeniem pracy dziennikarek będzie szybki deser z awokado, bananem oraz kakao. Wykonanie tych pyszności zajmie Kasi i Kindze jedynie trzy minuty! W szóstym odcinku „Gwiazd od kuchni” dowiecie się nie tylko co lubi jeść Kinga Rusin, ale także czym zajadają się jej córki oraz ukochany Czaruś.
 • Wiem, co jem na diecie N

  W kolejnym odcinku zmagań Kasi Bosackiej z nadprogramowymi kilogramami, wybierzemy się na zakupy. Podpowiemy, co kupować, żeby zawsze mieć pod ręką zdrowe jedzenie i wartościowe przekąski. Dietetyk Agata Ziemnicka-Łaska opowie o produktach, które z dumą powinniśmy wrzucać do sklepowego koszyka, a które na zawsze omijać szerokim łukiem. Oprócz tego przeprowadzimy eksperyment - zobaczycie jak duży wpływ na wybór produktu spożywczego ma jego opakowanie. Nie zabraknie oczywiście głupiej diety! Tym razem przetestujemy tę w proszku i sprawdzimy, czy jej stosowanie może mieć jakiekolwiek plusy. Kasia Bosacka zdradzi też przepis na smaczną i zdrową kolację. Zapraszamy do oglądania!
 • Wiem, co jem i wiem, co kupuję N

  Pasuje do wszystkiego: do czekolady, do knedli, a nawet do schabu! Tym razem poznamy mistrzynię wielu wcieleń, czyli śliwkę. Czy lepsze są śliwki suszone, czy świeże? Ile owoców jest w śliwkach w czekoladzie oraz czego dodaje się do powideł śliwkowych? Czy śliwki rzeczywiście wspomagają odchudzanie? Katarzyna Bosacka powie nam, jak kupować te owoce, żeby nie wpaść, jak śliwka w kompot. A w nowej części programu, „Wiem, co kupuję”, rozwiniemy dla Was najdłuższy temat świata, czyli papier toaletowy. Pachnący, nawilżany, kolorowy czy szary makulaturowy? Który wybrać? Sprawdzimy także, czy producenci nas nie rolują na najdłuższych rolkach?
dalej
Zobacz program innych kanałów: