Program TVN Style

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Sablewskiej sposób na modę 9

  W dziewiątym odcinku „Sablewskiej sposób na modę” nie raz popłyną łzy. Historia Marysi wzrusza, bo bohaterka naprawdę wiele wycierpiała. Na kanapie Mai Sablewskiej opowie o swoim toksycznym małżeństwie. Ex-mąż zamienił życie Marysi w piekło. Pewnego dnia uświadomiła sobie, że nie zasługuje na takie traktowanie. Rozpoczęła walkę o własną godność i normalne życie. Żeby wesprzeć w walce o lepsze życie swoją bohaterkę, Maja poprosiła jej najbliższych o przesłanie słów otuchy dla Marysi. Kiedy bohaterka programu usłyszy słowa rodziny wypowiedziane pod swoim adresem z jej oczu popłyną łzy wzruszenia. W ostatnim czasie Marysia sporo przybrała na wadze. W związku tym Maja przygotowała dla niej spotkanie z dietetyczką, która opowie jej od czego zacząć zdrową dietę. Garderoba Marysi jest neutralna i kompletnie niedopasowana: „Każda rzecz z innej parafii”- podsumuje ją Maja. Dziewczyny będą musiały szybko wziąć się do pracy. Co wydarzy się w półfinale? Kolejne spotkanie będzie dla prowadzącej ogromnym zaskoczeniem. W jej atelier pojawi się całkiem odmieniona bohaterka! Marysia skutecznie wdrożyła dietę w swoje życie. Oprócz zmian w wyglądzie, Maja zauważy przemianę wewnętrzną. Przez całe spotkanie na ustach bohaterki będzie gościł uśmiech. Marysia zobaczy się m.in. w szarej sukience podkreślającą jej sylwetkę oraz długich kozakach. W finale zaprezentuje się w seksownej kreacji. Czy w odbiciu lustra Marysia dojrzy swoje piękno?
 • Miasto Kobiet 3

  Marzena Rogalska i Ane Piżl zaprosiły do “Miasta kobiet” Jacka Rozenka. Ten znany aktor, mówca motywacyjny i lektor prowadził bardzo intensywne życie, aż do momentu, kiedy 3 lata temu stojąc na poboczu drogi dostał udaru. Jego stan był bardzo poważny, a lekarze nie dawali mu zbyt dużych szans na przeżycie. Dziś ma się już o wiele lepiej. W programie opowiada jak teraz wygląda jego życie. Co stracił? Gdzie znajduje siłę do walki o siebie i swoje zdrowie? Kto jest dla niego największym wsparciem? Co mówi osobom, które mają za sobą podobne doświadczenia? Gościniami w tym odcinku będą także: aktywistka ekologiczna i miłośniczka rzeczy niechcianych Magda Piotrowska, która nazywa się “Magdą Boską Śmietnikoską” oraz Zofia Zochniak - pomysłodawczyni i współzałożycielka portalu UbraniaDoOddania.pl. Magda na swoim koncie na Instagramie @crush_on_trash pokazuje co można znaleźć w warszawskich śmietnikach oraz jak lepiej takie znaleziska zagospodarować i posegregować. Zofia wierzy w drugi obieg odzieży, a dzięki niej kolejne życie dostają miliony ciuchów z całej Polski. Czy uda im się przekonać Aleksandrę Kwaśniewską oraz Marzenę Rogalską, że każde nawet najmniejsze działanie na rzecz środowiska ma sens? Czy kupując kolejne ubrania czy akcesoria jesteśmy odpowiedzialni za ich los? Co można zrobić, żeby żyć bardziej ekologicznie i lepiej zadbać o otaczający nas świat? Czy wiecie co to jest “rodzina z wyboru”? Słyszeliście kiedyś o tzw. “matce społecznej”? Poznajcie Alenę Szyszkę, żonę Klaudii i mamę Dalii oraz Karolinę, która wychowuje dwoje dzieci wspólnie z partnerką Olą. Jak wygląda życie tęczowej rodziny? Z jakimi trudnościami zmagają się dwie mamy wspólnie wychowujące dzieci? Czy każda z nich ma takie same prawa? Co można zrobić, że tęczowym rodzinom żyło się lepiej w naszym kraju?
 • Perfekcyjna Pani Domu 2

  Czy zbieractwo to przypadłość XXI wieku? Barbara z Radomia jest fanatyczną kolekcjonerką. Kiedy po długiej nieobecności, przyjeżdża do niej córka, nie ma nawet gdzie położyć spać swojego dziecka. Mieszkanie bohaterki jest zasypane butami, ubraniami, torebkami i stertami innych rzeczy. Córka złości się na mamę i kompletnie jej nie rozumie. Co na to wszystko Barbara? Znajduje tylko kolejne wymówki i nie ma zamiaru zabrać się do sprzątania. Jak Perfekcyjna Pani Domu poradzi sobie z tym trudnym przypadkiem? To dopiero początek. Joanna z Gorzowa już na samym początku programu została okrzyknięta miss bałaganu. Perfekcyjna Pani Domu jeszcze nie spotkała na swojej drodze takiej bałaganiary. Kobieta po przejściach spotkała miłość swojego życia, ich uczucie kwitnie, a wokół zbiera się przerażający brud. Pięcioosobowa rodzina nie jest w stanie utrzymać porządku. Czy budzący obrzydzenie bałagan naprawdę nie przeszkadza domownikom? Małgorzata Rozenek musi wkroczyć do akcji. Będzie gorąco! Perfekcyjna Pani Domu wytknie Joannie wszystkie błędy. Jak zareaguje miss bałaganu? Czy weźmie się w garść i zajmie się swoim domem?
 • Co za tydzień

 • Co nas truje

  „Są smaczne, łatwo dostępne i tanie, a tym samym uwielbiane przez wielu na całym świecie. Od kilkudziesięciu lat ich fenomen nieprzerwanie trwa. Określane są mianem fast foodów, a od niedawna nazywa się je także śmieciowym jedzeniem. Dlaczego? Fast food to prosta droga nie tylko do otyłości, ale także poważnych chorób. Kasia Bosacka w nowym programie „Co nas truje” odpowie na pytanie jakie negatywne skutki może wyrządzić jedzenie ubóstwianych przez świat fast foodów. Prowadząca spotka się z ekspertami wszelakich dziedzin. Porozmawia między innymi z kardiologiem, technologiem żywności. Weźmie udział w wielu eksperymentach, przeprowadzi sondy uliczne. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na pytanie: czy fast food truje?”
 • Nieoczywiste miejsca 3 N

  Po co szukać swojego miejsca na ziemi, skoro można zamieszkać... pod nią? Bohaterowie tego odcinka "Nieoczywistych miejsc" pokazują, że poziom życia wcale nie zależy od poziomu umiejscowienia domu, a pod ziemią może być ciekawie!Daniel pochodzi z Beskidu Niskiego i to tutaj stworzył swoje wymarzone, nieoczywiste miejsce pod ziemią. Od początku planował dom, który zrówna się z łąką i wtopi w naturalne otoczenie. I chociaż budowa przyniosła mu wiele wyzwań, dzisiaj wie, że to była najlepsza decyzja. Dom zakorzeniony w naturze - ten opis najlepiej pasuje do zielonej oazy Mirona położonej w sercu Mazur. Ukryty pośród mchu i paproci dom został stworzony z naturalnych materiałów i otwiera swoje drzwi tylko nielicznym wtajemniczonym gościom. Spełnieniem marzeń dla miłośniczki fantasy mógł być tylko domek Hobbita. Myśl o zbudowaniu takiej przestrzeni kiełkowała w Dorocie od kilku lat, a jej realizacja nie była łatwa. Mimo wszystko udało jej się wykreować miejsce godne twórczości mistrza Tolkiena. Tylko trzeba uważać na głowę!
 • Mieszkanie na miarę 4 N

  Olga i Kamil zdecydowali się na zakup swojego pierwszego mieszkania. Do tej pory wynajmują dwupokojowe lokum, w którym starają się pomieścić całą swoją rodzinę: synka Franka i psa Rio. Aktualnie w ich mieszkaniu jest dość ciasno, Olga i Kamil sypialnię dzielą z Frankiem, a jego zabawki zajmują niemal całą przestrzeń mieszkania. Nasi bohaterowie chcieliby, żeby ich nowe lokum miało dwie oddzielne sypialnie, aby dziecko i rodzice mieli swoją prywatną przestrzeń, poza tym chcą, żeby było blisko żłobka ich dziecka i żeby w okolicy było sporo terenów zielonych na wspólne spacery. Jak tym oczekiwaniom sprosta Maciek? Jak nowe mieszkanie zaprojektuje i wykończy Agnieszka?
 • Kuchenne rewolucje 12 JM

  „Gospoda” Gubin Gubin to niewielka miejscowość przy granicy polsko-niemieckiej. Beata prowadziła tam sklep odzieżowy z ubraniami z Chin. Jednak 9 lat temu tego rodzaju biznes przestał się opłacać, więc zdecydowała się otworzyć restaurację. Chociaż nie miała doświadczenia w gastronomii uznała optymistycznie, że to jest świetny pomysł na dochodowy interes. Liczyła na klientów z Niemiec często robiących zakupy w Gubinie oraz na organizację styp, bo jej „Gospoda” mieści się sąsiedztwie cmentarza. Beata wszystkiego o prowadzeniu restauracji musiała nauczyć się od początku i być może restauracja upadłaby bardzo szybko, gdyby nie kucharka, którą miała szczęście zatrudnić. Elżbieta nie tylko świetnie gotowała, ale organizowała pracę całej restauracji, a z czasem została również przyjaciółką Beaty. Niestety, dwa lata temu Elżbieta poważnie zachorowała i musiała zrezygnować z pracy. Beata nie zatrudniła nowej kucharki, tylko sama przejęła stery w kuchni, ale „Gospoda” zaczęła tracić klientów. Sytuacja restauracji robiła się co raz trudniejsza, a Beata co raz bardziej nerwowa. Pracownicy narzekają, że trudno się z nią porozumieć, spóźnia się, a w dodatku, choć to niesłychane, zdarza się, że szefowa w ogóle nie przychodzi do pracy i nie ma komu otworzyć restauracji! Oczywiście, specjalistką od sytuacji beznadziejnych jest Magda Gessler, ale nawet ona będzie mieć wątpliwości, czy „Gospodę” i jej właścicielkę da się zmienić!
 • Jestem z Polski 11 N

  Paulina Kovačević od 20 lat mieszka w Chorwacji. Razem z nią wyruszymy na fascynującą przygodę po pięknym Dubrowniku, w którym jest przewodniczką. Naszą podróż rozpoczniemy na skuterze, który okazuje się idealnym środkiem transportu w wąskich, urokliwych uliczkach tego miasta. Paulina opowie nam o pułapkach, które czyhają na turystów, którzy postanawiają do miasta wjechać samochodem. Oprowadzi nas po najciekawszych miejscach w Dubrowniku. Zobaczymy m.in. słynne schody, które zagrały w „Grze o Tron”, główny plac miasta, który jest miejscem spotkań mieszkańców oraz przejdziemy się po dubrownickich murach. Paulina opowie nam również o słynnych czerwonych dachach Dubrownika. Wyjaśni, dlaczego są one charakterystyczną cechą tego miejsca i jak wpływają na jego niepowtarzalny urok architektoniczny. Dubrownik to nie tylko miasto muzeum, to również miasto, które cały czas żyje i ma lokalnych mieszkańców, dlatego poznamy także znajomych Pauliny. Odwiedzimy kawiarnię prowadzoną przez byłego członka legendarnego zespołu Dubrowacki Trubaduri. To ulubiona knajpka Pauliny, którą właściciel poza sezonem otwiera wtedy kiedy ma ochotę wypić kawę ze znajomymi. Następnie pójdziemy do zakładu fryzjerskiego prowadzonego przez koleżankę Pauliny. Dziewczyny porozmawiają o tajnikach pielęgnacji urody i wyglądu Chorwatek. Odwiedzimy również lokalnego artystę, który zajmuje się robieniem łódek z rzeczy z recyklingu. Spróbujemy także lokalnego przysmaku - peki. Nie zabraknie także praktycznej strony. Paulina podpowie nam, czego nie zakładać na chorwacką plażę a także pokaże miejsce, gdzie Chorwatki najchętniej pokazują swoje modowe stylizacje.
 • Jestem z Polski 4 N

  W Turcji nasza ekipa odwiedzi Ankę, która z rodzinnych Suwałk, wyjechała, żeby zostać lektorką angielskiego uniwersytecie w Alanyi. Kobieta oprowadzi widzów po nieturystycznych zakątkach tego pięknie położonego nad Morzem Śródziemnym kurortu, zabierze ich do swoich ulubionych kawiarni i cukierni. Pokaże im nowoczesne tureckie mieszkania, ale i tradycyjne, stare domy. Poznamy też jej polskie przyjaciółki, które w Turcji założyły rodziny i dowiemy się, co tak naprawdę myślą o Polkach Turcy.
 • TRWA

  Ach, ten ślub! 4 N

  Natalia i Łukasz - ona pracuje jako doradca w sklepie kosmetycznym oraz barmanka, on jest instruktorem tenisa ziemnego. Parą są od 3,5 roku, a decyzja o ślubie zapadła spontanicznie. Na miejsce wesela wybrali romantyczny dworek pod Ciechanowem przypominający ten z „Pana Tadeusza”. Agnieszka udekoruje go rustykalnie z przewagą zieleni i bieli, natomiast Magda ma zadanie nieco trudniejsze: ma uszyć skromną i „grzeczną” suknię zakrywającą słoneczne przebarwienia na ramionach panny młodej. Skoro jest polsko i sielsko, stawia na koronki! Ach co to będzie za ślub!
 • Hit czy kit? N

  W ósmym odcinku programu Hit czy kit?, Żaklina Ta Dinh przetestuje gadżety campingowe! Pokaże turystyczny mebel kuchenny, sprawdzi jego wytrzymałość i możliwości. Przy użyciu turystycznej patelni i przenośnej stacji zasilania, usmaży jajko - ile czasu jej to zajmie? Następnie zaprezentuje turystyczną pralkę i sprawdzi, czy tego typu urządzenie poradzi sobie z uplamionym ketchupem, ziemią i trawą t-shirtem. Przetestuje także lodówkę campingową z wbudowanym głośnikiem. Pokaże patenty na czytanie dla leniwych a następnie sprawdzi jak działa i jaki ma zasięg ciśnieniowy prysznic campingowy. W namiocie pokaże i skomentuje bezprzewodowy wentylator namiotowy, a po zachodzie słońca sprawdzi zasięg jednej z najmocniejszych latarek dostępnych na rynku.
 • Zgłoś remont 5 AD

  W najbliższym odcinku Zgłoś Remont Krzysztof poznaje Ewę i jej dwie córki Polę i Amelkę. Ewa po rozstaniu z mężem postanowiła wrócić do rodzinnego domu, gdzie zamieszka we wspólnym pokoju z młodszą córką, który odstąpiła im jej mama. Krzysztof ma za zadnie przemienić salon babci w romantyczny i funkcjonalny pokój dla mamy i córki. Jak Krzysztof podejdzie do tego wyzwania? Możemy zdradzić, że Ewa i Amelka zamówiły sobie pudrowy róż i złoto i że powstanie pierwszy projekt, w którym Krzysztof nie użyje czarnego koloru. 
 • Ugotowani 6

  W dwunastym odcinku o zwycięstwo w „Ugotowanych” zawalczą mieszkańcy Warszawy. Czym zaskoczą widzów? Czyja kolacja rzuci konkurentów na kolana? Komu tym razem przypadnie kulinarne uznanie i nagroda w wysokości 5 tys. złotych? W warszawskim odcinku możemy się spodziewać prawdziwego mixu osobowości! Aga Delfina Dellert – współzałożycielka i współprowadząca portal o seksualności kobiet, z pasji artystka, fotograf. Łukasz Piwowarczyk – z wykształcenia i zawodu prawnik, prywatnie bardzo zaangażowany w życie rodzinne - mąż i tata. Urszula Sękowska - z zawodu marketingowiec, propagatorka zdrowego odżywiania wśród dzieci. A także Marcin Lutz -właściciel salonu fryzjerskiego, tancerz i wokalista. Nasi uczestnicy odsłonią swoje artystyczne umiejętności, zaskoczą niezwykłymi pomysłami oraz wiedzą kulinarną. W programie zobaczymy w jakich niecodziennych okolicznościach można przygotować kolację. Będziemy świadkami niepowtarzalnego występu oraz posłuchamy znanego szlagieru w zupełnie nowej aranżacji. Warszawski odcinek to również okazja do poznania zasad gry w bule oraz skosztowania mniej znanych egzotycznych owoców. Będzie zaskakująco, zabawnie i bardzo emocjonująco. Na stołach zagoszczą między innymi „Błękitni kochankowie” skąpani w białym winie, „Chłodne przyjęcie” z salsą krewetkową, aromatyczny „Labraks u wybrzeży Korsyki”, wykończony świeżym tymiankiem oraz „Malinowa mokra Włoszka” z serkiem mascarpone i świeżymi malinami. Ostra rywalizacja, niezwykłe smaki i jak zawsze tylko jeden zwycięzca! [Warszawa]
 • Kuchenne rewolucje 14 N

  Łódź, „Motenegro”. Ania i Marcin oczarowani Czarnogórą, w której spędzili cudowne wakacje, po powrocie do rodzinnej Łodzi dowiedzieli się, że jest do przejęcia restauracja bałkańska – Montenegro (czyli Czarnogóra). Po naradzie rodzinnej, za aprobatą swoich rodziców podjęli decyzję i z ich pomocą odkupili Montenegro od jej pierwszego właściciela, Czarnogórca. Wraz z pierwszym właścicielem restaurację opuścił serbski kucharz, który niechętnie dzielił się swoją wiedzą z resztą kuchni. Niestety bardzo szybko restaurację opuścili również jej stali klienci. Ania sama przyznaje, że ludzie zaglądający do Montenegro, kiedy usłyszą, że aktualnymi właścicielami jest ona z Marcinem, wychodzą rozczarowani. W tej sytuacji restauracja przestała na siebie zarabiać, a problemy finansowe odebrały Marcinowi zapał do pracy. Widzi to jego dziewczyna, ale również pracownicy restauracji. Szefowa kuchni przyznaje, że właściciel nie postarał się o żadne szkolenie z kuchni bałkańskiej, nie można na nim polegać w sprawie zaopatrzenia, kelnerki wiedzą, że jak się coś zepsuje, to Marcin na pewno tego nie naprawi i muszą sobie radzić same. Potrawy straciły swój bałkański charakter, dodatkami do mięsa są głównie frytki i surówka z kapusty, a same kelnerki widzą, że dania w żaden sposób nie trzymają „poziomu restauracyjnego”. Dodatkowo gości straszy jeszcze przygnębiający wystrój, w którym dominuje ciemna i stara boazeria oraz zakurzone płaskorzeźby. Magda Gessler będzie musiała obudzić w tym ponurym wnętrzu gorącą, bałkańską energię i wykrzesać z Marcina choć trochę zapału i temperamentu.
 • wieczór
 • Co słychać?

  Codzienny program informacyjny, pozbawiony polityki i trudnych, ciężkich tematów. Rozrywkowy, lifestylowy, pełen pozytywnych treści. Program kierowany do kobiet, w którym nie zabraknie ciekawych informacji o kraju i o świecie, interesujących inicjatyw, praktycznych porad z dziedziny zdrowia, rodzicielstwa, mody, psychologii, kuchni oraz newsów ze świata show biznesu i kultury.
 • Ach, ten ślub! 2 N

  "Przez żołądek do serca" - tak pokrótce można opisać historię pracującej w pogotowiu opiekuńczym Pauli i jej narzeczonego Mateusza. Mężczyzna poderwał swoją narzeczoną na kabanosy, oświadczył się wkładając pierścionek do sernika. A na nadchodzące wesele nie ma nawet tortu! Na szczęście z pomocą ruszają Magdalena Socha - Włodarska i Agnieszka Winnicka. Bohaterami siódmego odcinka programu „Ach, ten ślub!" są 28-letnia Paula – pracująca w pogotowiu opiekuńczym oraz 29-letni Mateusz - manager ds. handlu. Para poznała się w pracy podczas spotkania biznesowego w poprzedniej firmie Pauli. Kobieta miała wówczas złamane serce po rozstaniu, a Mateusz postanowił skleić je tym, co miał pod ręką - były to… KABANOSY. Oświadczyny odbyły się podczas romantycznej kolacji, a pierścionek został ukryty… w serniku! Nie ma wątpliwości, w przypadku tej pary potwierdziło się powiedzenie „przez żołądek do serca”! Przygotowania do ślubu Paula i Mateusz zaczęli od rzeczy najistotniejszych – wybrali termin, zarezerwowali salę, kupili obrączki, zdecydowali się nawet na zakup wymarzonego auta, którym pojadą do ślubu. Co dalej? No właśnie - na pozostałe kwestie zabrakło im czasu. Na trzy dni przed ślubem tej parze brakuje prawie wszystkiego. Nie ma dekoracji, tortu, choreografii do pierwszego tańca, atrakcji dla gości, a co najważniejsze panna młoda nie ma jeszcze kreacji! Dobrze, że chociaż Mateusz wie w co się ubrać… To jednak nie wszystko. Panna młoda nie ma też ustalonej fryzury i makijażu. Problem ze stylizacją na ten wyjątkowy dzień ma również mama Pauli. Do ślubu pozostało pozostały zaledwie 72 godziny i zaczyna się panika. Na szczęście z pomocą pędzą nasze ekspertki! Ślub Pauli i Mateusza odbędzie się w grudniu. Para chciałaby podkreślić zimową atmosferę i zabrać gości w prawdziwą, bajkową krainę lodu. Agnieszka Winnicka chętnie przystała na ich propozycję. W jaki sposób wykorzysta potencjał wnętrza i czym zaskoczy bohaterów? Magdalena Socha-Włodarska pomoże znaleźć idealne ślubne stylizacje Pauli oraz jej mamie, o ich wygląd zadbają również makijażyści i styliści fryzur. Jak kobiety zareagują na swoje metamorfozy? Na liście spraw do załatwienia naszej ekspertki pojawi się również tort, którego młodym nie udało się zamówić oraz atrakcja dla gości. Jeszcze pierwszy taniec! Będzie on nie lada wyzwaniem, ponieważ umiejętności taneczne pary pozostawiają wiele do życzenia.
 • Biznesy pełne pasji

  Wciąż nowe wyzwania i emocje związane z dzieleniem się swoimi zainteresowaniami w pracy to paliwo, które napędza bohaterki cyklu „Biznesy pełne pasji”. „Moja firma zajmuje się ubieraniem kobiet w kolory…” mówi Marta Grzywacz, której odzieżowy biznes ma sprawić, by kobiety ubierały się kobieco, barwnie i czuły się atrakcyjne same dla siebie, także w domu. Kinga Federowicz, właścicielka psiego przedszkola, przyznaje, że kocha firmowy projekt, który stworzyła i to nadaje sens jej pracy. Agnieszka Bykowska-Giler, która organizuje warsztaty stolarskie dla dzieci i dorosłych podkreśla, że chociaż prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami, to łączenie pasji z pracą, jest dla niej największą radością. Własny biznes bywa wyzwaniem, ale dla naszych bohaterek stał się sposobem na zawodowe spełnienie i radość życia.
 • Weekendowa metamorfoza 5

 • Inspirujące kobiety 3 N

  "Inspirujące kobiety" to niezwykły program w którym dziennikarka Dorota Wellman odkrywa przed widzami sylwetki wyjątkowych Polek, które mają odwagę zmieniać świat, nie tylko ten wielki, ale też własny. Bohaterką pierwszego odcinka jest dr Karolina Pierzynowska, naukowczyni z Gdańska. Ma dopiero 30 lat i jest pierwszą w Polsce laureatką prestiżowej międzynarodowej nagrody Future Science Future Star Award przyznawanej naukowcom, których praca może w znaczącym stopniu wpłynąć na ludzkie zdrowie. Bohaterka programu prowadzi badania nad lekiem, który mógłby zmienić podejście do leczenia chorób neurodegeneracyjnych, w tym Alzheimera. Jest już o krok od opracowania skutecznego leku. Swoją pracą i życiem rodzinnym udowadnia, że można mieć rodzinę i rozwijać karierę naukową. Ma dwójkę dzieci. Mówi o tym, że z tego powodu często spotyka się z dyskryminacją - głównie ze strony innych kobiet z dziedzin naukowych, które uważają, że nie da się pogodzić bycia matką i naukowcem. Druga przyczyna dyskryminacji, z którą się spotkała to jej młody wiek. Karolina posiada już doktorat i niedługo będzie robić habilitację. Komu to przeszkadza?
 • Co słychać?

  Codzienny program informacyjny, pozbawiony polityki i trudnych, ciężkich tematów. Rozrywkowy, lifestylowy, pełen pozytywnych treści. Program kierowany do kobiet, w którym nie zabraknie ciekawych informacji o kraju i o świecie, interesujących inicjatyw, praktycznych porad z dziedziny zdrowia, rodzicielstwa, mody, psychologii, kuchni oraz newsów ze świata show biznesu i kultury.
 • Szybka zmiana N

  W nowym programie TVN Style udowodnimy, że naprawdę niewiele trzeba, aby nasz codzienny wygląd sprawiał nam samym przyjemność, dodawał pewności siebie i podkreślał w nas to, co najlepsze. Nasza przesympatyczna stylistka Marta Pożarlik wyjdzie na ulice polskich miast, aby w szarym morzu przechodniów wyłowić bohaterki tej serii. Niektórym z nich zaproponuje szybką metamorfozę. Stylizacja musi być dopasowana do okoliczności - bohaterka miała przecież swoje plany na resztę dnia - zmierzała do pracy, na spotkanie z przyjaciółkami czy romantyczną kolację z mężem.Wisienką na torcie tej “Szybkiej zmiany” będzie nowa fryzura i profesjonalny makijaż. Tutaj z pomocą Marcie Pożarlik przybędzie jej niezastąpiony team - utalentowany stylista fryzur Wojciech Zieliński oraz jedna z najlepszych polskich makijażystek Marta Gąska. Czy przyjaciółki rozpoznają ją po wejściu do ulubionej kawiarni? Jak zareaguje zaskoczony mąż? Czy może dostrzeżemy ten bezcenny błysk zazdrości w oku koleżanek z pracy? Przekonajmy się sami!
 • Ranking najprzystojniejszych facetów AD

  Brad Pitt, Jason Momoa, Ryan Gosling, Chris Hemsworth, Hugh Jackman, Simon Baker i Piotr Stramowski w jednym programie? Tylko w TVN Style! W tej serii zbierzemy 100 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie i stworzymy ranking z bohaterów kobiecych fantazji. O swoich typach opowiedzą nam znane osoby takie jak Daria Ładocha, Agnieszka Dygant, Marzena Rogalska i Marcin Prokop.
 • Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń. Zanzibar

  Jeśli marzy Ci się ciepłe i czyste morze, ciekawa kuchnia i możliwość kontaktu z inną kulturą, ten program jest właśnie dla Ciebie! Hania Zborowska-Neves zabierze widzów w egzotyczną podróż po Zanzibarze i pokaże, jak spędzić tam niezapomniane wakacje za niewielką cenę. Prowadząca odwiedzi targi przypraw i nocne bazary, doradzi, gdzie tanio kupić lokalne produkty spożywcze czy naturalne kosmetyki, wytwarzane z zanzibarskich alg. Pokaże, jak pomalować usta owocami drzewa szminowego, a nawet wybierze się na… ceremonię ślubną! Hania podpowie, gdzie warto spędzić nocleg, czego spróbować z lokalnej kuchni i z jakich atrakcji skorzystać. Ten odcinek to gotowy przewodnik po jednej z najpiękniejszych wysp na świecie.
 • In vitro. Nauka czy cud? 2

  Małgorzata Rozenek-Majdan – mama trzech synów poczętych dzięki metodzie In Vitro, zaprasza na „In Vitro. Nauka, czy cud”. To kolejna już, tym razem serialowa odsłona cyklu o ludziach, którzy mimo trudności i problemów, marzą o tym, by być rodzicami. To także historia lekarzy, którzy z pomocą nauki pomagają to marzenie spełnić. Małgorzata Rozenek-Majdan będzie towarzyszyła bohaterom serii w tych najszczęśliwszych, ale też i najtrudniejszych chwilach, na każdym z etapów procedury. Problem niepłodności dotyczy milionów Polaków. Pary, które razem z nami zadają sobie pytanie, czy ta metoda leczenia niepłodności jest tylko nauką czy też cudem, zdecydowały się podjąć emocjonujące wyzwanie. Przez kilkanaście miesięcy walczyły o to, aby usłyszeć pierwszy krzyk swojego upragnionego dziecka. Ilu z nich się to uda?
 • Apetyt na miłość 2

  Paweł z zamiłowania i z wykształcenia jest ogrodnikiem. Ma wielki ogród, którym potrafi zajmować się całymi dniami. I choć często spotyka się z przyjaciółmi, choćby przy grillu, to czuje się samotny. Paweł jest sam odkąd sięga pamięcią i chciałby nareszcie zmienić ten stan. Wierzy w miłość i postanowił poszukać jej w programie. Czy uda mu się znaleźć wymarzoną partnerkę? Anna jest kosmetyczką, wizażystką i stylistką paznokci. Po pracy, która wymaga od niej precyzji i skupienia, lubi się rozerwać. Najczęściej można spotkać ją na karaoke. Czy lubi śpiewać? Uwielbia! Jednak nie tylko tym zwraca na siebie uwagę. Ciało Ani, które pokrywają liczne tatuaże, opowiada historię jej życia. Czy Paweł będzie miał okazję poznać ich znaczenie? Kompletnym przeciwieństwem szalonej kosmetyczki jest Bogusia - na co dzień mama, samotnie wychowująca trójkę dzieci. Uwielbia podróże, długie spacery i przede wszystkim… wspinaczki górskie. Oczekuje, że jej przyszły partner pokocha i zaakceptuje jej dzieci. Czy Paweł jest gotowy za takie wyzwanie? Na kolację chce go zaprosić również Inga. Na pierwszy rzut oka pogodna i wyrozumiała, jednak gdy trzeba, potrafi pokazać pazur. Jest recepcjonistką w ochronie, a jej silny charakter odstrasza facetów. Czy Paweł potrafiłby zapanować nad taką kobietą? Na podstawie wyboru dwóch spośród trzech menu, nasz główny bohater zdecyduje, do których singielek wybierze się na randkę. Czy kolacje spełnią jego oczekiwania? Czy może panie okażą się być jak róże – piękne, ale… z kolcami.
 • Wiza na miłość: na odwrót S2

  Kenny i Armando są znowu razem. Tim przeprowadza się do Kolumbii, aby odzyskać Melyzę. Jenny spotyka się z prawnikiem Sumita i wreszcie poznaje prawdę o jego rozwodzie.
 • W roli głównej - Mateusz Damięcki AD

  Mateusz Damięcki - amant polskiego kina, ale już nie kawaler i nie do wzięcia. Twierdzi, że w czepku urodzony, ale i z dystansem do siebie. Zimny prysznic dostał w Rosji i pamięta go do dzisiaj... gdy tylko wchodzi do wanny. Rodzina jest dla niego najważniejsza i zawsze stanie za nią murem.
 • Sablewskiej sposób na modę 4

  To jedna z najtrudniejszych i jednocześnie najważniejszych historii w dotychczasowych czterech edycjach programu. Opowiada o skrytej chorobie, która jest zmorą współczesnego świata, a żniwo, jakie zbiera wśród nastolatek, budzi przerażenie. Maja Sablewska zaczyna każdą metamorfozę od wewnątrz kierując się dewizą: “Jeśli nie pokochasz siebie, nie polubisz swojego odbicia w lustrze”. To zdanie nabiera dodatkowego znaczenia, kiedy pozna się historię Iwony. Kobieta przez całe lata walczyła z bulimią, czyli negowała swoją atrakcyjność i kobiecość. Od 14. roku życia dziewczyna skutecznie ukrywała się z chorobą, aż do 18 roku życia. Nie wytrzymała. Wydało się po próbie samobójczej. Niestety przez kolejne 7 lat choroba powracała. „Obżerałam się jak świnia, a potem znów wymiotowałam”. Pięć lat temu Iwona podjęła ostateczną walkę, terapia dała bardzo dobre rezultaty. Dziś kobieta jest zdrową, szczęśliwą mężatką, ma 2 cudownych dzieci. A najważniejsze, że zaczęła lubić siebie. Wcześniej Iwona czuła się przezroczysta, nieistniejąca, teraz chce pokazać światu, że tę koszmarną chorobę można pokonać. Zgłosiła się do programu po to, żeby odnaleźć swój styl, ale przede wszystkim po to, żeby udowodnić sobie, że jest wartościową osobą i stuprocentową kobietą. I tu, choć może to zabrzmi górnolotnie, ale śmiało można powiedzieć - moda staje się terapią… Iwona to śliczna, charakterna dziewczyna, której styl ubierania się zupełnie nie odzwierciedlał jej osobowości. Przyszła do programu w swoim "bezpiecznym mundurku" - tshirt z nadrukiem, ciemny sweterek i czarne legginsy. Czarne legginsy, które dla niej są synonimem słowa „szczupła”. Maja zaproponowałam jej patent na różne fasony spodni, w których wygląda się zgrabnie. Stylizacja finałowa to dwa hity - kombinezon ecru z krótkimi nogawkami oraz odważne, choć przewrotnie eleganckie, szare muszkieterki, czyli zestaw, jakiego zupełnie nie spodziewała się bohaterka. Na finał Sablewska przygotowała dla Iwony jeszcze jedną niesamowitą niespodziankę, bo która kobieta nie marzy, żeby na jeden dzień stać się modelką z kolorowych magazynów o modzie… Kiedyś komplementy sprawiały Iwonie fizyczny ból, dziś odważyła się stanąć przed lustrem w programie Sablewskiej i z dumą popatrzeć na siebie, na profesjonalnej sesji pozowała jak modelka, a jej reakcja na jej zdjęcia po metamorfozie w miesięczniku Cosmopolitan… jest bezcenna, to trzeba zobczyć… Marzenia się spełniają…
 • Wiem, co jem i wiem, co kupuję 5 N

  Producenci żywności już nie tylko nas karmią, ale coraz częściej wściubiają nos nawet do naszej toalety. Nic dziwnego, skoro kłopoty z zaparciami ma co trzeci Polak. W najnowszym odcinku „Wiem, co jem” modne ostatnio szalenie – jedzenie na wypróżnienie. Czy nie wystarczą już suszone śliwki? Reklamy przekonują nas, że musimy kupić cały arsenał produktów spożywczych by wyregulować prace jelit. „Dzięki naszym chrupkom pozbędziesz się balastu. Błonnik w naszym chlebie wysmukli sylwetkę. Nasza herbatka przyspieszy metabolizm”. Czy te cuda działają? Czy są zdrowe? Jak skutecznie poradzić sobie z problemem nie wydając… kupy pieniędzy? A w felietonie zajrzymy do wnętrza jelita i poszukamy przyczyn zaparć, a także dowiemy się, dlaczego warto czasem obejrzeć swoją… kupę. Tego nie możecie przegapić! A w „Wiem, co kupuję” sprawdzimy, czy rzeczywiście jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Przesypiamy 1/3 życia, tymczasem aż trzy czwarte dorosłych Polaków ma przynajmniej raz w tygodniu problem ze snem. A może ma to coś wspólnego ze źle dobraną poduszką? Jaką kołdrą się przykryć, by zimą było nam ciepło a chłodno latem? Jak wybrać posłanie, by nie spędzało nam snu z powiek? Zapraszamy!
dalej
Zobacz program innych kanałów: