44 oblicza miłości
powrót do listy

44 oblicza miłości

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

Na miłość gotowi? Start! Przed nami nowy program: 44 OBLICZA MIŁOŚCI... a w nim: miłość w swych niezliczonych odsłonach!

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>

Pomówimy o tej pierwotnej i wiecznej, czyli matczynej, oraz o najczystszej i „nierdzewnej" bo pierwszej w życiu. Omówimy głęboko wstrząsające pierwsze pocałunki, syndrom żony marynarza, czyli jak podgrzewać kociołek na odległość, przyjrzymy się randkom w ciemno i zastanowimy, czy da się uczucie złowić w sieci. Zadamy pytanie: Jak żyć? Czy lepiej na „kocią łapę", czy aż śmierć nas nie rozłączy?

A poza tym: „Kocham moją pracę..." czyli biurko jako przedmiot miłości pracoholika, żmudny los seksoholika, obgadamy tych, którzy lokują swe uczucia w czworonogach, lub w... wielkim żarciu! Odprawimy miłosne czary mary, czyli: czy można rozkochać w sobie mężczyznę na przykład przy pomocy lubczyku? I wreszcie: sprawdzimy, czy miłość platoniczna jest możliwa, czy może częściej zdarza się toksyczna, nucąc najpiękniejsze piosenki o miłości, popełnimy mezalians, ulegniemy hippisowskiej fali wolnej miłości i bez wstydu pomyszkujemy w sexshopie.

A kolejne oblicza miłości odsłaniać będą nasi kochani goście, a wśród nich między innymi: Ilona Ostrowska, Paulina Młynarska, Joanna Jabłczyńska, Michał Żurawski, Marieta Żukowska, Katarzyna Glinka, Roman Czejarek, Rafał Brzozowski, Bartek Kasprzykowski, Agnieszka Więdłocha, Magdalena Steczkowska, Katarzyna Warnke i Tamara Arciuch.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix