44 superbohaterów
powrót do listy

44 superbohaterów

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

Czas na powrót do dzieciństwa i nową serię kultowego programu „66 niezapomnianych…”. Kaczor Donald, Robin Hood, Brudny Harry czy James Bond? Kto jest ulubionym bohaterem Katarzyny Zielińskiej i Czesława Mozila? Koniecznie obejrzyj „44 superbohaterów”.


„44 superbohaterów” to nowy program z cyklu „66 niezapomnianych…”, w którym znani i lubiani komentatorzy stworzą ranking niezapomnianych, fikcyjnych postaci ze świata popkultury. Pojawią się nasi przyjaciele z dzieciństwa: Szarik, Barbie, Kaczor Donald, Harry Potter oraz bohaterowie podwórkowych zabaw, którzy na lata kształtowali naszą wyobraźnię. Nie zabraknie także niedoścignionych wzorców do naśladowania takich jak: Rocky, Zorro, Robin Hood czy „kobieta pracująca”. Sprawdzimy wiarygodność prawdziwych herosów. Superman, James Bond, Kapitan Kloss, Święty Mikołaj. Który z nich jest najbardziej przekonujący? A co z szalonymi i niepokornymi postaciami z filmów i książek oraz obiektami naszych erotycznych fascynacji? Jack Sparrow czy Brudny Harry? Lara Croft czy Indiana Jones?


O ulubionych fikcyjnych bohaterach opowiedzą: Katarzyna Zielińska, Michał Piróg, Czesław Mozzil, Katarzyna Skrzynecka, Jacek Żakowski, Marcin Perchuć, Katarzyna Grochola, Tomasz Kammel, Katarzyna Dowbor, Janusz Palikot, Olivier Janiak i inni. Zapraszamy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix