66 czego pragną kobiety
powrót do listy

66 czego pragną kobiety

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>

TVN Style zaprasza na kolejny program z cyklu „66". Tym razem stuprocentowo kobieca telewizja weźmie „na warsztat" temat stuprocentowo kobiecy, jakim są kobiety właśnie i ich ukryte pragnienia.

„66 czego pragną kobiety" to cykl, w którym zdradzimy wszystkie skrywane marzenia kobiet: począwszy od miłości na całe życie, odwiecznej tęsknoty za słowem „kocham", snów o młodszym kochanku z kasą, który do tego jest gentlemanem, poprzez erotyczne fantazje na temat seksu w windzie, wiecznych, wieloogniskowych orgazmach, aż po tęsknoty bardzo praktyczne: o niebrudzącym się domu, niepsującym się sprzęcie kuchennym, samochodzie, który sam parkuje, kończąc na marzeniu o wiecznej młodości, tabletce na wysportowaną sylwetkę, ślubie jak z bajki, pracy, która nie tylko przynosi masę kasy, ale na dodatek cieszy, oraz dzieciach, które są grzeczne, idealnym mężu, niskokalorycznej bitej śmietanie.

A o tym, czy marzenia się spełniają, opowiedzą nam: Grażyna Wolszczak, Majka Jeżowska, Paulina Chylewska, Ewa Gawryluk, Joanna Koroniewska, Kasia Kwiatkowska. Łaskawie daliśmy też głos panom: Łukaszowi Nowickiemu, Norbiemu, Kubie Poradzie, Czesławowi Mozilowi i paru innym...

66 czego pragną kobiety
66 czego pragną kobiety

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix