66 - walka płci
powrót do listy

66 - walka płci

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

Tym razem w kultowej serii „66..." zajmiemy się odwieczną walką płci. Kto lepiej radzi sobie za kółkiem? Urlop tacierzyński czy macierzyński? Znani i lubiani komentatorzy oraz komentatorki wezmą pod lupę tematy damsko-męskie. Lub męsko-damskie.

Kobiety i mężczyźni to nie tylko dwie osobne płci, ale także odmienne podejście w postrzeganiu świata. „66 - walka płci" to program, gdzie odkładamy na bok mity. U nas wszyscy pochodzą z tej samej planety.

Zapytaliśmy naszych gości, co sądzą o najbardziej kontrowersyjnych zagadnieniach ostatnich lat: czy kobieta może mieć młodszego kochanka? Wszak dojrzały mężczyzna z młodziutką dziewczyną nikogo nie dziwi. Czy lepiej w życiu ma kawaler, czy stara panna? Czy istnieje równouprawnienie? Czy może kobiety tęsknią już za pojęciem „słabej płci" i całowaniem w rękę? Zapowiada się prawdziwa walka, bo zarówno panowie, jak i panie są święcie przekonani, że oni i tylko oni mają rację.

Udział w naszej bitwie wzięli między innymi, po stronie damskiej: Joanna Koroniewska, Marta Kuligowska, Agnieszka Cegielska, Iwona Pavlovič, Maria Rotkiel, Anna Nowak-Ibisz, Katarzyna Kwiatkowska, Kazimiera Szczuka, Ada Fijał, Małgorzata Rozenek oraz po stronie męskiej: Jakub Porada, Norbi, Filip Chajzer, Czesław Mozil, Łukasz Nowicki, Paolo Cozza, Lew Starowicz, Michał Piróg.

Zwiastun programu "66 - walka płci"
Zwiastun programu "66 - walka płci"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix