Boję się swojego syna
powrót do listy

Boję się swojego syna

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Dwunastoletni Christian Cunniffe terroryzuje swoją rodzinę. „Ty głupia ździro" – tymi słowami zwraca się do mamy. Chłopiec bije, kopie, pluje, dusi, używa niecenzuralnych słów, wciąż grozi śmiercią braciom, siostrze, rodzicom i kolegom. Podpalił swój pokój, dźgnął siostrę drutem do robót ręcznych, bił matkę drewnianym balem a siostrę cegłą. Jego agresywne wybuchy przysporzyły mu przydomka lalki z horrorów, Chucky.

Lekarze twierdzą, że chłopiec nie jest zły, a jedynie chory. Cierpi na złożony zespół schorzeń psychicznych wymykający się jednoznacznej diagnozie. Dlatego tak trudno mu pomóc. Christian ma ADHD i napady szału, podczas których jest bezwzględny, a swoją wściekłość brutalnie wyładowuje na otoczeniu. Jego agresja jest tak wielka, że zagraża życiu bliskich. Rodzice chłopca są na skraju wytrzymałości, mama myślała nawet o samobójstwie. Mimo wyczerpania, wciąż szukają ratunku dla syna. Tym bardziej, że Christian potrafi być czułym i kochanym dzieckiem zdającym sobie sprawę ze swojego zachowania.

Zobaczcie, co przyniesie wizyta w Bostonie u doktora Greena specjalizującego się w leczeniu agresywnych dzieci. Czy zdoła on pomóc Christianowi i uratować przed rozpadem jego rodzinę? Zapraszamy do obejrzenia tego wstrząsającego dokumentu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix