Discovery dla Ziemi
Powrót do listy

Discovery dla Ziemi

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

PREMIERA: piątek, 18 września, godz. 21:40

Zachodzące obecnie zmiany klimatyczne, wymieranie wielu gatunków zwierząt oraz pogłębiająca się dewastacja środowiska naturalnego sprawiają, że coraz więcej ludzi dostrzega widmo ekologicznej katastrofy. Czy to możliwe, że zabraknie czystego powietrza, wody oraz stabilnych warunków umożliwiających życie?

To, co kiedyś uważano za apokaliptyczne wizje „nawiedzonych ekologów”, dziś staje się rzeczywistością. Discovery pragnie przyjść z pomocą wszystkim, którzy martwią się o losy naszej planety i chcą uratować ją dla przyszłych pokoleń.

Premierowy program „Discovery dla Ziemi” uświadomi widzom skalę współczesnych problemów i wskaże konkretne działania mogące oddalić groźbę katastrofy.Przewodnikiem po najważniejszych ekologicznych zagadnieniach będzie Martyna Wojciechowska.

Podróżniczka spotka się z czołowymi naukowcami oraz wynalazcami, których odkrycia mogą być mądrą alternatywą dla destrukcyjnych działań szkodzących środowisku naturalnemu. Opowie też widzom o największych ekologicznych bolączkach, z którymi musimy się obecnie mierzyć. Pamiętajmy– każdy z nas ma realny wpływ na kondycję świata!

Zwiastun programu Discovery dla Ziemi
Zwiastun programu Discovery dla Ziemi

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix