Dorota was urządzi
Powrót do listy

Dorota was urządzi

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>

Dorota Szelągowska już szósty sezon urządza Polaków i inspiruje ich do zmian w swoim otoczeniu. To właśnie dzięki niej robią stoliki z palet, malują ściany na fantazyjne kolory i dają drugie życie nieużywanym już przedmiotom.

Niefunkcjonalne kuchnie, nieustawne pokoje, zbyt małe łazienki, a nawet nieużyteczne balkony – nic nie przeraża pomysłowej Doroty i jej ekipy. Projektantka uwielbia wyzwania, a ciekawość ludzi, ich upodobań i pasji, sprawia, że wszystkie projektowane przez nią wnętrza mają niepowtarzalny i bardzo spersonalizowany charakter.

W programie Dorota chętnie dzieli się z widzami sprytnymi i szybkimi pomysłami na proste i tanie dekoracje wnętrz, które każdy może bez większych trudności wykonać sam.

Pokazywane w „Dorota was urządzi" efektowne realizacje to nie tylko jej zasługa. Wiernie, od pierwszego odcinka programu, wspiera ją i wciela w życie jej wszystkie, nawet najbardziej karkołomne wizje – Darek Stolarz wraz ze swoją ekipą. Bez ich potyczek słownych oraz drobnych złośliwości widzowie nie potrafią już wyobrazić sobie żadnego odcinka.

Dorota was urządzi
Dorota was urządzi
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2017:

1. odcinek >>>

2. odcinek >>>

3. odcinek >>>

4. odcinek >>>

5. odcinek >>>

6. odcinek >>>

7. odcinek >>>

8. odcinek >>>

9. odcinek >>>

10. odcinek >>>

11. odcinek >>>

tvnpix