Eks-tra zmiana
Powrót do listy

Eks-tra zmiana

Nasze programy: Polskie - jesień 2019

Emisja w TV

Najbliższa powtórka: czwartek, 7:40

Tej jesieni mamy dla Was coś ekstra! Cztery wyjątkowe, całkiem inne odcinki „Eks-tra zmiany". Agata Młynarska i Krzysztof Miruć pomogą czterem osobom, które mają za sobą niełatwe rozstanie. Choć zawiódł ich ktoś, kto miał być oparciem „na zawsze", a życie napisało scenariusz bez happy endu, to w programie przekonają się, że zamknięcie jednych drzwi, powoduje otwarcie kolejnych.

Jako pierwszą poznacie Agnieszkę, której największym problemem jest bardzo niska samoocena i kompletny brak pewności siebie. O tym, że mąż jej nie kocha dowiedziała się, gdy zostawił swoją obrączkę na jej poduszce w sypialni. Agnieszka nie tylko straciła miłość swojego życia, ale także dom, a jeszcze później pracę. Po rozstaniu z mężem przestała ufać mężczyznom i wierzyć w to, że może się jeszcze komuś spodobać. Agata udowodni Agnieszce, że patrzy na siebie w zbyt krytyczny sposób, a Krzysztof zajmie się pokojem, który bohaterka dzieli ze swoim nastoletnim synem. Jednak to nie koniec zmian! Agata zadba także o to, żeby Agnieszka zaczęła spełniać się zawodowo. To będzie ekstra propozycja! Kolejną z bohaterek będzie Kasia, która rozwiodła się półtora roku temu. Nadpobudliwość i ataki gniewu, były dla niej nie do zniesienia. Choć temat rozstania zostawiła już za sobą, to jej relacja z córką bardzo ucierpiała. Nastolatka cały czas obwinia ją za rozpad rodziny i wyprowadzkę ojca. Agata postara się pomóc nie tylko Kasi, ale i Blance, aby więź matka-córka znowu odżyła. Z kolei Krzysztof, który zajmie się mieszkaniem, zadba o to, żeby babskie wieczory odbywały się w przytulnym wnętrzu.

To będą wyjątkowe historie, tak jak wyjątkowi są ich bohaterowie. Trzy kobiety i jeden mężczyzna przejdą swoją „Eks-tra zmianę". Nie zabraknie wzruszeń, radości i uśmiechu, bo to będzie zmiana na lepsze.

OPISY ODCINKÓW:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

Za pomoc w realizacji programu dziękujemy:

Kobieta i rozwód

FOX FOX Pracownia Kosmetyki Profesjonalnej

Warszawa: Poznajmy się

tvnpix