Erotyczny biznes
Powrót do listy

Erotyczny biznes

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>

Przemysł erotyczny na świecie ma się bardzo dobrze, coraz więcej osób wykorzystuje w łóżku różne „zabawki dla dorosłych" a ich sprzedaż online wciąż rośnie. W naszej sześcioodcinkowej serii „Erotyczny biznes" poznacie kulisy firmy Lovehoney, europejskiego potentata na rynku gadżetów erotycznych, jego sympatycznych szefów i zgrany team pracowników. To oni spełniają nasze erotyczne fantazje!

Jeśli kiedykolwiek kupowaliście w sieci zabawki erotyczne, jest prawdopodobne, że pochodziły z Lovehoney, firma zaopatruje w artykuły dla dorosłych nie tylko Brytyjczyków. W magazynach znajduje się około 5 tysięcy różnych wzorów zabawek, dziennie sklep realizuje około 3 tysięcy zamówień a towar trafia do klientów na całym świecie.

Założyciele i zarazem szefowie firmy to Richard i Neil. Na wiosnę 2002 roku sprzedali pierwszy produkt – był to wibrator. Dziś firma warta jest prawie 30 mln funtów. Co produkują? Ciężko wymienić te wszystkie nazwy, które wywołują rumieniec na naszych twarzach: korki analne, wibrujące jajka, zestawy do gier analnych, środki powiększające penisa, wibratory w przeróżnych rozmiarach i kształtach, pierścienie erekcyjne, ubrania, żele. Kamery śledzić będą codzienność firmy, przybliżą pracę poszczególnych działów, wszystko to okraszone ogromną dozą humoru i śmiechu, jaki towarzyszy na co dzień pracownikom i szefom Lovehoney. Zapraszamy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix