Idealna niania
Powrót do listy

Idealna niania

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

OPIS SEZONU WIOSNA 2017:

Na rynku pracy roi się od ofert osób, które chcą pracować w charakterze niani. Jednocześnie coraz więcej rodziców poszukuje opiekunek do dziecka, ponieważ sami chcą zająć się pracą, karierą, a miejsc w przedszkolach i żłobkach - jak na lekarstwo... Czy duże zapotrzebowanie na dobrą opiekunkę do dziecka idzie w parze z kwalifikacjami osób, które oferują takie usługi? Niestety rzadko... Przekonają się o tym boleśnie rodzice, których widzowie poznają w nowej edycji programu „Idealna niania". Wielu z nich szybko dojdzie do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na wykrycie nieuczciwej i niekompetentnej niani niż zainstalowanie w domu ukrytych kamer.

Widzowie TVN Style zobaczą nianie, które zamiast zajmować się dziećmi urządzają w domach swoich pracodawców domy schadzek, siłownie, disco polowy festyn czy laboratorium eksperymentów medycznych. Na rozmowach o pracę pojawią się naprawdę barwne postaci takie jak: człowiek przyciągający metalowe przedmioty, współczesny Robin Hood, czy nałogowa palaczka, która przy dziecku nadal nie zamierza rezygnować z wypalania czterech paczek papierosów dziennie.

Rodzice maluchów potrzebujących opieki też potrafią zaskoczyć kandydatów na nianie. Ich wymagania są często zupełnie niemożliwe do spełnienia. Czy to oznacza, że nie da się znaleźć idealnej niani? Widzowie przekonają się, że jest to bardzo trudne, ale możliwe!

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2017:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

OPIS SEZONU JESIEŃ 2016

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki dla dziecka sprowadza się do kilku prostych czynności. Wystarczy zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, zadać mu kilka pytań, sprawdzić,czy ma doświadczenie w pracy z dziećmi i sprawa załatwiona. Z pozoru proste zadanie może okazać się bardzo trudną, a czasami nawet niebezpieczną przygodą.Często okazuje się, że pierwsze wrażenie może znacznie odbiegać od rzeczywistości. Kandydaci na nianie potrafią nieźle zaskoczyć. Niektórzy przy pomocy rodziny są zdolni wypompować całą benzynę z samochodu właścicieli,inni zaklęciami wypędzają z domu duchy. Na szczęście oprócz nieprzyjemnych historii z nianiami będziemy również świadkami wielu wzruszających sytuacji.Program „Idealna niania” cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem widzów,że powstaje już jego siódma edycja.

 

Idealna niania
Idealna niania
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2016:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

odc. 9 >>>

odc. 10 >>>

odc. 11 >>>

odc. 12 >>>

OPIS SEZONU JESIEŃ 2014

Wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka nie jest niczym trudnym. Wystarczy zaprosić kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, zadać mu kilka pytań, sprawdzić, czy ma doświadczenie w pracy z dziećmi i sprawa załatwiona. Tymczasem okazuje się, że nawet jeżeli potencjalny kandydat zrobił na nas bardzo dobre pierwsze wrażenie, to wcale nie znaczy, że jest nianią idealną.

Program „Idealna niania" powstał po to, by demaskować osoby, które tylko podszywają się pod opiekunów do dzieci, a tak naprawdę nie mają bladego pojęcia, jak się tymi dziećmi zajmować. Tym razem będziemy śledzić losy 13 rodzin, które z różnych powodów (i z różnymi rezultatami) szukają opiekunki swoich pociech. Dzięki ukrytym kamerom zainstalowanym w domach, rodzice, a wraz z nimi widzowie programu, będą mogli na własne oczy przekonać się, kogo wpuścili pod swój dach. Wśród nich będzie chłopak, klasyczny maminsynek, który sam potrzebuje niańki, młoda dziewczyna, która przez swoją nieuwagę traci z oczu podopiecznych, czy kobieta, która zamiast dziećmi, „zajęła się" mężem swojej pracodawczyni.

Idealna niania
Idealna niania

OPIS SEZONU WIOSNA 2014

Znalezienie odpowiedniej niani nie jest proste. Wie o tym każdy, komu kiedykolwiek przyszło szukać opiekunki dla swojej pociechy. W czwartej serii programu „Idealna niania" widzowie będą mogli śledzić losy 12 rodzin, które z różnych powodów i z różnym skutkiem poszukiwać będą opiekunki do dzieci.

Ciepła, troskliwa, kochająca, w dodatku świetnie zorganizowana i mająca setki pomysłów na ciekawe zabawy – o takiej niani marzy każda mama. Niestety, marzenia to jedno a rzeczywistość to drugie. Przekonują się o tym bohaterowie „Idealnej niani". Na ogłoszenia rodziców odpowiedzą osoby szukające łatwego zarobku, agresywne czy zwyczajnie nieodpowiedzialne. A widzowie, podobnie jak rodzice, będą zaskoczeni, jak łatwo dali się zwieść pierwszemu, dobremu wrażeniu.

Poznamy codzienne problemy zapracowanych rodziców oraz ich dzieci i potencjalne nianie. Dzięki ukrytym kamerom zainstalowanym w domach rodzice, a wraz z nimi widzowie programu, będą mogli na własne oczy przekonać się, kogo wpuścili pod swój dach. Dziewczyna opowiadająca o swojej trudnej sytuacji życiowej okaże się wyrachowaną kłamczuchą, a sympatyczna, choć nieco zwariowana artystka, świetnie zorganizowaną złodziejką.

W programie pojawią się wróżki wypędzające z kątów złe duchy, fanatyczki zdrowego odżywiania i osoby niestabilne emocjonalnie. Przerażeni rodzice będą świadkami, jak nianie podczas ich nieobecności przyjmują podejrzanych gości, pracują na drugim etacie oraz zastraszają ich pociechy „karzącą ręką sprawiedliwości".

Rodzice wielokrotnie będą musieli poważnie zastanowić się, co jest najlepsze dla ich dzieci – dyscyplina czy dobra zabawa? Bezpieczeństwo czy zadowolenie dzieciaków? Decyzja nie będzie prosta.

 

OPIS SEZONU JESIEŃ 2013

Miła, dobrze wychowana, kochająca dzieci, dyspozycyjna. Cechy dobrej opiekunki do dzieci można mnożyć do woli. Czy taka osoba w ogóle istnieje? Ci którzy już szukali, wiedzą, że znalezienie odpowiedniej niani nie jest takie proste. Jak poradzą sobie rodziny w nowym sezonie programu „Idealna niania”?

Kiedy świeżo upieczeni rodzice nie mogą dłużej zostać w domu ze swoją pociechą, za wszelką cenę starają się znaleźć najlepsze zastępstwo. Wydawałoby się, że to prosta sprawa, bo na rynku pracy jest obecnie ponad dwieście tysięcy niań. Nic bardziej mylnego. Wśród rodziców krążą opowieści o opiekunkach rodem z horroru, a i nianie mają dużo do powiedzenia o zachciankach wymagających rodziców.

W nowej edycji „Idealnej niani” widzowie będą mogli śledzić losy trzynastu rodzin, które z różnych powodów decydują się na zatrudnienie opiekunki. W programie nie zabraknie scen komicznych, wzruszających oraz mrożących krew w żyłach. Dzięki ukrytym kamerom zainstalowanym w domach, rodzice na własne oczy przekonają się kogo wpuścili pod swój dach. Dziewczyna opowiadająca o swojej trudnej sytuacji życiowej okaże się wyrachowaną kłamczuchą, a sympatyczna, zwariowana artystka świetnie zorganizowaną złodziejką.

Wśród opiekunek pojawią się wróżki wypędzające z kątów złe duchy i fanatyczki zdrowego odżywiania. Przerażeni rodzice zobaczą nianie, które przyjmują podejrzanych gości oraz zażywają kąpieli słonecznych „w stroju Ewy”. Na ogłoszenia o pracę dla opiekunki odpowiedzą także osoby szukające łatwego zarobku, nie mówiące po polsku, agresywne czy zwyczajnie nieodpowiedzialne.

Widzowie, podobnie jak rodzice, będą zaskoczeni, jak łatwo dali się zwieść pierwszemu wrażeniu. Czy to oznacza, że znalezienie idealnej niani jest niemożliwe? Oczywiście, że nie! W programie nie zabraknie wzruszających sytuacji, w których okaże się, że dziećmi najlepiej potrafi zająć się mężczyzna o wyglądzie bandyty, czy zupełnie na pierwszy rzut oka nieodpowiednia pani.

"Idealna niania" nie taka wcale idealna?
"Idealna niania" nie taka wcale idealna?
Wideo: TVN Style


OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2013:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 7 >>>

odc. 9 >>>

odc. 6 >>>odc. 8 >>>odc. 10 >>>odc. 11 >>odc. 12 >>>
odc. 13 >>>


 

SEZON WIOSNA 2013

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>

Niania też człowiek. Może być wróżką, wypędzać z kątów złe duchy i stosować restrykcyjną dietę. Czasem lubi wypić drinka i urządzić huczną imprezę w czyimś domu. Rodzice szukają jednak kogoś idealnego. Czy takie nianie w ogóle istnieją?

Ojciec i matka często nie mają wyjścia i muszą zostawić ukochane dziecko z obcą osobą. Mogłoby się wydawać, że znalezienie kogoś do opieki nie jest takie trudne. Gazety „pękają w szwach” od ogłoszeń poszukujących pracy opiekunek.

Zwiastun 2. sezonu "Idealnej niani"
Zwiastun 2. sezonu "Idealnej niani"

Czy ilość przekłada się na jakość? Okazuje się, że ciężko znaleźć kogoś odpowiedzialnego, komu nie balibyśmy się powierzyć swojego dziecka. Niewiedza, nieznajomość praw obu stron, bardzo często prowadzą do nieuniknionej wojny na linii rodzic – opiekunka. Niestety, najczęściej stroną najbardziej poszkodowaną są dzieci.

Program „Idealna niania” pokazuje, jak znaleźć dobrą nianię, o co pytać w trakcie rozmów kwalifikacyjnych, jak sprawdzać kompetencje i na co zwracać szczególną uwagę. Widzowie będą mogli śledzić losy dziesięciu rodzin, które z różnych powodów decydują się na zatrudnienie opiekunki. Dzięki ukrytym kamerom zainstalowanym w domach, rodzice przekonają się, kogo tak naprawdę wpuścili pod swój dach.

Urocza przedszkolanka nieoczekiwanie okaże się „panią do towarzystwa”, rozbierającą się na internetowym czacie. Niewinna studentka zastawi sidła na pana domu i spróbuje zastąpić dzieciom matkę. Przerażeni rodzice będą świadkami: hucznych imprez, seksualnych wybryków i podkradania alkoholu z ich własnych barków. Na szczęście nie wszystkie nianie podniosą im ciśnienie. W programie zobaczymy także panie i ku zaskoczeniu, panów, którzy sprawdzą się idealnie w tej roli. To będzie miłość od pierwszego wejrzenia. Pokochają ich dzieci oraz rodzice.

Polecamy program „Idealna niania”. Ku przestrodze!

2. sezon "Idealnej niani"

2. sezon "Idealnej niani"
1 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
2 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
3 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
4 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
5 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
6 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
7 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
8 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
9 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
10 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
11 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
12 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
13 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
14 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
2. sezon "Idealnej niani"
15 z 16
2. sezon "Idealnej niani"
"Idealna niania"
16 z 16
"Idealna niania"
2. sezon "Idealnej niani"2. sezon "Idealnej niani"
+14
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:

ODC. 1 >>>

ODC. 2 >>>

ODC. 3 >>>

ODC. 4 >>>

ODC. 5 >>>

ODC. 6 >>>

ODC. 7 >>>

ODC. 8 >>>

ODC. 9 >>>

ODC. 10 >>>

ODC. 11 >>>

ODC. 12 >>>

SEZON JESIEŃ 2012

„Idealna niania” – miła, uśmiechnięta, uwielbia dzieci, dobrze wychowana. Co się dzieje, kiedy rodzice wychodzą do pracy? Ukryta kamera śledzi każdy krok opiekunki i pokazuje sceny, które często mrożą krew w żyłach. „Idealna niania” to wstrząsające reality show o kulisach pracy osób opiekujących się dziećmi. Okazuje się, że rodzice też nie zawsze są idealni...

„Idealna niania” – miła, uśmiechnięta, uwielbia dzieci, dobrze wychowana. Co się dzieje, kiedy rodzice wychodzą do pracy? Ukryta kamera śledzi każdy krok opiekunki i pokazuje sceny, które często mrożą krew w żyłach.

„Idealna niania” to wstrząsające reality show o kulisach pracy osób opiekujących się dziećmi. Okazuje się, że rodzice też nie zawsze są idealni...

Idealna niania
Idealna niania

Komentarze (10)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Czy te historie są całkowicie zmyślone czy opieracie je na prawdziwych wydarzeniach?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   Jeżeli tytułowa "idealna niania" nie pojawia się w programie, to szkoda tak nazywać ten serial. Miałam nadzieję, że pokarzą kilka wariatów/tek i ostatecznie znajdą wykwalifikowaną nianię. Dobrze jest pokazywać co może spotkać dzieci zostawione "na pastwę niani"... ale bez podania dobrej strony to jakoś tak... brakuje tego mocno.

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     ~Gość

     Trafiłam na odcinek przypadkiem. Podoba mi się zamysł serialu, jednakże pokazywanie TYLKO nieodpowiednich kandydatek może wzbudzić niechęć rodziców do zawodu niani. Od kolejnego sezonu warto wprowadzić urozmaicenie i opowiedzieć historie 4+1w1 (czyli 4 nieodpowiedzialne osoby i 1 nianię idealną w każdym jednym odcinku).

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       ~Gość

       sezon 4 odc 6: rodzina Kęsickich w czołówce serialu po 3 sekudach zmienia sie w rodzine Kowalskich !! żenada nie wpadka !!

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          0
         • zgłoś naruszenie
         ~Gość

         Szukam odcinka w którym pan niania maluje paznokcie. Ktoś coś???

         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
           0
          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
           • zgłoś naruszenie
           Bardzokochamtvn

           najlepszy serial na świecie :)

           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
             0
            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
              0
             • zgłoś naruszenie
             natalia_skowerska

             Witam,
             właśnie oglądam jeden z odcinków i chcę zwrócić uwagę na to jak rodzice wychowują swoje dzieci!- które potrafią wrzucić telefon obcej osoby do toalety! Żałosne!

             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
               0
              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                0
               • zgłoś naruszenie
               korrping

               Podpisuję się pod tym, co napisała malgorzata_utracka. Ten program poraża obrzydliwością, skrajnym cynizmem, nihilizmem i prymitywnością. To i tak za mało epitetów, by wyrazić obrzydliwość tej audycji. Telewizja zjezdża na psy, ogólnie mówiąc, a programy typu "Idealna niania", "Pamiętniki z wakacji", "Ukryta prawda" czy inne tak zawane... rozwiń

               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                 1
                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                  0
                 • zgłoś naruszenie
                 natalka_monka

                 w jaki sposób mogę dostać się do programu (jestem nianią Agnieszka)

                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                   1
                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                    0
                   • zgłoś naruszenie
                   ~Gość

                   To nie są prawdziwe rodziny, tylko aktorzy przedstawiający czyjeś nieprzyjemne historie - tzn. jeśli dostanie się Pani do programu, nie będzie Pani mogła pokazać jak powinno się pilnować dzieci bawiąc i ucząc. Lepiej swoją twarzą nie świecić, gdy ma przynieść złą sławę w zawodzie. Chyba że pokazują tam też dobre zakończenia... rozwiń

                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                     0
                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                      0
                     • zgłoś naruszenie
                     Pomoc | Zasady forum
                     Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
                     tvnpix