Jestem z Polski
Powrót do listy

Jestem z Polski

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

OPIS SEZONU WIOSNA 2022:

Zapraszamy Was w dalszą podróż dookoła Świata. Naszymi przewodniczkami będą niezwykłe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W każdym z odcinków poznamy inspirującą historię bohaterki oraz zobaczymy jak wygląda jej życie codzienne. Przeniesiemy się na słoneczną Maderę, gdzie wspólnie zanurkujemy w wielki błękit oceanu, odkryjemy wszechobecne piękno austriackich gór zimą, a także zobaczymy jak wygląda prowadzenie sklepu pełnego świeżych warzyw i owoców od lokalnych rolników w Irlandii Północnej.

Gdzie tym razem zaprowadzą nas ścieżki przetarte przez Polki? Zobaczcie w nowym sezonie Jestem z Polski!

 

Sezon 9:

Odcinek 1.

Odcinek 2.

Odcinek 3.

Odcinek 4.

Odcinek 5.

Odcinek 6.

Odcinek 7.

Odcinek 8.

Odcinek 9.

Odcinek 10.

Odcinek 11.

Odcinek 12.

 

 

OPIS SEZONU JESIEŃ 2021:

Zapraszamy Was w podróż dookoła Świata w niezwykle inspirującym towarzystwie. Naszymi przewodniczkami będą niezwykłe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W tym sezonie pokażemy Wam między innymi, jak żyje się we włoskiej rodzinie na Sycylii, będziemy podziwiali uroki Teneryfy, odkryjemy magię Macedonii, zobaczymy, jak wygląda prowadzenie wymarzonego biznesu w greckim Thassos. W każdej z tych historii kulisy swojej codzienności odsłoni przed nami fantastyczna bohaterka.

ODCINKI:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

13. odc. >>>

14. odc. >>>

15. odc. >>>

16 odc. >>>

17. odc. >>>

 

OPIS SEZONU WIOSNA 2021:

Ukochany program widzek TVN Style wraca na antenę z nowymi odcinkami! Jak wygląda codzienność Polek mieszkających za granicą? Co zrobić, by zmienić swoje życie i osiedlić się w odległych miejscach na Ziemi? Tym razem kamera TVN Style zabierze nas do Tanzanii, Włoch, Dubaju, Niemiec, Kenii, Hiszpanii oraz na Zanzibar i Majorkę! Zapraszamy we wspólną podróż dookoła świata!

Już wiosną odwiedzimy Darię, która mieszka w Berlinie od dwóch lat. Kocha to miasto za różnorodność i swobodę. Pokaże nam, gdzie „lokalsi” spędzają czas latem, co lubią jeść, a także jak wygląda casting na nowego lokatora. Kolejna bohaterka Joanna osiedliła się ponad 13 lat temu w Kenii. W swojej drugiej ojczyźnie pilotuje wycieczki po Afryce Wschodniej, jest nauczycielem kitesurfingu i wspólnie z mężem organizuje indywidualne wyprawy safari dla turystów. Dodatkowo Joanna mówi w czterech językach: po polsku, angielsku, niemiecku i w kiswahili! To nie wszystko w tym sezonie! Przeniesiemy się również do domu Iwony w urokliwym włoskim miasteczku Marche. A na Zanzibarze poznamy Maję i jej rodzinę, która pokaże swoją codzienność na wyspie i opowie o rodzinnym podróżowaniu. Czy łatwo jest zapisać pociechy do szkoły na miejscu? Jak zdobyć tam pracę i ile kosztuje życie?

W programie zobaczymy również siostrę Monikę – misjonarkę w Tanzanii. Jej domem stała się maleńka miejscowość Mangazo, gdzie życie jest bardzo surowe. Mimo że mieszkańcy są biedni, to zawsze uśmiechają się do innych z życzliwością. Wiele dzieci nie chodzi na zajęcia, a system edukacji pozostawia wiele do życzenia. Siostry prowadzą przedszkole i mają w planach również budowę szkoły.

„Jestem z Polski” już od 5 marca w TVN Style! Zobaczcie świat oczami Polek, które wyjechały za granicę w poszukiwaniu swojego miejsca na Ziemi.

 

ODCINKI:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

13. odc. >>>

14. odc. >>>

15. odc. >>>

 

OPIS SEZONU JESIEŃ 2021:

Marzysz o wyprawach na sam koniec świata? Jesteś ciekaw jak wygląda codzienność Polaków mieszkających w innych krajach? Już jesienią zapraszamy na nowe odcinki serii, która podbiła serca widzów! Program jest oparty na podróżniczych wideoblogach naszych rodaków, którzy postanowili rozpocząć nowe życie poza granicami Polski. Czekają na nas niesamowite historie, piękne miejsca i moc inspiracji!

W premierowych odcinkach poznamy m.in. Kasię, która przeprowadziła się do Holandii. Zamieniła swoją biurową pracę i eleganckie szpilki na... własną cukiernię! Wybierzemy się na wspólną wycieczkę łodzią po kanałach i spróbujemy też niderlandzkich przysmaków, takich jak śledzie, sery oraz... frytki! Jak wygląda od środka holenderski wiatrak? Gdzie można znaleźć najlepsze piwo w mieście? Dowiemy się tego już jesienią! To nie wszystko! Wybierzemy się również do Danii, w której przewodnikiem będzie Alex. Jak wyglądają cmentarzyska Wikingów? Czy to prawda, że Duńczycy nie mogą żyć bez kawy? Dlaczego po ukończeniu studiów chodzą w kapitańskich czapkach? Dokąd jeszcze wybierzemy się jesienią? Już teraz zapraszamy w fascynującą podróż po całym świecie!

OPISY ODCINKÓW:

5. SEZON

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

6. SEZON

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>


 

OPIS SEZONU WIOSNA 2020:

Zapraszamy w fascynującą podróż dookoła świata! W programie „Jestem z Polski" widzowie poznają rodaków, którzy wyjechali w poszukiwaniu swojego miejsca na Ziemi. Jesteście ciekawi, jak wygląda ich życie poza granicami naszego kraju?

W kolejnym sezonie nowi bohaterowie pokażą widzom TVN Style swoje otoczenie, zaproszą do ulubionych restauracji i przedstawią przyjaciół. Opowiedzą jak wygląda ich codzienność oraz podzielą się praktycznymi wskazówkami. W nowych odcinkach zobaczycie nietuzinkowe miejsca, usłyszycie autentyczne opowieści ludzi i zakochacie się w podróżach. Będziemy obserwować świat widziany oczami Polaków mieszkających m.in. w Turcji, Japonii, USA i Egipcie. Już wiosną odwiedzimy Anię, polską przewodniczkę mieszkającą w Turcji oraz Ewelinę, artystkę z Tokio zafascynowaną japońską sztuką i kulturą.

Zwiastun nowego sezonu "Jestem z Polski"
Zwiastun nowego sezonu "Jestem z Polski"

OPISY ODCINKÓW:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix