Luksusowi projektanci
powrót do listy

Luksusowi projektanci

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Los Angeles to mekka najlepszych i najbardziej rozchwytywanych projektantów wnętrz. To też świat wielkich pieniędzy, które najczęściej idą w parze z jeszcze większym ego.

„Luksusowi projektanci” dadzą możliwość bezprecedensowego zajrzenia w świat nieziemsko pięknych, wyjątkowych i unikalnych willi, posiadłości i apartamentów oraz… ekskluzywnych, wysokiej klasy projektantów wnętrz. Poznamy pięciu najbardziej rozchwytywanych, którzy pod ogromną presją pracują dla swoich zamożnych, sławnych i bardzo wymagających klientów. Designerzy sprostają wszystkim gustom i potrzebom, zajmą się każdym, nawet najbardziej ekstrawaganckim projektem. Dopieszczą go w każdym calu i stworzą jedyne w swoim rodzaju, absolutnie unikatowe i zachwycające apartamenty. Nie ma problemu, jeśli budżet jest nieograniczony… co jednak w przypadku, kiedy nie jest duży a oczekiwania ogromne?

Designerzy i projektanci: Martyn Lawrence Bullard, Kathryn Irlandia, Jeffrey Alan Marks i Mary McDonald będą wymieniać porady, ale też konkurować ze sobą. Pojawią się anegdoty i opowieści grozy dotyczące niespodziewanych trudności, szalonych wymagań, nieograniczonych budżetów i najróżniejszych wariactw milionerów.

OPISY ODCINKÓW Z PIERWSZEGO SEZONU:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

OPISY ODCINKÓW Z DRUGIEGO SEZONU:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix