Magiel towarzyski
Powrót do listy

Magiel towarzyski

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>>

Niepokorna, zadziorna i zawsze ciekawa świata.Choć „Magiel towarzyski” skończył już 10 lat, to jego prowadzącej - Karolinie Korwin Piotrowskiej język nie stępił się ani trochę.Co nas czeka w nowym sezonie programu? Będą oczywiście klapy. Karolina trafnie wytknie każdą wpadkę w kolorowym świecie showbiznesu, ale i nie oszczędzi pochwał dla interesujących ludzi, filmów, książek czy medialnych zjawisk. W tym sezonie redakcja „Magla towarzyskiego” pokaże, jak ciekawe i pełne absurdów jest życie gwiazd w social mediach.Czy w polskim ogródku rośnie gwiazda na miarę Kim Kardashian? Czyja kariera rozkwitnie, a która zgaśnie już na dobre? Zajrzymy za wielką wodę, bo tam także nie brakuje wielkich talentów,spektakularnych wpadek i znaczących filmowych oraz muzycznych premier.Jak zwykle podsumujemy sezon letni, a potem na bieżąco będziemy śledzić najważniejsze wydarzenia ze świata show biznesu.

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2016:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

odc. 9 >>>

odc. 10 >>>

odc. 11 >>>

 

OPIS SEZONU JESIEŃ 2014

To proste – nadchodzi w końcu taki dzień, kiedy trzeba coś zmienić, odwrócić bieg historii i ruszyć do przodu. Tak też stało się w przypadku „Magla", który po latach wiernego służenia widzom potrzebował odnowienia.

Program podąża z duchem czasu. Dlatego pomaglujemy także w Internecie. Będą sweet focie, „ćwierkające" gwiazdy i blogerki kłócące się na Facebooku. Pojawią się tablety, smartfony i memy. To, co mamy w telefonach, zobaczymy na ekranach telewizorów oraz na naszym profilu na Facebooku, który stanie się ważnym narzędziem komunikacji z widzami programu.

Nie zabraknie felietonów i prasy z całego świata. Będą też goście, a w buduarze pojawią się komentatorzy, którzy wraz z prowadzącą będą tłumaczyli pokrętne drogi, jakimi porusza się polski show–biznes. Dowiemy się, co to jest „sześciopak" i jak zrobić go sobie samemu. Czy faktycznie zwierzak najlepiej ociepla wizerunek? Prześledzimy depresje znanych i lubianych oraz celebryckie życie erotyczne na okładkach magazynów. Całość będzie okraszona nieznającym litości komentarzem prowadzącej Karoliny Korwin Piotrowskiej.

ZOBACZ FANPAGE PROGRAMU >>>

Magiel towarzyski
Magiel towarzyski

OPIS SEZONU WIOSNA 2014

W nowym sezonie „Magla towarzyskiego" Karolina Korwin Piotrowska i Tomasz Kin po raz kolejny zabiorą się za plotki, skandale i tajemnice show-biznesu. Ich szczere opinie i recenzje już na dobre zakorzeniły się w mediach, sprawiając, że celebryci drżącą ręką uruchamiają pilota, by zobaczyć kolejny odcinek.

Karolina wraz z Tomkiem Kinem prześledzą prasę kolorową oraz przeczeszą Internet i wyselekcjonują tylko te wątki i informacje, które mają potwierdzenie w rzeczywistości.

W przeglądaniu prasy prowadzącym pomoże nietuzinkowa asystentka – sunia o imieniu Cudna. Czworonóg należy do Karoliny, więc naturalnie dodaje swoje psie trzy grosze przy komentowaniu absurdalnych newsów, które pojawią się w maglowym, stronniczym przeglądzie.

W wiosennym sezonie „Magla towarzyskiego" widzowie dowiedzą się, na czym tak naprawdę polega praca osób odpowiedzialnych za kreowanie wizerunku gwiazd w Polsce i na świecie. Poszukamy odpowiedzi, dlaczego znani z pierwszych stron gazet tak często korzystają z porad prawnika lub wręcz zatrudniają całą kancelarię prawną. Z kolei nowe gwiazdy show-biznesu przepytamy, co sprawia, że są gotowe na wiele, aby tylko trafić na wizję.

Gośćmi „Magla..." będą osoby inteligentne, znane i odważne. Znane z tego, co robią w mediach i odważne, bo nie boją się powiedzieć tego, co myślą. Powrócimy także do znanych i lubianych przez naszych widzów wątków. Nie zapomnimy na pewno o nagich biustach i torsach popularnych tancerzy i modelek. A każdy nowy serial, który pojawi się w telewizji lub w Internecie, zostanie przez nas zrecenzowany. Bezlitośnie.

 

OPIS SEZONU JESIEŃ 2013

To jedyna taka para w polskiej telewizji. Ona - surowa i szczera. On - dowcipny i zgryźliwy. Nieustannie podnoszą temperaturę osobom z pierwszych stron gazet i wzbudzają emocje widzów. Maglują już 7 lat i nie zamierzają przestać!

Karolina Korwin Piotrowska i Tomasz Kin to duet doskonały. Ich szczere i nieocenzurowane rozmowy na temat barwnego świata show-biznesu zyskały już spore grono fanów. Żadna plotka, modowa wpadka, romans, ani niefortunna wypowiedź nie umkną ich uwadze.

„Magiel towarzyski” to także niezwykli goście. W każdym odcinku prowadzący zaproszą do studia świadków i uczestników wydarzeń, którymi zachłystuje się kolorowa prasa. Aktorzy, piosenkarki, gwiazdy i ich agenci, tropiciele medialnych afer i ich ofiary.

Chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje w polskim i światowym show-biznesie? Koniecznie oglądaj „Magiel towarzyski”.

"Maglarze" wyszli do ludzi!
"Maglarze" wyszli do ludzi!
Wideo: TVN Style


OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2013:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

odc. 9 >>>

odc. 10 >>>

odc. 11 >>>

odc. 12 >>>

odc. 13 >>>

SEZON WIOSNA 2013

Mówią o nich „maglarze”. Łączy ich wspólna pasja do polskiego i światowego show biznesu, cięty język oraz nietuzinkowe poczucie humoru. Karolina Korwin – Piotrowska i Tomasz Kin maglują już czternasty sezon!

Na „Magiel towarzyski” zawsze można liczyć. Karolina i Tomasz już od siedmiu lat śledzą różne medialne rewelacje. Wiedzą wszystko o najnowszych sensacjach, skandalach i planach zawodowych celebrytów. Jako jedyni nie poddają się dyktatowi towarzystwa i nie boją się poruszać kontrowersyjnych i niewygodnych tematów.

Pasją Karoliny są gazety i zagraniczne media elektroniczne. Dokładnie wie, czym żyją na co dzień angielskie, francuskie i amerykańskie środki masowego przekazu. Regularnie dzieli się tą wiedzą z wiernymi widzami „Magla towarzyskiego”.

Domeną Tomka jest cięty język, ironia i specyficzne poczucie humoru.

Zwiastun nowego sezonu "Magla towarzyskiego"
Zwiastun nowego sezonu "Magla towarzyskiego"

W kolejnym sezonie dostarczą nowych i pikantnych szczegółów z życia gwiazd. Ich gośćmi będą osoby związane z gorącymi wydarzeniami z pierwszych stron gazet.

Zobaczcie, ile „Magiel towarzyski” zyska na wiosnę, dzięki odświeżonej wirtualnej scenografii. Maglujemy na maksa od początku marca!

Praca czy zabawa? Tak powstaje "Magiel towarzyski"!
Praca czy zabawa? Tak powstaje "Magiel towarzyski"!
Wideo: P. Lipka/R. Wiącek/A. Ołtarzewska
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:

ODC. 1 >>>

ODC. 2 >>>

ODC. 3 >>>

ODC. 4 >>>

ODC. 5 >>>

ODC. 6 >>>

ODC. 7 >>>

ODC. 8 >>>

ODC. 9 >>>

ODC. 10 >>>

ODC. 11 >>>

ODC. 12 >>>

ODC. 13 >>>

SEZON JESIEŃ 2012

To już trzynasty sezon „Magla towarzyskiego”! Prowadzący wyrośli na głównych komentatorów polskiego show - biznesu. Nowe odcinki programu dostarczą widzom rozrywki i wiedzy, a gwiazdom pomogą zejść na ziemię z obłoków samouwielbienia i absurdu.

Świat polskiego show - biznesu na bieżąco dostarcza prowadzącym tematów do maglowania. Kolejny sezon zapowiada się bardzo emocjonująco.

Bezkompromisowa Karolina Korwin Piotrowska, która ma tyle samo wrogów, co przyjaciół, oraz nieobliczalnie przenikliwy Tomasz Kin sprawią, że nic, co przaśne, prowincjonalne, śmieszne, pretensjonalne lub po prostu głupie, nie zostanie pozbawione odpowiedniego komentarza.

W każdym odcinku „Magla towarzyskiego” pojawi się gość, który ma wiele do powiedzenia na temat  gwiazd, imprez i mediów.

Ilu polskich celebrytów odważy się skonfrontować z opiniami naszych prowadzących? Kto będzie potrafił opanować emocje i stawić czoła komentatorom, których trudno nabrać na banalne zwierzenia i gładkie słówka? Przekonacie się w sobotnie wieczory!

Tomek Kin i Karolina Korwin PiotrowskaTomek Kin i Karolina Korwin Piotrowska
Foto: A. Rożej/TVN

 

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

zmieńcie prowadzącą- zakompleksiona z reszta z powodem, zazdrosna z ograniczonymi horyzontami "kobieta"

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Ewusa

   No ale o co chodzi? Pan Tomasz opowiada nam, że pani Socha jest jedną z nielicznych, które same płacą za to co noszą -a sam w tym czasie w markowych butach (aż rażą w oczy) program prowadzi :(

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     neah

     co to za marka?

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       Ella_ella

       Witajcie. Oglądam Was od czasu do czasu i nawet lubię Wasz program. Ale już dłużej nie mogę milczeć: Uwolnijcie tego biednego psiaka! Czy on naprawdę musi być uwiązany? Wygląda to nienaturalnie i trochę okrutnie. Moja cała uwaga koncentruje się na zwierzaku podpiętym do magla.
       Wolność dla psa!
       Pozdrawiam - Elżbieta

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          0
         • zgłoś naruszenie
         michal_wilczak
         michal_wilczak

         Kocham magiel :D

         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
           0
          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
           • zgłoś naruszenie
           Pomoc | Zasady forum
           Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
           tvnpix