Młodzi lekarze
powrót do listy

Młodzi lekarze

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>

Na początku sierpnia każdego roku, w szpitalach Wielkiej Brytanii następuje zmiana personelu. Doświadczeni lekarze udają się na urlopy, a ponad 7000 świeżo upieczonych medyków otrzymuje szansę, by spróbować swoich sił w prawdziwym, szpitalnym życiu. Co się wydarzy, kiedy pierwszy raz w życiu będą musieli podjąć decyzje na wagę życia pacjentów? „Młodzi lekarze” pokazują zawodowe perypetie szóstki młodych doktorów, którzy odbywają swój pierwszy, czteromiesięczny staż w jednym ze szpitali Newcastle.


Dla młodych kobiet i mężczyzn będzie to okres pełen niebywałych doświadczeń, a widzowie będą mogli zobaczyć, jak trudny jest zawód lekarza i z czym, poza spotkaniami z pacjentem, muszą mierzyć się medycy. Od stresu związanego z pierwszym dniem pracy, przez zmagania z pijanymi i odurzonymi pacjentami po pierwsze doświadczenia śmierci podopiecznych, przyjmowanie porodów i operacje ratujące życie – kamera towarzyszyła młodym lekarzom na każdym kroku ich stażu. Widzowie będą mogli sprawdzić, jak szóstka bohaterów zachowuje się po zejściu ze swojej zmiany. Czy szóstka współlokatorów, która poznała się już podczas studiów będzie potrafiła pozostać w przyjaznych relacjach, czy nerwowe sytuacje w pracy wpłyną także na ich relacje w życiu prywatnym? Znalezienie złotego środka w momencie, kiedy ich życie zmieniło się diametralnie nie dla każdego okaże się łatwe.

Widzowie mogą spodziewać się emocjonalnej jazdy bez trzymanki, morza wylanych łez, frustracji, zabawy, świętowania sukcesów, rodzących się romansów i kończących przyjaźni. A do tego wciąż obecna w życiu lekarzy obawa o przypadkowe zaszkodzenie czyjemuś zdrowiu lub życiu – taką mieszankę emocji nie każdy potrafi odpowiednio przeżywać.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix