Mój mąż jest kobietą
Powrót do listy

Mój mąż jest kobietą

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Ona to Joey Mead King – piękna i profesjonalna prezenterka azjatyckiego pochodzenia, ceniona mentorka modelek, miłośniczka zwierząt i śledzona przez portale celebrytka. On to jej mąż, Ian King, międzynarodowy model, właściciel ekskluzywnych hoteli, miłośnik drogich i szybkich samochodów, organizator wyścigów.

Przez lata para wracała na nagłówki prasy i portali internetowych, jako rzadki przykład idealnego, zgranego, szczęśliwego małżeństwa, prowadzącego wymarzony dom i niezwykły tryb życia, w otoczeniu wysmakowanego luksusu i swoich ukochanych, przygarniętych ze schronisk siedmiu kotów i trzech psów.

Pod tą błyszcząca okleiną tkwił sekret. Ian identyfikował się jako kobieta. Nasz niesamowity dokument opowie o historii przemiany Iana w Angelinę, o wątpliwościach, chwilach zwątpienia i załamania, o przełamywaniu lęków i trudności. Jak na zakończenie powie jeden z przyjaciół Joey i Iana-Angeliny – ta dwójka, niezależnie od szoku jaki budzi i przyczepianych etykietek – jest dwojgiem kochających się ludzi i najlepszych przyjaciół, dla których tak naprawdę ważna jest miłość.

Zwiastun dokumentu "Mój mąż jest kobietą"
Zwiastun dokumentu "Mój mąż jest kobietą"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix