Mój mąż jest kobietą
Powrót do listy

Mój mąż jest kobietą

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Ona to Joey Mead King – piękna i profesjonalna prezenterka azjatyckiego pochodzenia, ceniona mentorka modelek, miłośniczka zwierząt i śledzona przez portale celebrytka. On to jej mąż, Ian King, międzynarodowy model, właściciel ekskluzywnych hoteli, miłośnik drogich i szybkich samochodów, organizator wyścigów.

Przez lata para wracała na nagłówki prasy i portali internetowych, jako rzadki przykład idealnego, zgranego, szczęśliwego małżeństwa, prowadzącego wymarzony dom i niezwykły tryb życia, w otoczeniu wysmakowanego luksusu i swoich ukochanych, przygarniętych ze schronisk siedmiu kotów i trzech psów.

Pod tą błyszcząca okleiną tkwił sekret. Ian identyfikował się jako kobieta. Nasz niesamowity dokument opowie o historii przemiany Iana w Angelinę, o wątpliwościach, chwilach zwątpienia i załamania, o przełamywaniu lęków i trudności. Jak na zakończenie powie jeden z przyjaciół Joey i Iana-Angeliny – ta dwójka, niezależnie od szoku jaki budzi i przyczepianych etykietek – jest dwojgiem kochających się ludzi i najlepszych przyjaciół, dla których tak naprawdę ważna jest miłość.

Zwiastun dokumentu "Mój mąż jest kobietą"
Zwiastun dokumentu "Mój mąż jest kobietą"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix