Najgrubsze dziecko świata
Powrót do listy

Najgrubsze dziecko świata

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

11-letni Arya waży tyle, co sześcioro jego rówieśników. Przy wadze 190 kg jest najcięższym dzieckiem na świecie. Do czwartego roku życia chłopiec nie odbiegał wagą od dzieci w jego wieku, potem w ciągu czterech lat przytył ponad 120 kilogramów. Niechlubny rekord przyniósł chłopakowi i jego rodzicom rozgłos, nie tylko w rodzinnej Indonezji ale też na całym świecie.

„Jesteśmy prostymi ludźmi a z dnia na dzień staliśmy się gwiazdami telewizji” – mówi tata, a mama dodaje „cieszę się, że syn jest sławny”. Jak interpretować jej słowa? Czy Arya jest chory, czy przyczyna jego otyłości jest bardziej prozaiczna? Może przekarmiają go rodzice?

Lekarze opiekujący się chłopcem szukają przyczyny tak znaczącego przyrostu masy ciała. Wiedzą, że jeśli sytuacja się nie zmieni, Arya umrze. Ekspertka w dziedzinie leczenia otyłości, doktor Grace Judio, zbierze komplet szczegółowych badań i spróbuje ustalić sposób postępowania i metody leczenia.

Czy operacja zmniejszenia żołądka to najlepsza metoda postępowania? Czy Arya, który marzy o studiach, ma szansę na szczęśliwe życie? Jaka przyszłość czeka najcięższe dziecko świata? Przekonajcie się oglądając nasz dokument!

 

Premiera dokumentu "Najgrubsze dziecko świata" w piątek 11 maja o godz. 20:50.

Powtórki:

niedziela, 13 maja, godz. 23:15

poniedziałek, 14 maja, godz. 00:25

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix