Nieletnie prostytutki
powrót do listy

Nieletnie prostytutki

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Dokument – Nieletnie prostytutki /Lisa Ling: 3AM Girls/

Premiera: wtorek 21.06 godz 23:10

Powtórka: poniedziałek 27.06 godz 00:55

Prostytucja dziecięca, handel kobietami, stręczycielstwo – to nie tylko „brudne sprawy" trzeciego świata. Wraz z amerykańską dziennikarką, Lisą Ling, poszukamy młodych prostytutek na ulicach Waszyngtonu, sześć przecznic od... Białego Domu. Tu w ciągu dnia ustanawia się prawo, nocą – łamie je.

W USA są setki tysięcy dzieci wykorzystywanych seksualnie. Dziś poznacie historię kilku dziewcząt; i tych zaginionych i tych odnalezionych. Ich dramatyczne historie dzieją się nie w slumsach bądź na przedmieściach miast, gdzie „diabeł mówi dobranoc". Ich dramaty rozgrywają się w świecie wielkich, bogatych domów i przystrzyżonych trawników. Wraz z Lisą Ling poznacie Ashley, dziś już 19-latkę, która po śmierci mamy, w wieku 10-ciu lat była przez kuzynostwo zmuszana do seksu za pieniądze. Jedynym bezpiecznym miejscem było dla Ashley... więzienie, więc robiła wszystko, aby dostać się do aresztu. Dziewczyna została adoptowana, mieszka z ludźmi, których kocha i którzy kochają ją. Miała szczęście, ale nie chce zapomnieć o przeszłości.

Wraz z Lisą Ling odwiedzicie też ośrodek pomocy Courtney Court, który pomaga dzieciakom z ulicy oraz będziecie świadkami wywiadu z alfonsem. Nie przegapcie tego wstrząsającego dokumentu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix