O tym się mówi
Powrót do listy

O tym się mówi

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

SEZON WIOSNA 2013

Gorące premiery filmowe, relacje z czerwonych dywanów, wywiady z zagranicznymi gwiazdami, kulisy produkcji telewizyjnych. Anna Wendzikowska jest zawsze na bieżąco i wie o czym się mówi.

Zwiastun "O tym się mówi"
Zwiastun "O tym się mówi"

Kamera „O tym się mówi” na stałe zagościła na najważniejszych premierach filmowych i teatralnych. Nie ominęła żadnego pokazu mody i modnej imprezy dla celebrytów. Dzięki Ani Wendzikowskiej zobaczycie świat show biznesu od kuchni i przyjrzycie się kulisom produkcji telewizyjnych. Od czasu do czasu, prowadząca wyskoczy za granicę, żeby przeprowadzić wywiad z najsłynniejszymi gwiazdami na świecie i zobaczyć, jak to się robi w Hollywood.


Oczy ekipy „O tym się mówi” są zawsze otwarte. W programie nigdy nie zabraknie aktualnych tematów, które przykuwają szczególną uwagę opinii publicznej.

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:

ODC. 1 >>>

ODC. 2 >>>

ODC. 3 >>>

ODC. 4 >>>

ODC. 5 >>>

ODC. 6 >>>

ODC. 7 >>>

ODC. 8 >>>

ODC. 9 >>>

ODC. 10 >>>

ODC. 11 >>>

ODC. 12 >>>

ODC. 13 >>>

ODC. 14 >>>


SEZON JESIEŃ 2012

"O tym się mówi" to program, w którym można znaleźć relacje z imprez kulturalnych, takich jak premiery kinowe, promocje książek, płyt, festiwale muzyczne.

"O tym się mówi" to program, w którym można znaleźć relacje z imprez kulturalnych, takich jak premiery kinowe, promocje książek, płyt, festiwale muzyczne(zarówno popowe, jazzowe, jak i muzyki poważnej). Są też nowinki ze świata kosmetyków – rynkowe promocje nowych linii pielęgnacyjnych, do makijażu, perfum. Bywamy z kamerą na prezentacjach nowych modeli aut czy sprzętu AGD. Śledzimy plotki ze świata celebrity, ale nie zapominamy o akcjach społecznych i charytatywnych – kampaniach na rzecz profilaktyki nowotworowej, aukcjach dla dzieci chorych i osieroconych. Zdarzają się relacje z pokazów mody.


Nasza prowadząca, Anna Wendzikowska, jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego!

O tym się mówi
O tym się mówi

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix