O tym się mówi
Powrót do listy

O tym się mówi

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

OPIS SEZONU JESIEŃ 2014

Pewnie chcecie wiedzieć, o czym będzie się plotkować tej jesieni... Mamy parę typów. Numer jeden to z pewnością ewentualny ślub królowej okładek Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem. Zapewne będzie na bogato. Zapewne tłocznie. Zapewne w jakimś egzotycznym miejscu. Kolejne osoby i tematy, które rozgrzewają ciekawość, to jędrny brzuch Ewy Chodakowskiej, mąż i bajeczne życie Ani Lewandowskiej, burzliwe niczym jej loki zachowanie Magdy Gessler. Na pewno będzie o ciążach, dzieciach, kochankach, kiepskich stylizacjach, mężach, tyciu i chudnięciu, wpisach na Facebooku, skandalach i skandalikach. Anna Wendzikowska zapewne też narozrabia, ale najpierw sprawdzi u źródła, ile jest prawdy w danej plotce. Będzie z kamerą na wszystkich ważniejszych imprezach, zagada znanych i bogatych, zrelacjonuje i pokaże, jak się bawi show–biznes.

O tym się mówi
O tym się mówi

OPIS SEZONU WIOSNA 2014

Anna Wendzikowska zabierze widzów TVN Style we wszystkie miejsca, o których się mówi. Ekskluzywne premiery filmowe, sesje zdjęciowe dla prestiżowych magazynów, imprezy tylko dla wybrańców, plany zdjęciowe najnowszych produkcji telewizyjnych i filmowych.

„O tym się mówi" to relacje ze świata show-biznesu oraz spotkania z gwiazdami z pierwszych stron gazet.

W tym sezonie Ania Wendzikowska zaprasza na spotkania z najbardziej „gorącymi nazwiskami".

Na pierwszy ogień pójdzie Ewa Chodakowska. Spędzimy z najbardziej rozchwytywaną w Polsce trenerką fitness cały dzień. Tylko u nas zobaczycie, co gwiazda je na śniadanie i ile tak naprawdę ćwiczy w ciągu dnia.

Będziemy też podpatrywać gwiazdy przy pracy. Zobaczymy między innymi, jak światowej sławy modelka Anja Rubik pracuje na planie nowego programu TVN „Project Runway".

Tylko u nas dowiecie się też, jakie relacje zawodowe i prywatne łączą ojca i syna, czyli Jerzego i Macieja Stuhrów.

OPIS SEZONU JESIEŃ 2013

Anny Wendzikowskiej wszędzie jest pełno! Premiery filmowe na całym świecie, pokazy mody, sesje zdjęciowe, plany programów telewizyjnych. Wszystko dlatego, że prowadząca „O tym się mówi” dba o widzów TVN Style i chce, żeby zawsze pierwsi wiedzieli co się dzieje w show-biznesie.

O czym się mówi? Anna Wendzikowska przemierzy kilometry czerwonych dywanów, żeby odpowiedzieć na to pytanie. Zajrzy za kulisy powstawania programów telewizyjnych, obejrzy kilkadziesiąt pokazów mody, przeprowadzi tysiące wywiadów z ludźmi z pierwszych stron gazet. Sprawdzi, co dzieje się w „centrum sterowania światem” czyli Internecie.

W osobistym dzienniku z podróży pokaże widzom świat zagranicznego show-biznesu widziany jej oczami. Zrobi zakupy w Los Angeles, oprowadzi nas po swoich ulubionych miejscach w Nowym Jorku i zdradzi, co jej najbardziej smakuje ze specjałów brytyjskiej kuchni.

Ania Wendzikowska wie, o czym się mówi na mieście
Ania Wendzikowska wie, o czym się mówi na mieście
Wideo: TVN Style


SEZON WIOSNA 2013

Gorące premiery filmowe, relacje z czerwonych dywanów, wywiady z zagranicznymi gwiazdami, kulisy produkcji telewizyjnych. Anna Wendzikowska jest zawsze na bieżąco i wie o czym się mówi.

Zwiastun "O tym się mówi"
Zwiastun "O tym się mówi"

Kamera „O tym się mówi” na stałe zagościła na najważniejszych premierach filmowych i teatralnych. Nie ominęła żadnego pokazu mody i modnej imprezy dla celebrytów. Dzięki Ani Wendzikowskiej zobaczycie świat show biznesu od kuchni i przyjrzycie się kulisom produkcji telewizyjnych. Od czasu do czasu, prowadząca wyskoczy za granicę, żeby przeprowadzić wywiad z najsłynniejszymi gwiazdami na świecie i zobaczyć, jak to się robi w Hollywood.


Oczy ekipy „O tym się mówi” są zawsze otwarte. W programie nigdy nie zabraknie aktualnych tematów, które przykuwają szczególną uwagę opinii publicznej.

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:

ODC. 1 >>>

ODC. 2 >>>

ODC. 3 >>>

ODC. 4 >>>

ODC. 5 >>>

ODC. 6 >>>

ODC. 7 >>>

ODC. 8 >>>

ODC. 9 >>>

ODC. 10 >>>

ODC. 11 >>>

ODC. 12 >>>

ODC. 13 >>>

ODC. 14 >>>

 


SEZON JESIEŃ 2012

"O tym się mówi" to program, w którym można znaleźć relacje z imprez kulturalnych, takich jak premiery kinowe, promocje książek, płyt, festiwale muzyczne.

"O tym się mówi" to program, w którym można znaleźć relacje z imprez kulturalnych, takich jak premiery kinowe, promocje książek, płyt, festiwale muzyczne(zarówno popowe, jazzowe, jak i muzyki poważnej). Są też nowinki ze świata kosmetyków – rynkowe promocje nowych linii pielęgnacyjnych, do makijażu, perfum. Bywamy z kamerą na prezentacjach nowych modeli aut czy sprzętu AGD. Śledzimy plotki ze świata celebrity, ale nie zapominamy o akcjach społecznych i charytatywnych – kampaniach na rzecz profilaktyki nowotworowej, aukcjach dla dzieci chorych i osieroconych. Zdarzają się relacje z pokazów mody.


Nasza prowadząca, Anna Wendzikowska, jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego!

O tym się mówi
O tym się mówi

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix