Obsesja piękna
powrót do listy

Obsesja piękna

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Zapraszamy na wyprawę do kraju, w którym – podobno - mieszkają najpiękniejsze kobiety świata. Witajcie w Wenezueli!

Czy uroda tych dziewczyn to kwestia natury czy raczej zdolnego chirurga? Obecnie panuje przekonanie, że wybory Miss Wenezuela, czy też jakiekolwiek wybory Miss, nie mają nic wspólnego z naturalnym pięknem. Waszą przewodniczką po zwariowanym świecie wyborów królowej piękności, będzie Billie JD Porter, brytyjska dziennikarka, która odkryje pasje i marzenia Wenezuelek.

Podczas półrocznego pobytu w kraju, którego prawdziwą obsesją jest kult piękna i urody, Billie przekona się, że Wenezuela, to jedyne miejsce w Ameryce Łacińskiej, gdzie wybory Miss są ważniejsze niż... piłka nożna! Ogląda je co roku niewyobrażalna liczba około 15 mln ludzi!

Aby odnieść sukces dziewczyny przechodzą transformacje przygotowaną przez wenezuelskiego króla piękności, Osmela Sousę. Ten ponad 60-letni mężczyzna to kultowa postać, guru i wyrocznia! Poznamy jego „fabrykę piękności", w której niczym pan i władca, starszy pan przesądza o losie setek dziewcząt, z których każda zrobiłaby absolutnie wszystko dla korony Miss. Jeden gest Sousy może zbliżyć kobietę do spełnienia marzeń lub bezpowrotnie je przekreślić.

Wraz z Billie towarzyszyć będziemy dwóm kandydatkom; młodej mieszkance slumsów w Caracas, dla której rodzina odkłada ostatnie pieniądze na operacje i korekty, oraz pięknej kowbojce z amazońskiej wsi. Poznamy je bliżej, zobaczymy, co nimi kieruje w pędzie po koronę Miss, zobaczymy, jak przebiegają ich przygotowania do konkursu. Zapraszamy na ten barwny i niesamowity dokument!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix