Pani Gadżet
Powrót do listy

Pani Gadżet

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

OPIS 23. SEZONU - WIOSNA 2022

„Pani Gadżet” w TVN Style powraca z 23. sezonem! Ania Nowak-Ibisz niezmiennie jest kopalnią pomysłów, jeśli chodzi o sprytne patenty, domowych pomocników i rozwiązywanie codziennych problemów. W każdym odcinku programu zobaczycie najnowsze gadżety z każdej dziedziny, prawdziwe testy nowoczesnych technologii i zaskakujących przedmiotów.

A tych jest coraz więcej! W tym sezonie zobaczycie między innymi: opaski obciążeniowe, okulary do makijażu, inteligentny system sterylizacji domowych sprzętów oraz całą serię gadżetów, dzięki którym zadbacie o ekologię i ekonomię. Domowy budżet będzie wdzięczny za „Panią Gadżet”! W nowych odcinkach będą też gadżety dla miłośników campingu i wakacji pod namiotem, dla młodych lub przyszłych rodziców oraz pasjonatów gotowania i DYI.

Ale to nie koniec nowości. Ania Nowak-Ibisz wyrusza w trasę, żeby poznać przedsiębiorcze, zaradne i pomysłowe Polki. Dzięki akcji #kobiecybizneswtvnstyle poznacie firmy założone i prowadzone przez kobiety, które nie bały się realizować swoich marzeń i – jak mówili niektórzy – szalonych pomysłów.

To wszystko czeka na was w nowym sezonie „Pani Gadżet”. Ania Nowak-Ibisz czeka na wszystkich ze swoją niespożytą energią, pomysłami i wiedzą!

OPISY ODCINKÓW:

 

OPIS 21. SEZONU - WIOSNA 2021

Anna Nowak-Ibisz powraca do TVN Style z nowym sezonem „Pani Gadżet”! W 2021 rok wkracza z 21. serią hitowego programu stacji, który od ponad dziesięciu lat pokazuje Polkom najlepsze patenty, pomysły i rozwiązania!

A co w premierowych odcinkach? Przede wszystkim, niezmiennie najnowsze gadżety ze sklepowych półek oraz polskich i zagranicznych stron internetowych. Pani Gadżet sprawdzi w swoim studiu, jak działają „inteligentne” wkładki do butów, na czym polega szaleństwo zwariowanego namiotu i pokaże najlepsze rozwiązania do utrzymania higieny – tak ważnej w pandemicznych czasach. Do testowania gadżetów Ania Nowak-Ibisz zaprosi wyjątkowych gości, którzy najlepiej znają się na rzeczy. Wszystko zostanie sprawdzone w praniu!

To nie wszystko! Prowadząca w najnowszym sezonie odwiedzi również inspirujące kobiety! Anna Nowak-Ibisz zabierze widzki do polskich firm, które tworzą niezwykłe rzeczy. Pokaże jak powstają rękodzieła i w jaki sposób działają małe manufaktury z duszą. Kamera TVN Style zajrzy za kulisy lokalnych sklepów znanych z mediów społecznościowych i Internetu. Przez ostatnie miesiące propozycje ulubionych kobiecych marek zgłaszane były na Instagramie kanału w ramach akcji #KobiecyBizneswTVNStyle.

Wiosną nie zabraknie też odcinków EXTRA! To właśnie w nich Ania Nowak-Ibisz pokaże najnowsze rozwiązania technologiczne, z których możemy korzystać podczas prania, mycia zębów czy parzenia kawy. Nie zabraknie też coraz bardziej popularnych ekologicznych gadżetów, takich jak wegańskie kosmetyki czy biodegradowalne akcesoria codziennej potrzeby. Pani Gadżet dba o planetę!

OPISY ODCINKÓW:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

 


OPIS 20. SEZONU - JESIEŃ 2020

Annę Nowak-Ibisz znają wszyscy. To dzięki niej widzowie od lat wiedzą co warto kupić, na co należy zwrócić uwagę i co jest warte naszych pieniędzy. To już dwudziesty, jubileuszowy sezon programu! „Pani Gadżet” specjalnie dla TVN Style nieustannie wyszukuje najnowsze i najciekawsze gadżety! Co przygotowała tym razem?

Co chwilę na świecie powstaje nowy gadżet. Firmy dwoją się i troją, by to właśnie ich produkt został wybrany przez klientów. Jak się w tym odnaleźć? Które urządzenia są naprawdę przydatne i mogą ułatwić nam życie? Możemy liczyć na rady niezawodnego eksperta. „Pani Gadżet” w premierowych odcinkach pokaże sprytne pomysły na suszenie ubrań, gadżety do walki ze smogiem, akcesoria do psich łap i nietypowe kuchenne organizery. Podpowie, czym kierować się wybierając noże, przetestuje kubki termiczne i pokaże, jak sprawić, by na paznokciach mieć zdjęcie Brada Pitta! Weźmie pod lupę masażery karku, czujniki jakości wody oraz nietypową doniczkę.

W najnowszym sezonie programu nie zabraknie również wyjątkowych gości! Kinga Zawodnik przetestuje inteligentne buty sportowe i masażer podbródka. Agnieszka Mielczarek przyjrzy się gadżeciarskim lunchboxom i podpowie, co warto zabrać ze sobą do pracy. Ortopeda, dr Adrian Rymarczyk, oceni urządzenie poprawiające postawę i doradzi, co robić, by mieć zdrowy kręgosłup. Zwyciężczyni MasterChefa – Ola Nguyen – porówna indukcyjne kuchenki i pokaże jak ugotować pyszną wietnamską zupę pho! Oczywiście używając odpowiednich gadżetów!

OPISY ODCINKÓW:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

 


OPIS SEZONU WIOSNA 2020

To już 19. sezon, a my nie zwalniamy tempa! Kultowy program TVN Style powraca na antenę w lekko zmienionej formie! Anna Nowak-Ibisz jak zawsze będzie niezastąpionym przewodnikiem w świecie gadżetów. Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!

Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!

W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Kanał wideo (8)

Pani Gadżet, sezon 19

 • "Złodzieje" w "Pani Gadżet": czy czujnik otwarcia okna może zapobiec włamaniu?
  "Złodzieje" w "Pani Gadżet": czy czujnik otwarcia okna może zapobiec włamaniu?(1 z 8)
 • "Pani Gadżet": oplątwa - modna dekoracja wnętrza
  "Pani Gadżet": oplątwa - modna dekoracja wnętrza(2 z 8)
 • "Pani Gadżet": materac, który sam kołysze dziecko do snu! Czy to działa? Sprawdziłyśmy!
  "Pani Gadżet": materac, który sam kołysze dziecko do snu! Czy to działa? Sprawdziłyśmy!(3 z 8)
 • "Pani Gadżet": Elektroniczny ciśnieniomierz, który na bieżąco skonsultuje się z lekarzem
  "Pani Gadżet": Elektroniczny ciśnieniomierz, który na bieżąco skonsultuje się z lekarzem(4 z 8)
 • "Pani Gadżet": Ekologiczny ołówek z kapsułką nasion zamiast gumki
  "Pani Gadżet": Ekologiczny ołówek z kapsułką nasion zamiast gumki(5 z 8)
 • "Pani Gadżet": Składane pojemniki na suchą żywność
  "Pani Gadżet": Składane pojemniki na suchą żywność(6 z 8)
 • "Pani Gadżet": jedno krzesło od kołyski aż po grób
  "Pani Gadżet": jedno krzesło od kołyski aż po grób(7 z 8)
 • "Pani Gadżet": niezwykły kształt tej myszki zapobiega cieśni nadgarstka
  "Pani Gadżet": niezwykły kształt tej myszki zapobiega cieśni nadgarstka(8 z 8)

OPISY ODCINKÓW Z 19. SEZONU:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

 


OPIS SEZONU JESIEŃ 2019

"Pani Gadżet" właśnie wkracza w dorosłość! 18. sezon kultowego programu TVN Style przyniesie kolejne niespodzianki i udowodni, że dobre gadżety po prostu się nie kończą. Właśnie nasz cykl jest najlepszym przewodnikiem dla wszystkich zdezorientowanych w gąszczu sklepów i opcji.

Na wiernych i nowych fanów czeka jak zawsze Anna Nowak-Ibisz, która od lat niestrudzenie szuka najlepszych patentów i pokazuje, co warto mieć, a bez czego można się obejść. W tym sezonie, już na samym początku, zaprosi Was do pięknego ogrodu i zaproponuje gadżety, dzięki którym ostatnie dni lata będą wyjątkowe. W kuchni Pani Gadżet zobaczycie najlepsze sposoby na zrobienie modnych i zdrowych kiszonek. W odcinkach nie zabraknie skutecznych kosmetyków, najlepszych pomysłów na szybkie sprzątanie i ukochanych przez wszystkich drobiazgów, które ułatwiają życie.

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 17 sezonów, można zaufać!

OPISY ODCINKÓW Z 18. SEZONU (JESIEŃ 2019):

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

 

OPIS SEZONU WIOSNA 2019

Ania Nowak – Ibisz wraca z nową porcją gadżetów! Niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego.

Spot promujący 17. sezon "Pani Gadżet"
Spot promujący 17. sezon "Pani Gadżet"

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU 17. (WIOSNA 2019):

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

 


OPIS SEZONU JESIEŃ 2018:

Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego.

Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet!

Spot "Pani Gadżet"
Spot "Pani Gadżet"
Za pomoc w realizacji spotu dziękujemy firmom: Flying Tiger, www.irobot.pl, www.plumbike.eu, www.sklep.kuglarstwo.pl i www.jula.pl

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU 16. (JESIEŃ 2018):

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

13. odc. >>>

14. odc. >>>

15. odc. >>>

16. odc. >>>

17. odc. >>>

18. odc. >>>

19. odc. >>>

20. odc. >>>

21. odc. >>>

22. odc. >>>

 


OPIS SEZONU WIOSNA 2018:

Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze!

W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście!

To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony!

OPISY ODCINKÓW 15. SEZONU (WIOSNA 2018):

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

13. odc. >>>

14. odc. >>>

15. odc. >>>

16. odc. >>>

17. odc. >>>

18. odc. >>>

19. odc. >>>

20. odc. >>>

21. odc. >>>

22. odc. >>>

Spot Pani Gadżet
Spot Pani Gadżet

Za pomoc w realizacji spotu podziękowania dla:


Dekoracje Seepoint


Warszawski Lukier za udostępnienie przestrzeni do zdjęć

Pardon My French za udostępnienie przestrzeni do zdjęć

Lui Storeza udostępnienie przestrzeni do zdjęć

OPIS SEZONU JESIEŃ 2017:

Tej jesieni "Pani Gadżet" wraca ze zdwojoną siłą! Obok nowej serii, "Pani Gadżet 2.0", zobaczycie też regularne odcinki czternastego już sezonu. Nasza prowadząca nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie: zrobi dla Was i pokaże jeszcze więcej!

Anna Nowak-Ibisz zaproponuje między innymi najnowsze gadżety dla rodziców najmłodszych dzieci (znacie kółka do fotelika?) i niezwykłe pomysły na segregację śmieci. Będzie też coś dla miłośniczek życia fit, dla zapalonych cukierniczek (jak wyrobić ciasto bez miksera, nie brudząc rąk i blatu?) oraz oczywiście dla wielbicielek zakupów (koniec z niewygodnym pakowaniem wózka!).

Jesienna "Pani Gadżet" jeszcze raz udowodni Wam, że świat gadżetów to nieskończona skarbnica pomysłów!

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2017:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

odc. 9 >>>

odc. 10 >>>

odc. 11 >>>

odc. 12 >>>

OPIS SEZONU WIOSNA 2017:

Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale... ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet" nie ma nudy!

W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet" z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet" poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi, jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem!

Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania.

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2017:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

 


Dwunasty sezon programu przed nami. Prowadząca Anna Nowak-Ibisz jest już od dawna w blokach startowych. Z pasją szuka, wybiera i ogląda gadżety, które zaskoczą niejednego widza. Stolik montowany na balkonowej balustradzie i taki z suszarką do prania. Żaden problem! Znajdzie się też coś dla miłośników rowerów.Okazuje się, że istnieje gadżet, który wyświetla na szprychach różne wzory. Będzie też coś dla tych, którzy nie zawsze potrafią zmieścić się w swoim miejscu w garażu. Przyjdzie też pora na roboty. Są takie, które wyczyszczą za nas okna, rynny i zagrają z nami w ping-ponga. To nie wszystko! Pani Gadżet odwiedzi najwęższy dom w Polsce i udowodni, że miniaturowane gadżety też dają radę.

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2016:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

odc. 9 >>>

odc. 10 >>>

odc. 11 >>>

odc. 12 >>>

OPIS SEZONU JESIEŃ 2014

Półki sklepowe uginają się od coraz to nowych sprzętów kuchennych, torebek czy kosmetyków. Zastanawiacie się, jaki sprzęt wybrać, na co zwrócić uwagę i jak wykorzystać jego możliwości w 100%? Różnorodność produktów przyprawia o zawrót głowy. Ale nie Annę Nowak – Ibisz!

Ania Nowak – Ibisz, czyli niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom propozycji, przetestuje przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego.

W ósmym sezonie „Pani Gadżet" pokażemy, czym najlepiej wyciska się czosnek i jak najlepiej udekorować stół. Zajmiemy się także upiększaniem ścian i sprzętem muzycznym. Znajdziemy też coś dla miłośniczek gotowania i sprzątania oraz akcesoriów do telefonów komórkowych i tabletów.

OPIS SEZONU WIOSNA 2014

Pani Gadżet rozpoczyna już siódmy sezon swoich przygód z wyszukanymi urządzeniami i najciekawszymi akcesoriami. Widzom TVN Style pokaże wiele najlepszych, najnowszych i oczywiście niezastąpionych przedmiotów nie tylko tych codziennego użytku.

W nowym sezonie będziemy podróżować, kroić i wywabiać plamy. Pani Gadżet wybierze się za granicę i przy okazji przetestuje, co najlepiej sprawdza się w wojażach.

Miłośnicy gotowania również znajdą coś dla siebie. Zagościmy w kuchni, gdzie będziemy przyrządzać domową pizzę w piecach i testować, w czym zaparzyć najlepsze espresso. Sprawdzimy, jakie noże są potrzebne w każdej kuchni i jak bardzo przydaje się specjalny nóż do robienia kanapek. Będziemy też otwierać wkrętarką... wino.

Pojawią się gadżety, które z pewnością dostałyby rekomendacje od Perfekcyjnej Pani Domu.

Pani Gadżet przetestuje płyny do usuwania plam oraz „na własnej skórze" sprawdzi, jak łatwo i przyjemnie dokonać drobnych napraw w domu.

 

OPIS SEZONU JESIEŃ 2013

„Pani Gadżet” nie może usiedzieć w miejscu. Ciągle szuka nowych sprzętów i wynalazków, które chce pokazać swoim widzom. Tylko ona potrafi znaleźć przedmioty, które są nie tylko funkcjonalne, ale także piękne.  Jesienią przywita swoich fanów z nowego studia!

W nowym sezonie Anna Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa. Z przyjemnością zagłębi się w świat designu, aby pokazać widzom fantastyczne filiżanki zmieniające kolor czy nowoczesny, podwieszany fotel relaksacyjny. Jako miłośniczka rzeczy przyjaznych środowisku sprawdzi, czy torby z odzysku mogą być równie atrakcyjne, jak te ze zwykłych materiałów. Z wrodzonym sobie wdziękiem zabierze się także za segregację śmieci i zdradzi kilka najprostszych sposobów na poradzenie sobie z nowym, obywatelskim obowiązkiem.

Anna Nowak-Ibisz zajrzy także do kuchni. Nie mogła przecież przegapić pojawienia się na rynku wałka do ciasta, który potrafi stworzyć ciasto o wybranej przez kucharza grubości.


To nie wszystko! „Pani Gadżet” uwielbia inteligentne rozwiązania przydające się w każdym domu. Ultranowoczesny kran oraz system sterowania światłem za pomocą… telefonu komórkowego to tylko niektóre z propozycji, które pokaże widzom w nowym sezonie programu.

Nowy, szalony sezon "Pani Gadżet"
Nowy, szalony sezon "Pani Gadżet"
Wideo: TVN Style


OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2013:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

odc. 9 >>>

odc. 10 >>>

odc. 11 >>>

odc. 12 >>>

odc. 13 >>>


Dziękujemy za pomoc w realizacji odcinków programu "Pani Gadżet" w TVN STYLE poniższym firmom. Jeśli chcecie się dowiedzieć, gdzie kupić produkty dostępne w "Pani Gadżet" zapraszamy na następujące strony:

ODC. 1
www.alstor.pl
www.amervox.com
www.fen.pl
www.philips.pl
www.holgapolska.pl
www.kawu.pl
www.leduvel.pl
www.fide.pl
www.redonion.pl
www.zabawkowicz.pl
www.dukapolska.com
www.bork.com
www.kakkoii.pl
www.fabrykaform.pl
www.freeform.pl
www.cellofan.pl
www.hkliving.pl
www.premiumdistribution.pl
www.babyliss.pl

ODC. 2
www.9design.pl
www.lepukka.pl
www.czerwonamaszyna.pl
www.umbra.com.pl
www.leduvel.pl
www.aberro.pl
www.dukapolska.com
www.zabawkowicz.pl
www.roommates.com.pl
www.atakdesign.pl
www.czerwonamaszyna.pl
www.authentics.pl
www.malafor.pl


ODC. 3
www.btrzy.pl
www.miyako.pl
www.trefl.com
www.ikcplay.pl
www.bake-shop.pl
www.pracowniapr.pl
www.babyliss.pl
www.twojlunchbox.pl
www.liparie.pl
www.giftsfactory.pl
www.asics.pl


ODC. 4

www.lexon-store.pl
www.btrzy.pl
www.cellofan.pl
www.panache.pl
www.sochic.pl
www.pracowniapr.pl
www.braun.com/pl
www.pl.avon.com
www.clarisonic.pl
www.babyliss.pl
www.partnerofpromotion.pl
www.sephora.pl
www.maccosmetics.pl
www.stangelowe.pl
www.zabawkowicz.pl
www.mamagama.pl
www.pabobo.pl
www.dumel.com.pl
www.awa-design.pl
www.freeform.pl
www.q-decor.pl
www.designe.pl
www.lexon-design.pl
www.sony.pl
www.dukapolska.com
www.authentics.pl
www.umbra.com.pl
www.redonion.pl

ODC. 5

ODC. 6
ODC. 7
ODC. 8
ODC. 9
ODC.10
ODC. 11
ODC. 12
ODC. 13

SEZON WIOSNA 2013

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak pachną perfumy na bazie haszyszu? Sprawdzaliście nietłukące talerze? Byliście w spa dla psów? Nie martwcie się. Nie musicie wstawać z fotela. „Pani Gadżet” najlepiej wie, co w trawie piszczy i sprawdzi to wszystko dla swoich wiernych widzów.

Zwiastun "Pani Gadżet"
Zwiastun "Pani Gadżet"

Anna Nowak – Ibisz kipi energią. Jak tylko usłyszy o jakimś nowym gadżecie, natychmiast musi go wypróbować. W sezonie wiosennym ruszy tropem zdrowego trybu życia. Sprawdzi wszystkie nowinki, które można wykorzystać na świeżym powietrzu. Doradzi w czym i jak najlepiej przygotować smaczne i niskokaloryczne potrawy. Przetestuje też niejeden jednoślad. Będzie też coś dla smakoszy.

Zwiastun "Pani Gadżet"
Zwiastun "Pani Gadżet"

W czym przyrządzić pyszne mięso? Jak udekorować ciasto? Co najlepiej podać na śniadanie? Najlepsze tostery? Wyciskarki do soków? Jakich gadżetów używają najsłynniejsi kucharze?„Pani Gadżet” weźmie także pod lupę sprzęty łazienkowe. Co lepiej kupić, suszarkę do ubrań czy pralkę z funkcją suszenia?


Jedno jest pewne! Czeka nas gadżetowy zawrót głowy.

"Pani Gadżet"

"Pani Gadżet"
1 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
2 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
3 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
4 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
5 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
6 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet""Pani Gadżet"
+4
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:

ODC. 1 >>>

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Bardzo mi przykro, że nie będzie już nowych odcinków Pani Gadżet. Był to jedyny program, który oglądałam na tym kanale. Program był jedyny w swoim rodzaju, oryginalny, ciekawy, a prowadząca pani Ania prezentowała naprawdę wysoki poziom, zwłaszcza jeżeli chodzi o posługiwanie się językiem polskim, używanie odniesień kulturowych,... rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   tvnpix