Pani Gadżet
powrót do listy

Pani Gadżet

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

OPIS SEZONU WIOSNA 2018:

Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze!

W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście!

To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony!

OPISY ODCINKÓW 15. SEZONU (WIOSNA 2018):

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

13. odc. >>>

14. odc. >>>

15. odc. >>>

16. odc. >>>

17. odc. >>>

18. odc. >>>

19. odc. >>>

20. odc. >>>

21. odc. >>>

22. odc. >>>

Spot Pani Gadżet
Spot Pani Gadżet

Za pomoc w realizacji spotu podziękowania dla:


Dekoracje Seepoint


Warszawski Lukier za udostępnienie przestrzeni do zdjęć

Pardon My French za udostępnienie przestrzeni do zdjęć

Lui Storeza udostępnienie przestrzeni do zdjęć

OPIS SEZONU JESIEŃ 2017:

Tej jesieni "Pani Gadżet" wraca ze zdwojoną siłą! Obok nowej serii, "Pani Gadżet 2.0", zobaczycie też regularne odcinki czternastego już sezonu. Nasza prowadząca nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie: zrobi dla Was i pokaże jeszcze więcej!

Anna Nowak-Ibisz zaproponuje między innymi najnowsze gadżety dla rodziców najmłodszych dzieci (znacie kółka do fotelika?) i niezwykłe pomysły na segregację śmieci. Będzie też coś dla miłośniczek życia fit, dla zapalonych cukierniczek (jak wyrobić ciasto bez miksera, nie brudząc rąk i blatu?) oraz oczywiście dla wielbicielek zakupów (koniec z niewygodnym pakowaniem wózka!).

Jesienna "Pani Gadżet" jeszcze raz udowodni Wam, że świat gadżetów to nieskończona skarbnica pomysłów!

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2017:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

odc. 9 >>>

odc. 10 >>>

odc. 11 >>>

odc. 12 >>>

OPIS SEZONU WIOSNA 2017:

Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale... ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet" nie ma nudy!

W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet" z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet" poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi, jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem!

Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania.

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2017:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

 


Dwunasty sezon programu przed nami. Prowadząca Anna Nowak-Ibisz jest już od dawna w blokach startowych. Z pasją szuka, wybiera i ogląda gadżety, które zaskoczą niejednego widza. Stolik montowany na balkonowej balustradzie i taki z suszarką do prania. Żaden problem! Znajdzie się też coś dla miłośników rowerów.Okazuje się, że istnieje gadżet, który wyświetla na szprychach różne wzory. Będzie też coś dla tych, którzy nie zawsze potrafią zmieścić się w swoim miejscu w garażu. Przyjdzie też pora na roboty. Są takie, które wyczyszczą za nas okna, rynny i zagrają z nami w ping-ponga. To nie wszystko! Pani Gadżet odwiedzi najwęższy dom w Polsce i udowodni, że miniaturowane gadżety też dają radę.

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2016:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

odc. 9 >>>

odc. 10 >>>

odc. 11 >>>

odc. 12 >>>

OPIS SEZONU JESIEŃ 2014

Półki sklepowe uginają się od coraz to nowych sprzętów kuchennych, torebek czy kosmetyków. Zastanawiacie się, jaki sprzęt wybrać, na co zwrócić uwagę i jak wykorzystać jego możliwości w 100%? Różnorodność produktów przyprawia o zawrót głowy. Ale nie Annę Nowak – Ibisz!

Ania Nowak – Ibisz, czyli niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom propozycji, przetestuje przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego.

W ósmym sezonie „Pani Gadżet" pokażemy, czym najlepiej wyciska się czosnek i jak najlepiej udekorować stół. Zajmiemy się także upiększaniem ścian i sprzętem muzycznym. Znajdziemy też coś dla miłośniczek gotowania i sprzątania oraz akcesoriów do telefonów komórkowych i tabletów.

OPIS SEZONU WIOSNA 2014

Pani Gadżet rozpoczyna już siódmy sezon swoich przygód z wyszukanymi urządzeniami i najciekawszymi akcesoriami. Widzom TVN Style pokaże wiele najlepszych, najnowszych i oczywiście niezastąpionych przedmiotów nie tylko tych codziennego użytku.

W nowym sezonie będziemy podróżować, kroić i wywabiać plamy. Pani Gadżet wybierze się za granicę i przy okazji przetestuje, co najlepiej sprawdza się w wojażach.

Miłośnicy gotowania również znajdą coś dla siebie. Zagościmy w kuchni, gdzie będziemy przyrządzać domową pizzę w piecach i testować, w czym zaparzyć najlepsze espresso. Sprawdzimy, jakie noże są potrzebne w każdej kuchni i jak bardzo przydaje się specjalny nóż do robienia kanapek. Będziemy też otwierać wkrętarką... wino.

Pojawią się gadżety, które z pewnością dostałyby rekomendacje od Perfekcyjnej Pani Domu.

Pani Gadżet przetestuje płyny do usuwania plam oraz „na własnej skórze" sprawdzi, jak łatwo i przyjemnie dokonać drobnych napraw w domu.

 

OPIS SEZONU JESIEŃ 2013

„Pani Gadżet” nie może usiedzieć w miejscu. Ciągle szuka nowych sprzętów i wynalazków, które chce pokazać swoim widzom. Tylko ona potrafi znaleźć przedmioty, które są nie tylko funkcjonalne, ale także piękne.  Jesienią przywita swoich fanów z nowego studia!

W nowym sezonie Anna Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa. Z przyjemnością zagłębi się w świat designu, aby pokazać widzom fantastyczne filiżanki zmieniające kolor czy nowoczesny, podwieszany fotel relaksacyjny. Jako miłośniczka rzeczy przyjaznych środowisku sprawdzi, czy torby z odzysku mogą być równie atrakcyjne, jak te ze zwykłych materiałów. Z wrodzonym sobie wdziękiem zabierze się także za segregację śmieci i zdradzi kilka najprostszych sposobów na poradzenie sobie z nowym, obywatelskim obowiązkiem.

Anna Nowak-Ibisz zajrzy także do kuchni. Nie mogła przecież przegapić pojawienia się na rynku wałka do ciasta, który potrafi stworzyć ciasto o wybranej przez kucharza grubości.


To nie wszystko! „Pani Gadżet” uwielbia inteligentne rozwiązania przydające się w każdym domu. Ultranowoczesny kran oraz system sterowania światłem za pomocą… telefonu komórkowego to tylko niektóre z propozycji, które pokaże widzom w nowym sezonie programu.

Nowy, szalony sezon "Pani Gadżet"
Nowy, szalony sezon "Pani Gadżet"
Wideo: TVN Style


OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2013:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

odc. 9 >>>

odc. 10 >>>

odc. 11 >>>

odc. 12 >>>

odc. 13 >>>


Dziękujemy za pomoc w realizacji odcinków programu "Pani Gadżet" w TVN STYLE poniższym firmom. Jeśli chcecie się dowiedzieć, gdzie kupić produkty dostępne w "Pani Gadżet" zapraszamy na następujące strony:

ODC. 1
www.alstor.pl
www.amervox.com
www.fen.pl
www.philips.pl
www.holgapolska.pl
www.kawu.pl
www.leduvel.pl
www.fide.pl
www.redonion.pl
www.zabawkowicz.pl
www.dukapolska.com
www.bork.com
www.kakkoii.pl
www.fabrykaform.pl
www.freeform.pl
www.cellofan.pl
www.hkliving.pl
www.premiumdistribution.pl
www.babyliss.pl

ODC. 2
www.9design.pl
www.lepukka.pl
www.czerwonamaszyna.pl
www.umbra.com.pl
www.leduvel.pl
www.aberro.pl
www.dukapolska.com
www.zabawkowicz.pl
www.roommates.com.pl
www.atakdesign.pl
www.czerwonamaszyna.pl
www.authentics.pl
www.malafor.pl


ODC. 3
www.btrzy.pl
www.miyako.pl
www.trefl.com
www.ikcplay.pl
www.bake-shop.pl
www.pracowniapr.pl
www.babyliss.pl
www.twojlunchbox.pl
www.liparie.pl
www.giftsfactory.pl
www.asics.pl


ODC. 4

www.lexon-store.pl
www.btrzy.pl
www.cellofan.pl
www.panache.pl
www.sochic.pl
www.pracowniapr.pl
www.braun.com/pl
www.pl.avon.com
www.clarisonic.pl
www.babyliss.pl
www.partnerofpromotion.pl
www.sephora.pl
www.maccosmetics.pl
www.stangelowe.pl
www.zabawkowicz.pl
www.mamagama.pl
www.pabobo.pl
www.dumel.com.pl
www.awa-design.pl
www.freeform.pl
www.q-decor.pl
www.designe.pl
www.lexon-design.pl
www.sony.pl
www.dukapolska.com
www.authentics.pl
www.umbra.com.pl
www.redonion.pl

ODC. 5

ODC. 6
ODC. 7
ODC. 8
ODC. 9
ODC.10
ODC. 11
ODC. 12
ODC. 13

SEZON WIOSNA 2013

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak pachną perfumy na bazie haszyszu? Sprawdzaliście nietłukące talerze? Byliście w spa dla psów? Nie martwcie się. Nie musicie wstawać z fotela. „Pani Gadżet” najlepiej wie, co w trawie piszczy i sprawdzi to wszystko dla swoich wiernych widzów.

Zwiastun "Pani Gadżet"
Zwiastun "Pani Gadżet"

Anna Nowak – Ibisz kipi energią. Jak tylko usłyszy o jakimś nowym gadżecie, natychmiast musi go wypróbować. W sezonie wiosennym ruszy tropem zdrowego trybu życia. Sprawdzi wszystkie nowinki, które można wykorzystać na świeżym powietrzu. Doradzi w czym i jak najlepiej przygotować smaczne i niskokaloryczne potrawy. Przetestuje też niejeden jednoślad. Będzie też coś dla smakoszy.

Zwiastun "Pani Gadżet"
Zwiastun "Pani Gadżet"

W czym przyrządzić pyszne mięso? Jak udekorować ciasto? Co najlepiej podać na śniadanie? Najlepsze tostery? Wyciskarki do soków? Jakich gadżetów używają najsłynniejsi kucharze?„Pani Gadżet” weźmie także pod lupę sprzęty łazienkowe. Co lepiej kupić, suszarkę do ubrań czy pralkę z funkcją suszenia?


Jedno jest pewne! Czeka nas gadżetowy zawrót głowy.

"Pani Gadżet"

"Pani Gadżet"
1 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
2 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
3 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
4 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
5 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet"
6 z 6
"Pani Gadżet"
"Pani Gadżet""Pani Gadżet"
+4
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:

ODC. 1 >>>

ODC. 2 >>>

ODC. 3 >>>

ODC. 4 >>>

ODC. 5 >>>

ODC. 6 >>>

ODC. 7 >>>

ODC. 8 >>>

ODC. 9 >>>

ODC. 10 >>>

ODC. 11 >>>

ODC. 12 >>>

ODC. 13 >>>

Dziękujemy za pomoc w realizacji czterech pierwszych odcinków programu "Pani Gadżet" w TVN STYLE. Jeśli chcecie się dowiedzieć, gdzie kupić produkty dostępne w czterech pierwszych odcinkach "Pani Gadżet" zapraszamy na następujace strony:


Odcinek 8
www.maszynybrother.pl
www.calydlamamy.pl
www.muppetshop.pl
www.solution-bc.pl
www.woombie.pl
www.maylily.pl
www.mamagama.pl
www.effii.pl
www.poltradewaletko.pl
www.russellhobbs.pl
www.gorenje.pl
www.morphyrichards.pl
www.momma.pl
www.cuski.pl

Odcinek 9

www.loftbar.pl
www.decorto.pl
www.dukapolska.pl
www.cobb.pl
www.vialli-design.com
www.eko-ognisko.com
www.qforma.com.pl/
www.myin.pl
www.rodantv.pl
www.unikalne.pl
www.panijurek.pl
www.bubamia.pl


Odcinek 10

www.bezpiecznytransporter.pl
www.jula.pl
www.swiatbagaznikow.pl
www.przydajesie.pl
www.samsung.pl
www.tempur.pl
www.sony.pl
www.nikon.pl
www.pentax.org.pl
www.canon.pl


Odcinek 11

www.agro-metal.com.pl/
www.fitt.com.pl
www.gardena.pl
www.fiskars.pl
www.jula.pl
www.tchibo.pl
www.sklep.puregreen.pl
www.follow-me.com.pl
www.dreamnation.eu
www.myparis.pl
www.spodlady.com
www.encepence.pl
www.wrangler.com
www.cellfast.com.pl/
www.moimio.eu

Odcinek 12

SEZON JESIEŃ 2012

„Pani Gadżet” to wyjątkowa propozycja TVN Style dla wszystkich, których pasjonują nowinki i interesujące rozwiązania, albo po prostu chcą zaoszczędzić czas i pracę dzięki gadżetom.


Anna Nowak-Ibisz śledzi najnowsze propozycje sprzętów do kuchni i domu, tropi wymyślne drobiazgi, na własnej skórze testuje wszystko to, co może przydać się nowoczesnej kobiecie. „Pani Gadżet” nie boi się wyzwań – specjalnie dla swoich widzów jeździ na quadzie, sprawdza próg bólu przy depilacji i ćwiczy na siłowni.

Kolejne odcinki „Pani Gadżet” przyniosą jeszcze więcej ciekawych gadżetów i pomysłowych rozwiązań, a Anna Nowak-Ibisz przekroczy kolejne granice. Nie przegapcie jesiennego sezonu!

Te sklepy szczególnie polecamy!

Dziękujemy za pomoc w realizacji odcinków do programu "Pani Gadżet" w TVN STYLE. Jeśli chcecie się dowiedzieć, gdzie kupić produkty dostępne w "Pani Gadżet" zapraszamy na następujace strony:

Odcinek 1


www.m

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix