Piekielny hotel Gordona Ramsaya
powrót do listy

Piekielny hotel Gordona Ramsaya

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

OPIS SEZONU JESIEŃ 2014

Gordon Ramsay potrafi zgotować prawdziwe piekło! Tym razem weźmie się za właścicieli hoteli.

Słynny szef kuchni odwiedzi najgorsze hotele w Ameryce. Na łóżkach zastanie morze spermy, pozna wiecznie upaloną obsługę hotelową oraz tancerzy goo goo – rezydentów hotelu. Przekona się, w których hotelach ....straszy, a które mają socjopatycznych właścicieli! Zrobi wszystko, aby nieprzyjazne i odstręczające miejsca zmienić w prawdziwy raj na ziemi! Nieustępliwy i wymagający mistrz kuchni wesprze podupadające hotele i zajazdy, omijane szerokim łukiem przez potencjalnych klientów. Dzięki swojemu wieloletniemu restauracyjnemu doświadczeniu Gordon wie, jak istotny jest każdy, najdrobniejszy nawet szczegół, i jak bardzo brak dbałości o detale potrafi zniechęcić konsumentów. Bezkompromisowy Ramsay postara się przemówić do rozsądku osobom zarządzającym nieruchomościami i pokaże im, co wymaga natychmiastowej poprawy. Wspólnie zastanowią się, jak uchronić biznes przed nadciągającą ruiną. Czy jednak uparci właściciele będą mieli wystarczająco cierpliwości, by wysłuchać do końca jego bezlitosnej oceny i zastosować się do propozycji drastycznych zmian?

Piekielny hotel Gordona Ramsaya
Piekielny hotel Gordona Ramsaya

OPIS SEZONU WIOSNA 2014

Piekielny Gordon Ramsay tym razem rusza w podróż po Stanach Zjednoczonych, żeby wziąć w swoje ręce najbardziej zaniedbane i odpychające hotele. W żadnym z nich nie chcielibyście spędzić nocy, a już na pewno nie odważylibyście się zjeść śniadania. Jak demoniczny kucharz sprawdzi się w nowej roli?

Diabelnie surowy mistrz kuchni postanawia zostać postrachem amerykańskich hotelarzy. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w prowadzeniu hotelowych restauracji, Gordon dobrze wie jak spełnić wygórowane oczekiwania klienta.

W nowym programie weźmie na swoje barki odpowiedzialność za brudne pokoje, zapuszczone łazienki i niekompetentną obsługę. Wszystko po to, żeby pokazać właścicielom, jak odmienić hotele i podnieść jakość oferowanych usług.

Prowadzący zrobi wszystko, żeby straszaki na turystów zamienić w przyjazne i eleganckie ośrodki rekreacyjne. Przewróci wszystko do góry nogami i nie oszczędzi po drodze żadnej osoby, która nie będzie chciała się podporządkować. Napięcie nie raz sięgnie zenitu.

Jedno jest pewne. Jeśli właściciele hoteli nie spełnią wyśrubowanych oczekiwań Gordona Ramsaya, ich życie zamieni się w piekło...

Piekielny hotel Gordona Ramsaya
Piekielny hotel Gordona Ramsaya

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix