Poczuj się jak Małgosia Rozenek
powrót do listy

Poczuj się jak Małgosia Rozenek

Nasze programy: Polskie - jesień 2018

PREMIERA: sobota, 15 września, godz. 17:30

Małgorzata Rozenek – Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu, urody i elegancji. Prowadząca program uchyli rąbka tajemnicy i zabierze uczestniczki do świata swoich zawodowych i prywatnych spraw – panie spędzą wspólnie chwile na sesji zdjęciowej, u ulubionej kosmetyczki Małgosi, zrobią razem zakupy na niedzielny obiad. Panie podczas spotkań – w domu uczestniczki, w gabinecie kosmetycznym, na sesji zdjęciowej czy na kawie - rozmawiają o własnych doświadczeniach życiowych, o pracy, jak na co dzień dbają o urodę, o relacjach w rodzinie – może znajdą wspólne tematy, a może będą to kompletnie różne światy i podejście do życia?

Na koniec Małgosia zaprasza uczestniczkę do swojego atelier na metamorfozę, za którą będą odpowiedzialni jej specjaliści - makijażystka, stylistka, fryzjer. To miłe dopełnienie spotkania uczestniczki z Małgosią, ale jest to też kolejna odsłona życia prowadzącej, która przygotowań do sesji fotograficznych, nagrań do programów czy wyjść na gale, ma za sobą setki.

Czy życie znanych osób jest zawsze fascynujące? A może to nieustające przygotowania, ciężka praca, stres i narażanie się na krytykę? Sprawdzimy wraz z Małgosią Rozenek – Majdan i uczestniczkami programu, jak jest naprawdę.

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU >>>

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix