Poślubić przestępcę
powrót do listy

Poślubić przestępcę

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Miłość pokona każdą przeszkodę, nie straszne jej żadne granice. Doskonale rozumieją to kobiety, które próbują budować poważne związki z mężczyznami odsiadującymi karę w więzieniu. Co sprawia, że decydują się poślubić przestępcę z karą dożywotniego pozbawienia wolności? Jak wygląda ich życie?

Zabrina z Florydy zakochała się na zabój w handlarzu kokainą, który został skazany na dwadzieścia lat więzienia. Dziewczyna zrobiła wszystko, żeby poślubić "miłość swojego życia". Do ich pierwszego pocałunku doszło w dniu ślubu, za więziennymi kratkami.

Marines ma 35 lat i pochodzi z Puerto Rico. Poślubienie ukochanego, który odsiaduje 6-letni wyrok za produkcję narkotyków, jest dla niej jedyną szansą na zobaczenie go po czteroletniej przerwie.

Marzena jest mężatką z Wielkiej Brytanii. Jej mąż odsiaduje wyrok w więzieniu na Malcie. Został skazany tuż po tym jak zostali parą, a Marzena chodziła w ciąży z pierwszym dzieckiem. Teraz małżonka wybiera się w kolejną podróż na wyspę. Chce pokazać partnerowi ich kolejne dziecko!

Poślubić przestępcę
Poślubić przestępcę

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix