Projektanci marzeń
powrót do listy

Projektanci marzeń

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Dwunastu najbardziej uzdolnionych projektantów wnętrz w Stanach dostaje szansę wzięcia udziału w reality show, które pokaże ich niezwykłe umiejętności i wyłoni najbardziej utalentowanego. Profesjonaliści zostaną podzieleni na dwie grupy, które w każdym z odcinków wyremontują dwa podobne domy w określonym stylu. Od hiszpańskiego i średniowiecznego po nowoczesny i minimalistyczny – projektanci będą musieli stworzyć niezwykłe przestrzenie ze świeżym, nowoczesnym blaskiem, a jednocześnie pozostać wiernym prawdziwemu charakterowi domu.

Projekt musi spełniać wygórowane oczekiwanie jury a zarazem być dostosowany do potrzeb mieszkańców domów. Przeprowadzenie prac w ciągu 7 dni to zadanie naprawdę karkołomne. Stworzenie przez grupę indywidualistów spójnego projektu to gigantyczne wyzwanie. Każdy z nich uważa się za najzdolniejszego, najlepszego i nieomylnego. Każdy chce wygrać!

Projekty będzie oceniało profesjonalne jury, ale ostateczny głos będzie miała rada składająca się ze znajomych i sąsiadów. W każdym odcinku jeden z projektantów pożegna się z programem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix