Rosyjski Projekt Lady
Powrót do listy

Rosyjski Projekt Lady

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Wybrane spośród 100 tysięcy kandydatek: agresywne, wulgarne, pozbawione kobiecości. Oto bohaterki pierwszej rosyjskiej serii Projekt Lady. Za twardą i obojętną fasadą, kryją się zranione dusze, tragedie i marzenia o miłości. Szkoła Dam to ostatnia szansa, by wydobyć piękno z tych nieoszlifowanych diamentów. Dokonają tego trzy bezkompromisowe mentorki. Nasze bohaterki będą musiały przestrzegać zasad, nauczyć się dobrych manier oraz zmienić wieloletnie nawyki i przyzwyczajenia. Nie będzie łatwo… Co tydzień jedna z bohaterek będzie musiała opuścić szkołę, zaś prymuska wybrana na końcu w nagrodę otrzyma nie tylko nowe życie, ale także złotą broszkę i pół miliona rubli.

Poznajcie bohaterki programu:

JULIA ma 24 lata. Jej idolem jest Schwarzenegger, kumpluje się z facetami, a w sukience wygląda jak transwestyta. Jej ojciec chciał mieć syna, dlatego wychowywał Julię jak chłopaka - kupował jej samochodziki i pistolety, a kiedy podrosła – razem podciągali się na drążku. Julia stała się twardą babką, wygląda i porusza się jak facet. Pomimo tego jej największym marzeniem jest znalezienie mężczyzny i miłość do końca życia.

SONIA to prowokatorka. Jej wizerunek to czarne włosy, śnieżnobiała karnacja, tatuaże i kolczyki oraz język przecięty jak u jaszczurki. W internecie jej zdjęcia z czerwoną farbą cieknącą niczym krew z ust oglądają setki fanów. W realu Sonia jest samotna, bardzo tęskni za mamą. Tak naprawdę marzy o rodzinie i ślubie ze swoim chłopakiem.

Tata JANY umarł, kiedy była małą dziewczynką. Mama - była obojętna, nie okazywała żadnych uczuć i chętnie wysyłała córkę do dziadów. Jany twierdzi, że „za pieniądze i prezenty pokazuje cycki”, ale w domyśle robi też inne rzeczy. Twierdzi, że obojętne, czy facet jest przystojny, kulawy, gruby, czy jest impotentem – byleby płacił. Dziewczyna przyznaje, że nie wie co dalej w życiu robić i dokąd iść, ale jest pewna, że nikt nigdy jej nie kochał...

REGINA ma 21 lat i jest kierowcą. Potrafi prowadzić każde auto, ciągnik, ciężarówkę a nawet tira. Poradzi sobie z tankowaniem, zmianą kół i drobnymi naprawami. Znajomi nie widzą w niej kobiety, tym bardziej że Regina pije jak chłop! Kobieta mieszka z tatą, który ma bardzo ciężki charakter. Jej mama znalazła sobie nowego faceta i odeszła. Regina bardzo chce zmienić swoje życie!

MASZA to dziewczyna ze wsi. Ma 19 lat, pali i pije nałogowo, a kac to jest stały towarzysz. W Szkole Dam, Masza zaskoczy pozostałe uczestniczki piękną grą na pianinie. Bohaterka marzy o tym, żeby wyrwać się ze wsi i z alkoholizmu.

ALISA nie skończyła jeszcze roczku, kiedy rodzice ja zostawili. 15 lat później poznała chłopaka - swoją pierwszą miłość, który był heroinistą. Pewnego dnia chłopak powiesił się, a dziewczyna poczuła się bardzo samotna. Obecnie Alisa ma małego synka i męża, jednak zdarza się jej imprezować i wracać do domu nad ranem. Jest agresywna, aspołeczna. Lekarze dali jej ultimatum - albo podejmie się kuracji odwykowej albo weźmie udział w programie.

ANJA miała 15 lat, kiedy zaszła w ciążę. Dziś ma 19 lat i 3,5 letnią córeczkę, która się jej boi. Anja imprezuje i w ogóle nie zajmuje się dzieckiem, nie okazuje jej żadnych uczuć, nie rozmawia i nie bawi się z małą. Dzieckiem zajmuje się babcia dziewczynki. Anja jest przerażona swoim zachowaniem, ale nie potrafi się zmienić. Liczy na pomoc mentorek w programie.

VALERIA już dwa razy była za kratkami skazana za handel marihuaną. Teraz jest bardzo ambitna - chce być politykiem, społecznikiem lub prezydentem Rosji. Dziewczyna nie ma dobrego kontaktu z rodzicami, których interesują jedynie oceny w szkole. Pije dużo i podpala trawkę. Valeria mówi, że sama już nie pamięta jaka jest naprawdę i bardzo chce się tego dowiedzieć.

KRISTINA ma wygląd anioła, ale charakter niekoniecznie pasujący do wizerunku. Dużo imprezuje, bywa w klubach, a tam naciąga bogatych pijanych mężczyzn na drinki a potem ucieka. Niebezpiecznie balansuje na granicy bezpieczeństwa, bo hojni faceci domagają się z jej strony rewanżu. Marzy o tym, żeby rodzice dostrzegli w niej dobrą dziewczynę, bo w głębi serca właśnie taka jest.

OLESIA ma 19 lat i jest patentowanym leniem. Pochodzi z zamożnej rodziny lekarzy, naukowców i prawników. Rozpoczęła studia ekonomiczne, ale szybko została z nich wyrzucona. Mówi o sobie, że jest mistrzynią procentów - po pijaku wszczyna awantury i bijatyki. Stała się taka, kiedy w dzieciństwie straciła ukochanego tatę. Chce się zmienić.

 

OPISY ODCINKÓW:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

9. odc. >>>

10. odc. >>>

11. odc. >>>

12. odc. >>>

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix