Seksterapia
powrót do listy

Seksterapia

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Rachel Wotton mieszka w Nowej Południowej Walii - to jedno z dwóch miejsc na świecie, gdzie przemysł erotyczny jest całkowicie legalny. Jako prostytutka pracuje już siedemnaście lat. Jest pełną ciepła i entuzjazmu, wiecznie uśmiechniętą osobą, która kocha życie i ludzi. Jej wizerunek nie pasuje do stereotypu nieszczęśliwej kobiety, zmuszonej sprzedawać swoje ciało za pieniądze.

Wspólnie z przyjacielem założyła organizację Touching Base, która walczy z dyskryminacją dwóch marginalizowanych grup społecznych: niepełnosprawnych oraz osób świadczących usługi erotyczne. Rachel i jej przyjaciel studiują na Uniwersytecie w Sydney, gdzie zbierają materiały na temat przemysłu erotycznego. Walczą o prawa prostytutek na całym świecie, nie chcą być traktowani jak ofiary przez ludzi, którzy nie maja pojęcia o ich zawodzie.

Rachel bardzo lubi swoja pracę i podchodzi do niej z ogromnym zaangażowaniem. Większość jej klientów to właśnie niepełnosprawni, których potrzeby seksualne pozostają tematem drażliwym i pomijanym. Kontakt z prostytutką to dla nich często jedyna możliwość, żeby doświadczyć miłości fizycznej.

Twórcy filmu postanowili przyjrzeć się bliżej temu problemowi. Poznamy kliku klientów Rachel, między innymi Johna Bladesa, który choruje na stwardnienie rozsiane i jest unieruchomiony na wózku inwalidzkim.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix