Seksualna niewolnica
powrót do listy

Seksualna niewolnica

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Zdumiewająca historia dziewczyny, która przez 10 lat była więziona, wzbudziła ogromne zainteresowanie międzynarodowych mediów, kiedy wyjawiła ona, że ukrywana była w pobliżu swojego domu. Ten dokument daje wgląd w to, jak 14-letnia Tanya Kach zaginęła bez śladu, by odnaleźć się dekadę później w ramach tej samej społeczności.


W tym niezwykłym filmie Tanya Kach rozlicza się ze swoim 10-letnim życiem w piekle i drobiazgowo opisuje jak „powróciła z martwych” i od lat stara się odbudować swoje życie. Po raz pierwszy poznamy wiele różnych stron tej przerażającej i tragicznej historii opowiadanej przez jej kluczowych uczestników - pełną urazy rodzinę Tanyi, jej licealnych przyjaciół i policję, która pracowała nad dochodzeniem o zaginięciu. I podczas gdy wielu gwałtownie wspiera Tanyę wierząc jej zapewnieniom, inni wyrażają wątpliwości, co do prawdziwości jej opowieści.


Traumatyczna historia kobiety o jej seksualnym wykorzystywaniu i deprawacji przez całe dziesięciolecie zaszokowała świat, ale także wiele pytań pozostawiła bez odpowiedzi. Jak to możliwe, by porywacz był w stanie ukryć jej obecność przed swoimi rodzicami żyjącymi z nimi w tym samym domu? Jak przejął nad dziewczyną aż taką kontrolę, że nie obawiał się zostawiać otwartych drzwi i udostępniał jej telefon? Pewne podejrzenia i lokalne plotki sugerują, że Tanya jedynie upozorowała swoje zaginięcie i że nigdy nie była porwana.


Jaka jest prawda?

Zwiastun "Seksualnej niewolnicy"
Zwiastun "Seksualnej niewolnicy"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix