Skazane na seks
powrót do listy

Skazane na seks

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

W Indiach prostytucja nie jest nielegalna, ale domy publiczne, stręczycielstwo i zmuszanie do nierządu są. W 2007 roku według instytucji chroniących prawa człowieka było tam 15 milionów kobiet utrzymujących się ze świadczenia usług seksualnych, sam Bombaj zaś jest domem dla 100 000 z nich – co czyni z niego największe zagłębie seksualne w centrum Azji.

Ogromna liczba pracowników seksualnych poznaje ten światek przed uzyskaniem pełnoletności lub nawet jako dzieci. Wiele z kobiet zostaje do niego sprzedanych przez zubożałe rodziny albo przez część systemu Chakri, który zobowiązuje je do odpracowania w ten sposób długów rodziny.

W tym dokumencie przybliżymy przerażającą stronę Indii i dramatyczne historie, których pełno w czerwonej dzielnicy Bombaju. Życie jak w więzieniu - pomieszczenia bez okien, brak możliwości dbania o higienę, brutalność klientów oraz bicie to codzienność prawie wszystkich dziewczyn. Otaczająca je rzeczywistość odbiera wszelką nadzieję w wolność i dobroć. Czy jest jeszcze szansa, by ją odzyskać?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix